13.01.2018.

Labvakar, 13.Janvārī! :D
Ierasti, kad sestdienas tradicionāli, pa soc. tīkliem un mājās/studijā noritās, 

šai  DG dienasgrāmatas sērijā, 

Dāmas & Kungi! Kas tad nu beigās īsti notiek pašlaik iekš 'ZIRAF888', 'SST', 'RadioA16 Latvia', 'TrollVīzija' 

un ko reāli iespējams sagaidīt no manis, 2018.gadā!


Šodien, 'ZIRAF888' uztapināja man jaunu portfolio, kur skaidri redzams viss tas, par ko es te Jums jau ntās reizes esmu vēstījis un pieminējis. 

Jau kopš 2017.g. sākuma, savas mammas piemiņas vārdā aizsācis pilnīgi jaunu dzīvesstilu, radošajā ziņā 1000x vairāk, nekā iepriekš sācis vairāk uzmanības veltīt tikai meitenēm un ne jau tāpat vien: 

Pēc pusotra pavadīta gada, censdamies pāriet grūtajam laika periodam pāri (pēc manas mammas aiziešanas no dzīves, 2015.g. vasarā), secināju, ka tieši no dāmām saņēmu visvairāk līdzjūtības, izturības un laba vēlējumus, kad 2016.g. izskaņā depresijas un pesimisma slazdā iesprūdis, pieņēmu lēmumu 2017.g. sākumā, pilnībā pamest iepriekšējo stilu un lai vēl progresīvāk ietu nākotnē uz priekšu: sākt vairāk uzmanības (iesākumā: radoši, pēc tam arī tālāk), tikai meitenēm. :)

Pēc aizvadītā 2017.gada sapratu, ka man nekāda pamata atkāpties no šīs iesāktās Evolūcijas un arī šogad esmu apņēmies turpināt šo pērn iesākto, jau ar 2x lielāku jaudu

2017.gads vien piedzīvots krietni atšķirīgāk, nekā iepriekšējie 2015 un 2016, pirmkārt jau pirmo reizi pēc senseniem laikiem pārvarējis sevi un nobučojis kādu dāmu uz lūpām (arī dabūjis atpakaļ to pašu no viņām) ^^, izbaudījis ko tādu, kas manā mūžā nekad nav piedzīvojies, ) 

8.martā pat biju pirmajā randiņā (šogad plānots atkārtot šo scenāriju), kopumā līdz pat šodienai progresi turpinās ar lieliem joņiem, jo īpaši 'FACEBOOK', kad pēdējā laikā Gončiski turpina augt 'Friends' skaitlis (absolūtā vairākumā: 'Dāmas') t.i. šeit: https://www.facebook.com/djgonchiks

un pēdējā laikā nedaudz arvien biežāk viņas pašas aicina mani draudzēties un arvien biežāk pašam viņas uzaicinot draudzēties, vairākumā saņēmu no viņām akceptu. :)

Tātad: Plāns vadās fantastiski veiksmīgi, bet protams nebūšu nekāds tur 'Hjū Hefners Juniors' vai nez. 'ĢIRTS ĶESTERIS', vai hz kas vēl...

es uz šo visu tā mierīgi, taktiski, pareizi domājot. :)

Jau kopš mazotnes ar meitenēm esmu draudzējies un kopā bijis ļoti daudz. Paskatoties savos fotoalbumos senās bildes, tajā vien saskaitīju neskaitāmi daudz fotogrāfiju, ar meitenēm kopā. ^^

 Tie, kuri zin un pazīst mani jau sen & arī visi tie, kuri vēl tikai iepazīsies drīzumā, uzreiz atzīšos: 'MAN PATĪK BŪT GODĪGAM un PATIESAM pret visiem (jo īpaši: pret Meitenēm). :)

Tā kā es esmu 'JAUNAVA' pēc horoskopa, tad jau sen skaidrs ir viens: Man ir vislabākie draugi & draudzenes. :))

 Teju nekad nav bijis tā, ka satieku pilnīgus brāķus. NEKAD!!! 

Tā lūk, Žubas & Brati! )





Pašlaik mūzikā valda klusums (radošajā ziņā), visticamāk no nākamās nedēļas atsākšu DJmixingu, kad februāra sākumā iznāks: 'NONSTOP FOR D.S.' un 'LATVIAN SUPERDANCE 19', pieplusojot arī 'ZIRAF888' jaunāko mīlas dziesmu izlasi: 'MĪLESTĪBAI ATNĀKOT 4' (šim projektam aprit jau '6' gadi!).


Un īsumā vēl par maniem plāniem 2018:

Pamatā: 'DARBS', 'RADOŠĀS LIETAS', 'DJ ēras turpinājums', arī dziesmu rakstīšanas turpinājums, '2.pusītes meklējumi (man izdosies! :P) 

un visā kopumā: Nekādas dižas atšķirības 2018.g. plānojumā no 2017 visticamāk, ka nebūs. 

Nemainīgi daudz uzmanības meitenēm, 

pārējais: aizkadrā neviena gandrīz neredzam'. 

Apmēram tā.

Manas aktivitātes soc. tīklos ir vnk mans 'FREESTYLE'

attīstot šo savu jauno dzīvesstilu un nekādā veidā neplānoju nekādas tur, nez. Uhtiii, Uhtiii, jo es tomēr esmu gudrs un sirsnīgs cilvēks. (Dažas dienas atpakaļ no vienas sev pazīstamās saņēmu šos superforšos vārdus un novērtējumu par sevi /piesolījos jau vienu Sarkanu, Skaistu rožu pušķi, bet lab lab, tas tā... )

Īsāk sakot: Nevajag Jums apvainoties, ka tik daudz es uzmanību veltu dāmām, jo tas viss man pašam nāk tikai par labu un liek justies pozitīvāk, nekā 2016. kad beidzās mana vecā eksistence. No pieredzes strikti Jums pasaku: 'MEITENĒM ĻOTI PATĪK, JA MĒS DŽEKI AR KAUT KO (vienalga: vai radoši, vai paši rīkojoties (piem. pērkot ziedus, dāvanas vai saldumus), viņas pārsteidzam, tā sakot: ar negaidītām Dāvanām. Arī es to diezgan daudz esmu licis lietā, sava mūža laikā un piemēram: jau tuvāko mēnešu laikā, jo īpaši plānoju tā darīt utml.


Lai Jums mierīgs un pozitīvs šis vakars!
Ar labvakaru!



/DJ Gonchix (VHpro)/


***


08.01.2018.

Labvakar!
Nu jau vairāk kā 1 gadu, kopš esmu pametis savu iepriekšējo tēlu un kurā daudzi mani iepazina, veidoja draudzību , pieradinājās, kopš manas piedzimšanas: 1993.g. 12.septembrī un tā līdz 2016.g. izskaņai.

Pēc traģēdijas 2015.g. vasarā, pusotru gadu vēlāk, 2016.g. beigās, godinot savas mammas piemiņu, nolēmu uz nezināmu laiku mest pie malas plezīrlīmeņa dzīvesstilu un no 2017.gada, 1000x vairāk uzmanības sākot veltīt tikai Dāmām un savukārt pašam, atbrīvojoties no visa nevajadzīgā un pārējo, izņemot 'Meitenes' (t.i. draudzēšanās un vispārējā ziņā), turpināt jau maskēti, 

Galvenā pazīme: kad kopš 2017.g. sākuma, fotkās pārsvarā esmu tikai es redzams. 

Šī vērienīgā Evolūcija, savu radošo artavu (DJmiksu coveros un 'ZIRAF888' dziesmu izlasēs, sākdams pasniegt pamatā tikai meitenēm (šobrīd ~90% no visa kopējā radošuma), 

paralēli visa 2017.gada laikā spēju veiksmīgi un kvalitatīvi sakārtot savu personīgo ikdienu, 

pretēji vēl 2016ajam, kad dēļ dažiem, (vārdos labāk neizteikšos), viss šitais plāns tika totāli bremzēts.

 Pērn 2017.gadā = ciemiņstatusā pie manīm bijusi kāda vienpersoniska viešņa, pirmoreiz notikās arī kaut kas tāds, ko savā dzīvē iepriekš nekad nebiju izbaudījis. ^^

Pēc tam manos muzikāli mājīgajos apartamentos, Zvejniekciemā A2a = ciemiņi paviesojās tikai 2017.g. septembra vidū, kad tika atzīmēta mana 24.dzimšanas diena

Šobrīd man TOP augšgalā trīs lietas: 'DARBS', '2.PUSĪTES MEKLĒJUMI' un 'SAVA IKDIENA PA PLAUKTIEM'. 

Par meitenēm vēl paturpinot, īsā rezumē no 2017 un arī tagad: 

Ziniet: gan Virtuālā, gan Realitātē, pieaug dāmu aktivitāte manā virzienā. Nevienu reizi vien esmu redzējis un sapratis = brīdī, kad kaut ko esmu nopublicējis no tā saucamās: 

'Sievišķās mozaīkas' sadaļas, 

SYNC'ā piem. uz Facebook no 'Instagram'

bieži vien novēroju to, ka visās tās žubas, kuras parasti FB iegriežas tikai labi ja uz 30 sekundēm vai 1, 2min., 

ieraugot kaut ko Sievišķīgu, cover statusā, mēdz jau palikt FB onlainā ilgāk un kaut ko pašām jau pašērot, jo acīmredzot tie skati viņām pozitīvi uzlabo noskaņojumu. 

Lab, Lab ko es te! :)

Īsāk sakot, 

galvenais ar ko Jums ir jārēķinās un ko vēlos šai Sieviešu stooriija sakarā pateikt: 

1. Es dievinu Sievietes un viņu apburošos smaidus, seksīgās pozas, ģērbšanās gaumi un bla, bla, bla, visu, ar kurām viņas mums vienmēr rod pozitīvismu, jautrākus brīžus un trakākus tusiņus. Pa rozei Jums no Gončika. :) Lab lab, jokoju! :D

2. Ticiet man: To viņas ir un būs pelnījušas, no manīm: Gan radoši, Gan fiziski rīkojoši

Būšu atklāts: Es ne no kā nebaidos tagad. 

Jau izsenis ar sievietēm esmu sapraties superlabi un daudz interesantus, pozitīvus brīžus izbaudījis. ^^

Lai Jums tiek vēl vairāk prieciņa, nekā jelkad agrāk. 

Mwah! :* :)

Bet tā citādi kopumā, Žubas un Brati, tfuuuu... Čikas & Pacani! :D

Jauku vakaru! 

Cool sapņus! 

Ar labvakaru!

/DG/


***

04.01.2018.

Labvakar, draugi & fani! )

Līdzīgi kā pērn, pirmās jaungada dienas tā sakot:

  'PA PLAUKTIEM no IEPRIEKŠĒJĀ GADA'.

 Kā jau novērojāt manās soc. tīklu aktivitātēs pēc pirmajām trim 2018.g. dienām, nekas tur nav īpaši mainījies. Arī turpmāk, nevis atkāpšos pretēji pērn ietajam, bet tieši otrādi: iešu uz priekšu un arvien lielākiem zirgspēkiem, zem moto: '100% par Jums, Meitenes!', par spīti visam, ar 100% mūrefektu apejot da jebkādas aprunas vai sūdunegaisus, turpināšu iet uz visu to, ko tiešām vēlos sasniegt, redzēt un izbaudīt savā personīgajā dzīvē.

 Arī dziesmu rakstīšanai nu atkal esmu paņēmis pauzi uz nezināmu laiku

 un iespējams līdzīgi kā 2017.g., restarts varētu sekot apm. 8.martā, kad sekos 'STARPTAUTISKĀ SIEVIEŠU DIENA' un kad ap to laiku pastāv liela iespējamība iznākt 'DG Sarkano Efektu' kolekcijai, pirmais izlaidums. Kopumā šogad vairāk uzsvars tiks likts uz radošām štellēm un šovbiznesa štellēm. Arī ar jaunām iepazīšanām pagaidām esmu iepauzējies, jo patlaban īsti vēl nav tik stabili ikdienas balsti, lai to varētu atsākt darīt. Joprojām 'BRĪVS', bet darāmā pašam ir jau līdz griestiem. Nu ko Jūs gribat, vienatnē tomēr ir kā ir. Bet es ne par ko nečīkstu un neraudu, jo ar savu dzīvi es esmu ļoti apmierināts. Savām nopietnajām attiecībām meklēju tā sakot: 'KOPIJU', pārfrāzējot: t.i. Dāmu, ar līdzīgām interesēm, līdzīgu muzikālo gaumi un cilvēku, kurš ik pa laikam tā sakot: Pabikstīs, ja brīžiem pašam ies tā sakot: Čābīgi. Šo virzienu ieteica mani tuvinieki un tam es pilnīgi piekrītu. Ņemot vērā, kā man ir gājis/negājis visu šo laikposmu, bez savas mammas (kopš 2015.g. vasaras), esmu pārliecināts un ticu, ka tā mana īstā otrā pusē agri vai vēlu mani atradīs un mums izveidosies fantastiska nākotne. Tas ir par to. 

Pārējā ziņā: 2018. kopumā, lēns, bet tomēr turpinājums DJingā, arī savās dziesmās (Drīzumā teorētiski jau varat gaidīt jaunas inovācijas skanējumā), pats kopumā nu jau kopš 2017.g. sākuma esmu kļuvis pieaugušāks un pareizāk domājošs.

 Tas pagaidām no manīm viss!

Ar labunakti! :)


/DJ Gonchix (VHpro)/


***

14.12.2017.

Labrīt, ceturtdienā! :)

Šai DG dienasgrāmatas lappusē:

 par to, kas pašlaik notiek Atpūtas ielā 2a, Zvejniekciemā, kur mājo 'ZIRAF888'

'SST (Seksa Stacija)', 'RadioA16 Latvia', 'GR24' un 'TrollVīzija'

Tagad, kad ir atlicis apm. pusmēnesis līdz gadu mijai, 

es = līdzīgi kā 2016.g. decembrī, līdz galam cenšos noiet patreizējās ritmikas taku. 

Vairāk šo penterliju gari nerakstīšu, bet viens ir skaidrs: 

šī gada 12 mēneši manu ikdienu mainījuši līdz nepazīšanai. Pirmkārt jau visus šos 12 mēnešus absolūti bijis radošumepicentrā, to pasniedzot galvenokārt tikai dāmām, 

kur daudzkārt šogad pārliecinājos, ka viņām ļoti patīk viss tas sievišķais un fantastiskais, ko jau esmu šogad paspējis radīt savos DJmiksu coveros un arī 'ZIRAF888' dziesmu izlasēs. Pašam noskaņojums pirms Ziemassvētkiem, vēlreiz uzsvēršu: 

Daudz labāks, nekā 2016. 

Arvien vairāk lepojos par to, ka š.g. 1.Janvārī pieņēmu vispareizāko lēmumu turpmākās savas ikdienas veidošanā, lai beidzot izkāptu no pērno Ziemassvētku depresīvās komfortzonas, ko līdz šodienai man pilnībā arī ir izdevies to paveikt. 

Šai sakarā vismilzīgāko paldies saku visām sev labi zināmajām un DG fanu rindās esošajām meitenēm, par sapratni, pozitīvajām domām un respektu. Jums katrai pa rožu pušķim no manis! ) Lab, lab es jokoju! ^^

Laba ziņa arī priekš Jums, daiļās. 

Šogad iesākto jaunumu, turpināšu arī 2018.gadā, pieplusojot jau arī savas otrās pusītes atrašanu, paralēli vēl vairāk Jums prieciņa rodot, ar = manā 25.dzimšanas dienā, 12.09.2018. gaidāmo:

 'DG sarkanais efekts (Suvenīru/Apģērbu) kolekciju'.

Dotajā brīdī uz Ziemassvētkiem nekāda tusēšana iekš 'RadioA16 studio' nav plānota. (kas pagaidām nenozīmē, ka tiešām nebūs!) Pašlaik rit labiekārtošanas darbi svētku noskaņās, kuru plānots pabeigt svētdien, trešajā adventē.

No mūzikas: 

Šobrīd 'VHpro' tapina jaunu Ziemas dziesmu, kuru pirmo reizi varēsiet noklausīties mūzikas kompānijas 'ZIRAF888' 'RadioA16 studio izlasē 7' - no šīs svētdienas

Nosaukums pagaidām netiks atklāts, bet piebildīšu, ka šī dziesma sastāvēs 3 daļās: no ExPerimentālā 'Ziemas nakts simfonija' (2014), no joprojām nepabeigtā 'Baltais stāsts' un arī ļoti svaigas rindiņas + melodijas. 

Īsumā: Vairāk darbu, Mazāk lažas (slinkuma laišanas). 

Tādi nu tie laiki, mīlīši! :P

 Ak, Jā! Un arī no tā 5nieka (3 'VHpro', 1 'Reaktīvais Gulbis', 1 'Cirvis'), līdz mēneša beigām kaut kas gan jau parādīsies, bet pagaidām garantiju Jums nedodu, jo tas viss atkarīgs no tā, kas notiks tuvākajā laikā. Vienīgais mierinājums šai sakarā priekš Jums, melodisko rindiņu un līriku plāni jau glabājas manās piezīmēs, kas nozīmē, ka gluži kā DG dziesmu pirmsākumos 2014.gadā, uzsākot radošo procesu, šis plāns pavisam ātri un vienkārši tikai jāparnes uz manu mīļo 'FL studio 12'.

Neprognozējamie laiki uzņem apgriezienus. Arī tas kā es Ziemassvētkus un Jaunā gada sagaidīšanu atzīmēšu, absolūti zem jautājumzīmes.


Tā lūk!
Paldies par uzmanību! 
Uz sadzirdēšanos, nākamajā reizē! ;)

/DJ Gonchix (VHpro)/

***


13.12.2017.

Čau, G meitenes un G čuvaki = 13.datumā! :D 

Šodien kamēr notiek 'RadioA16 studio' uzpucēšanas darbi, pirms Ziemassvētku noskaņās, 

paralēli strādājot pie 'THE BEST & POPULAR 2017 SONGS FROM 'RadioA16 studio' + 'VHpro' kā arī pa 'FL studio 12' viscauri kloķojoties, 

šai DG dienasgrāmatas lappusē, dāmas & kungi: 

#1 = 'DJ GONCHIX' 2017.g. DJmiksu TOP 30 (30 Vislejuplādētākie DG garadarbi no '4shared' un 'Mediafire'),

#2 = 'ZIRAF888' 2017.g. līdz šim izdoto mūzikas ierakstu lejuplāžu tops (sākot ar visvairāk lejuplādētāko un tā uz leju!)

#3= https://www.mixcloud.com/djgonchiks/ 

2017.gada visklausītāko DJmiksu 'TOP 5'

***


#1 =  'DJ GONCHIX' lejuplādētāko 2017.g. DJmiksu TOP 30

  

1. SUMMER BIG PARTY 2017  /1100x/ 

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/summer-big-party-2017/
  2. GIRLS MIX 2017 /548x/ https://www.mixcloud.com/djgonchiks/girls-mix-2017/



  3. GONCHIX PARTY vol.7 /405x/  https://www.mixcloud.com/djgonchiks/gonchix-party-vol7/


  4. DJ GONCHIX - Pārmaiņas (23x Megamix) /198x/

https://www.4shared.com/mp3/yoFdtAtLce/910_DJ_GONCHIX_-_Prmaias__23x_.html



  5. DJ GONCHIX - Lindai 2017 /112x/

https://www.4shared.com/mp3/3GsOwb6pei/927__DJ_GONCHIX_-_Lindai_2017_.html?


  6. DJ GONCHIX - Čikas Čikas /109x/ https://www.4shared.com/mp3/m6ZT1YHYce/902__DJ_GONCHIX_-_ikas_ikas__2.html?



  7. NONSTOP FOR IEVA O. (Jēkabpils edition) 

/pirmais DG 2017.g.DJmix = 08.01.17./ /100x/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/nonstop-for-ieva-o-jekabpils-edition/



  8. SCOOTER - Megamix (DG Version) /92x/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/scooter-megamix-dg-version/



  9. LATVIAN SUPERDANCE 17 /86x/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/latvian-superdance-17/



10. LIELAIS HĪTU MEGAMIX 6 /79x/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/lielais-h%C4%ABtu-megamix-6/



11. GIRLS BIG PARTY 2017 /76x/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/girls-big-party-2017/



12. DG FAVORITES FROM JĒKABPILS (Latvian Version) /70x/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/dg-favorites-from-jekabpils-latvian-version/



13. LATVIAN SUPERDANCE 18 /68x/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/latvian-superdance-18-prod-by-vhpro/


14. RUSSIAN BIG PARTY 2017 vol.1 /65x/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/russian-big-party-2017-vol1/


15. NONSTOP FOR ZANE 2017 /65x/

https://www.4shared.com/mp3/yUu1NxW3ca/920_DJ_GONCHIX_-_Nonstop_For_Z.html




16. 50 SHADES OF PARTY /60x/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/50-shades-of-party/


17. ĀRZEMJU ZELTS 60 HĪTI (2009-2017) /57/ /ieskaitot arī 'ZIRAF888' .rar faila reitingu, kopā ar šī megamiksa .wav formātu!/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/%C4%81rzemju-zelts-60-h%C4%ABti-2009-2017/



18. NONSTOP FOR SANITA S. (Riga edition) /47x/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/nonstop-for-sanita-s-riga-edition/




19. DG SUMMER FAVORITES (2001-2017) /48x/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/dg-summer-favorites-2001-2017/



20. VIRGO BIG PARTY 2017 /46x/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/virgo-big-party-2017-prod-by-vhpro/



21. LV COUNTRY NONSTOP MIX 7 /46x/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/lv-country-nonstop-mix-7/



22. RG ZELTS (2001-2017) /45x/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/rg-zelts-2001-2017/


23. LV90tie /44x/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/lv90tie/

 
24. DJ GONCHIX PARTYSTARTER 058 (Spring edition 1) /44x/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/dj-gonchix-partystarter-058-spring-edition/


25. ZIRAF888 10 gadu jubilejas Nonstop (2007-2017) /40x/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/ziraf888-10-gadu-jubilejas-nonstop-2007-2017/


26. DJ GONCHIX - Čikas, Čikas (Instrumental) /39x/   https://www.4shared.com/mp3/9YG2v4Gkce/903__DJ_GONCHIX_-_ikas_ikas__I.html?



27. RUSSIAN BIG PARTY 2017 vol.2 /38x/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/russian-big-party-2017-vol2/



28. DJ GONCHIX PARTYSTARTER 061 (Summer edition 2) /36x/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/dj-gonchix-partystarter-061-summer-edition-2/



29. SAULKRASTI MIX 2017 /36x/

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/saulkrasti-mix-2017/


30. NONSTOP FOR LZ #1 /32x/



***

#2 = mūzikas kompānijas 'ZIRAF888' š.g. izdoto ierakstu lejuplāžu tops.

  1. VASARAS PIEDZĪVOJUMS 2017 .................................. 109x

http://www.mediafire.com/file/3i7puecd6h2evdh/Vasaras+Piedz%C4%ABvojums+2017+%28ZIRAF888+CD+112+-+SST+CD+012%29.rar


  2. DJ GONCHIX - Luchshij da Best ................................. 106x

http://www.mediafire.com/file/bsm12gza0eg1v4y/DJ_GONCHIX_-_Luchshij_da_Best_%28ZIRAF888_CD_110_-_SST_CD_010%29%282%29.rar


  3. SEX BUMS 2 ................................................................. 100x

http://www.mediafire.com/file/3noh74id339ayub/SEX_BUMS_2_%28ZIRAF888_CD_109_-_SST_CD_009%29.rar


  4. SUMMER BOMB 3 ....................................................... 92x

http://www.mediafire.com/file/ht3hepgne7v449e/Summer+Bomb+3+%28ZIRAF888+CD+111+-+SST+CD+011%29.rar


  5. SUPERBUMS 4 ............................................................. 68x

http://www.mediafire.com/file/7wcdpvr4sfsd7rl/Superbums+nr.4+%28ZIRAF888+CD+106+-+SST+CD+006%29.rar

  
  6. RadioA16 studio izlase 4 ............................................ 65x

http://www.mediafire.com/file/404s8celjad3a8l/RadioA16+studio+izlase+4+%28ZIRAF888+CD+107+-+SST+CD+007%29+%282017.g.%29.rar



  7. LOVE HARMONY - Time For You ............................... 54


  8. SEX BUMS 3 ................................................................. 43x

http://www.mediafire.com/file/c628f676xgfly99/Sex+Bums+3+%28ZIRAF888+CD+118+-+SST+CD+018%29.rar



  9. JAUNAVU BUMS 2017 ................................................  41x

http://www.mediafire.com/file/frm6rrz8domhbbj/Jaunavu_Bums_2017_%28ZIRAF888_CD_115_-_SST_CD_015%29_%282017.g.%29.rar


10. RadioA16 studio izlase 5 ........................................... 38x

http://www.mediafire.com/file/llbr0mbqf6jzrd2/RadioA16+studio+izlase+5+%28ZIRAF888+CD+113+-+SST+CD+013%29+%282017.g.%29.rar



11. ĀRZEMJU ZELTS 60 HĪTI (2009-2017) ....................... 32x

http://www.mediafire.com/file/889ji5ccejczdn4/%C4%80rzemju+Zelts+60+h%C4%ABti+%282009+-+2017%29+%28ZIRAF888+CD+117+-+SST+CD+017%29.rar


12. RadioA16 studio izlase 6 ........................................... 27x

http://www.mediafire.com/file/y2py7d561jygptu/RadioA16+studio+izlase+6+%28ZIRAF888+CD+116+-+SST+CD+016%29+%282017.g.%29.rar



***


#3 https://www.mixcloud.com/djgonchiks/ 

visklausītāko 2017.gada DJmiksu TOP 5

  1. SCOOTER - Megamix (DG Version) https://www.mixcloud.com/djgonchiks/scooter-megamix-dg-version/
  

2. SUMMER BIG PARTY 2017 

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/summer-big-party-2017/
  

3. RG ZELTS (2001-2017)

 https://www.mixcloud.com/djgonchiks/rg-zelts-2001-2017/

  4. SWEET SUMMER MEGAMIX 2017

 https://www.mixcloud.com/djgonchiks/sweet-summer-megamix-2017/

  1.   5. NONSTOP FOR IEVA O. (Jēkabpils edition)

Par pārējo, jau nākošajā DG dienasgrāmatas lappusē.

Ar labvakaru! 

/DJ Gonchix (VHpro)/

***

26.10.2017. (SPECIĀLIZLAIDUMS: 'R-Gonchix MiniRetrospekcija (2007-2017)'.

Sveiki, Gončeres & Gončeri! :)Kā jau redzat, šoreiz tā saucamais: 'SPECIĀLIZLAIDUMS'.

Pirms 10 gadiem, 2007.g. 26.oktobrī dēļ miegainības un garastāvokļa problēmām, līdz ar Rudens brīvlaika atnākšanu, notika pirmās, milzīgās pārmaiņas, kad atdalījos no saviem pirmajiem klasesbiedriem, dēļ šiem tikko uzskaitītajiem iemesliem un līdz 2009.g. vasarai, rehabilitējos mājas apmācībā.

Tagad, dāmas & kungi! 

Manas pārdomas par šiem pēdējiem 10 gadiem, Par to, ko es darīju, dibināju, attīstīju, bla, bla, bla, tml kā arī spilgtākie notikumi/brīži, pa punktiem...

No 2007.g. novembra sāku vairāk pievērsties mūzikai un nesen dibinātās mūzikas kompānijas 'ZIRAF888' 100%tīgai izveidei. 

Visu 2008.gadu darbojos tā sacīt': 100% aizkadrā

2008.g. 20.Jūnijā 'ZIRAF888' apritē iznāca pirmā dz.izlase no sērijas: 'LĪGO NAKTS DZIESMAS'

2008.g. 17.Jūlijā iznāca pirmā 'RAIVJA VASARAS DZIESMU IZLASE'

Vēlāk: 20.septembrī: 'RAIVJA VASARAS DZIESMU IZLASE 2' 

un savukārt Ziemassvētkos: 'LABĀKĀS ZIEMAS DZIESMAS'.

2008.g. 1.septembris, man bij' pirmais '1.septembris' vienatnē, turpinot tā saukto 'MĀJMĀCĪBU'. Tai pat laikā saņēmu vairākkārtējus aicinājumus atgriezties, bet diemžēl atteicos, jo jutos vnk drausmīgi.

2009.g. 1.septembrī, pa īstam 100% atgriezos atpakaļ uz normālajām sliedēm un 9.klasi startēju 'RĪGAS SANATORIJAS INTERNĀTPAMATSKOLĀ'

Tai pašā 2009.g. septembrī debitēju arī iekš 'DRAUGIEM.LV'

Vēlāk: 2009.g. Oktobra beigās, pa īstam savu eksistenci uzsāka 2007.g. 31.maijā dibinātā mūzikas kompānija 'ZIRAF888' ar vairākām, jaunām dz.izlasēm, piem. 'ZVAIGŽŅU IZLASE', 'RAIVJA SUPERIZLASE 2009' utt.

https://www.mediafire.com/folder/jbvycmkkiyn5w/Ziraf888_dziesmu_izlases_%2B_miksi

2010.gadu uzsākot, sāku perināt DJ debijas plānus. 

Pēc 9.klases pabeigšanas 2010.g. 29.maijā, vēlāk: Augusta sākumā 'ZIRAF888' izdeva pirmo mix projektu: '46 dziesmu VASARAS MIX'.2010.g. septembrī startēju Siguļos, Galdniekos

Tā gada rudenī, mūzikas apritē darbojos ar 'DJ COOL' pseidonīmu, nomainot: 'RAY BEBER' segvārdu. 

'ZIRAF888' 2010.g. decembrī izdeva pirmās, jaunās dz.izlases, ar 100% grafisko noformējumu, kas tapis ar 'PICASA 3' programmas starpniecību. 

Tanī gadā iznāca: 'RAIVJA SUPERIZLASE 2010 (30 dziesmas)'

'RAIVJA EIROPAS & PASAULES HĪTU IZLASE', 'LABĀKĀS DEJU MŪZIKAS DZIESMAS', 'ZVAIGŽŅU IZLASE 3', '55 dziesmu ZIEMAS MIX 1' un 'ZIRAF888 MUSIC COMPANY izlase 1'.

2011.g. 5.septembrī debitēja daudzu fanu, klausītāju iemīļotais LV superprojekts: 'LATVIAN SUPERDANCE', jeb 'LATVIEŠU SUPERDEJAS' = savulaik iedvesmojoties no 'DJ BACON (RŪDOLFS CAUNE) - Latviešu Deju Megamikss'.

***

https://www.4shared.com/mp3/1tNFCQxrce/035_Latvian_Superdance_1__0509.html

***

https://www.4shared.com/mp3/jyV5XlUMba/036_Latvian_Superdance_2__0909.html

***

https://www.4shared.com/mp3/M9GzDWLXce/039_Latvian_Superdance_3__By_D.html

***

https://www.4shared.com/mp3/yzajYRXMba/067_Latvian_Superdance_4__By_D.html

***

https://www.4shared.com/mp3/v8QwcFGAba/116_Latvian_Superdance_5__By_D.html

***

https://www.4shared.com/mp3/2A2eHUVsba/323_Latvian_Superdance_6__By_D.html

***

https://www.4shared.com/mp3/tYykUgXvba/570_Latvian_Superdance_7__By_D.html

***

https://www.4shared.com/mp3/x_XPigSmba/695_Latvian_Superdance_8__By_D.html

***

https://www.4shared.com/mp3/xXn7ZxqNce/729_Latvian_Superdance_9__By_D.html

***

https://www.4shared.com/mp3/rXH6kmaTce/753_Latvian_Superdance_10__By_.html

***

https://www.4shared.com/mp3/D8Wy-4h6ba/793_Latvian_Superdance_11__By_.html

***

https://www.4shared.com/mp3/1uznKhLJce/817_Latvian_Superdance_12__By_.html

***

https://www.4shared.com/mp3/PE8v5Ylwce/831_Latvian_Superdance_13__By_.html

***

https://www.4shared.com/mp3/gggIMZEHba/833_Latvian_Superdance_13__Slo.html

***

https://www.4shared.com/mp3/bvbIjK0Dba/867_Latvian_Superdance_14__By_.html

***

https://www.4shared.com/mp3/HKZqOMCaba/884_Latvian_Superdance_15__By_.html

***

https://www.4shared.com/mp3/mcjUdWEkba/895_Latvian_Superdance_16__By_.html

***

https://www.4shared.com/mp3/Wvzi184kei/922_DJ_GONCHIX_-_Latvian_Super.html

***

https://www.4shared.com/mp3/_buik2Bnei/951_DJ_Gonchix__VHpro__-_Latvi.html

2011.gads, var teikt, ka otrais lielo pārmaiņu gads pēc 2007, jo kad tanī gadā uz pilniem apgriezieniem visā pasaulē ziedēja DEJU MŪZIKAS bum bum kaislības, sāku pakāpeniski gatavoties savai 100% DJ debijai, kas piepildījās 2011.g. 29.septembrī, nomainot 'DJ COOL' pseidonīmu uz 'DJ GONCHIX' & apvienojot divas tā laika top intereses: 'MŪZIKU & MOTORSPORTU' pilnībā ienācu šai DJ pasaulē, tā sacīt: Ar otro elpu, pēc bijušajiem 'ZELTA LAIKIEM'.Oktobris, 2011

2011.g. beigās bij' jāizvēlās: 

'DARĪT TO PAŠU, KO IEPRIEKŠ' 

vai '

ATTĪSTĪTIES KĀ DJ'am': 

Es izvēlējos otro variantu, jo pirmais man, atzīšos: bij' jau piegriezies un vairs galīgi nesaistīja. Tāpēc no 2012.gada nolēmu uzsākt kaut ko jaunu un kaut kā tā.2012.gads tā sacīt: Aizgāja kā konveijers bez bremzēm, visa 2012.gada laikā vien radot ~335 DJmiksus.Kopumā līdz 2012.g. izskaņai, nekas baigi megainteresants nebij' noticies, bet tālākais laiks jau aizgāja interesantāk, bet par to mīļie draugi, pēc neilga brītiņa...

Turpinot par 2012: 

2012.g. Jūlijā izveidoju 'MIXMEISTER' https://www.mixcloud.com/djgonchiks/ un pirmo reizi ienācu arī 'FACEBOOK' https://www.facebook.com/djgonchiks . 

/Augusts, 2012/

***

2012.g. Augustā izveidoju 'MCDG'.

Pa šo laiku līdz šim radītos DJmiksus spēlēju 'SHOUTCast' straumē, sajauktā secībā.

Janvāris, 2013

***

2013.g. 17.Jūlijā debitēja: 

'RadioA16 Latvia' internetradiostacija http://radioa16.mozello.lv/ 

'RadioA16' (tagad: 'RadioA16 Latvia')' logo /2014.g./.

***

Līdz 2017.g. Jūlijam, vislejuplādētākais DJmix, 'DJ GONCHIX' vēsturē. 

Vēlāk šo godu atņēma un tagad ieņem: 'SUMMER BIG PARTY 2017', kuram lejuplāžu skaitlis lēnām tuvojas '1000' atzīmei = radās 2017.g. 15.Jūlijā.

/27.12.2015./ https://www.4shared.com/mp3/l1x4mp_zce/841_The_Best__Popular_2015_Son.html

15.07.2017. https://www.4shared.com/mp3/U31p5VjXei/940_DJ_Gonchix_-_Summer_Big_Pa.html & http://www.mediafire.com/file/1d27lg88oda4s2z/940.+DJ+Gonchix+-+Summer+Big+Party+2017+%2815.07.2017.%29%282%29.mp3

'RadioA16 Latvia' logo /Aprīlis, 2016/

Maijs, 2016

Jūlijs, 2017

Augusts, 2017

***

Trīs dienas vēlāk pēc 'RadioA16 Latvia' debijas 17.07.2013.

20.07.2013. debitēja arī megamiksu sērija meitenēm: 'GIRLS MIX' un līdz pat šai dienai ir otrā visu laiku vispopulārākā DJmiksu sērija, pēc 'LATVIAN SUPERDANCE (Latviešu Superdejas)'

http://www.mediafire.com/file/qco5q7s4q06rnvu/524.+Girls+Mix+2013+%28By+Dj+Gonchix+-+20.07.2013.%29%282%29.mp3 & https://failiem.lv/f/8vc44abn

***

http://www.mediafire.com/file/yjlx169buxd0ptn/659.+Girls+Mix+2014+%28By+Dj+Gonchix+-+05.05.2014.%29.mp3 & https://www.4shared.com/mp3/UchqwOfWce/659_Girls_Mix_2014__By_Dj_Gonc.html

***

https://failiem.lv/u/hzawicv http://www.mediafire.com/file/r2r62rf7cdv7acf/Girls+Mix+2015+%28By+Dj+Gonchix%29+%28Ziraf888+Music+Productions+-+04.05.2015.%29.rar

***

http://www.mediafire.com/file/bai7irjmkltcmj3/853.+Girls+Mix+2016+%28By+Dj+Gonchix+-+03.05.2016.%29.mp3 , https://www.4shared.com/mp3/CzApDHm3ce/853_Girls_Mix_2016__By_Dj_Gonc.html & https://failiem.lv/u/qa4zvttp

***

http://www.mediafire.com/file/kd5s44gxqp1vazs/930.++DJ+GONCHIX+-+Girls+Mix+2017+%2818.05.2017.%29%282%29.mp3 & https://www.4shared.com/mp3/RU6kqpwTei/930__DJ_GONCHIX_-_Girls_Mix_20.html

***

2013.g. septembrī, secinot to, ka DJmixings man padodas lieliski, sāku pieslēgties arī savu dziesmu radīšanā. Tai pat laikā, Siguļos startēju 'PAVĀRA PALĪGOS', septiņus mēnešus pēc fiasko 'GALDNIEKU PALĪGOS' - strauji kritušās intereses dēļ. :(

Iesākumā = Dziesmu apritē ierakstīju divus, ExPeriment skaņdarbus: 'AIJAI' un 'ExPERIMENTS'

Vēlāk: 2013.g. 29.novembrī klajā nāca mans pirmais albums: 'TWENTY (Divdesmit)'.http://www.mediafire.com/file/7d7w4berr0ik4vq/DJ+Gonchix+-+Twenty+%28ZIRAF888+CD+066+-+MCDG+CD+016%29+%282013.g.%29.rar

2013.g. oktobrī, iedvesmojoties no 'DJ Bacon (Rūdolfs Caune) - 'BACON PARTY'), 

radās: 'GONCHIX PARTY'.

***

https://failiem.lv/f/emv559jm

***

https://failiem.lv/f/p2p66nne#_

***

http://www.mediafire.com/file/eltdqyv2cxlfd2g/563.+Gonchix+Party+vol.3+%28By+Dj+Gonchix+-+18.10.2013.%29.mp3

***

https://www.4shared.com/mp3/2zAd4CI4ce/666_Gonchix_Party_vol4__By_Dj_.html

***

https://www.4shared.com/mp3/9iHtLM2tba/815_Gonchix_Party_vol5__By_Dj_.html

***

https://www.4shared.com/mp3/1Xwi9e9Lba/883_Gonchix_Party_vol6__By_Dj_.html

***

https://www.4shared.com/mp3/OuwWe0Oece/904__DJ_GONCHIX_-_Gonchix_Part.html

***

https://www.4shared.com/mp3/cYFs3ZqTca/944_DJ_GONCHIX_-_Gonchix_Party.html

Tālāk, turpināšu bišk īsāk, jo pats interesantākais nu tagad var sākties:

2014.g. 23.Janvārī debitēju dziesmās, ar pirmo balss singlu: 'LAUMA'

Sākotnēji gan tas tika uztverts arī tikai kā ExPeriments, bet pēc publicēšanas 'YouTube' un 'SoundCloud' ātri šis singls kļuva populārs un īsā laika periodā iemantoja vairāku klausītāju, fanu simpātijas un atzinību. 

Kā vēl pats tagad atceros no tiem laikiem, bijuši pat vairāki momenti ar saukļiem: 'UZLIEC LAUMU! 'UZLIEC LAUMU!' 

Protams sākotnēji nebiju cerējis uz tik plašu popularitāti, bet tā sanāca un vsp Paldies, draugi & fani par to. :)

Vēlāk radās tādi hīti kā 'AK, DAGNIJ!', 'LINDAI', 'OTRAIS APLIS'.

2014.g. 4.aprīlī, iedvesmojoties no 'DJ BACON (RŪDOLFS CAUNE) - Dreilini Mix', radīju savas otrās pilsētas: 'SAULKRASTI' megamiksu seriālu: 

https://www.4shared.com/mp3/NTJRYJmNba/639_Saulkrasti_Mix_2014__By_Dj.html

***

https://www.4shared.com/mp3/TZ1q65fjba/794_Saulkrasti_Mix_2015__By_Dj.html

***

https://www.4shared.com/mp3/kREs6JoGce/849_Saulkrasti_Mix_2016__By_Dj.html

***

http://www.mediafire.com/file/7noy6ii7h79ig7d/931.+DJ+GONCHIX+-+Saulkrasti+Mix+2017+%2829.05.2017.%29%282%29.mp3

2014.g. 4.augustā = 'ZIRAF888' izdeva manu otro dz.albumu: 'OTRAIS APLIS' /bišk zemāk sekos lejupielāde... )'LZ' un 'DJ GONCHIX' (Foto, no 'ZIRAF888' arhīva.) /Jūnijs, 2014/http://www.mediafire.com/file/hmrmcz6dligzzyu/DJ+Gonchix+-+Otrais+aplis+%28ZIRAF888+CD+078+-+MCDG+CD+028%29.rar

Sen neredzētas sejas (2014.g. vasarā, Zvejniekciema Strojkās)2014.gadā itin strauji pieauga manas daiļrades fanu skaits. (Visvairāk fanu no kopējā skaita ir: 'SIEVIETES').

2014.g. augusta beigās, pēc ~15 gadu pauzes, pierunājot savu mammu, ar tēvu beidzot kopā kaut cik salabuši beidzot paviesojos atkal savā dzimtajā pilsētā: 'JĒKABPILS' un satiku arī vienu no savām vissenākajām draudzenēm, dzimtenes radinieci: 'IEVA O.' (Viņai par godu 2017.g. 8.Janvārī radīju 5h30 min. garu DJnonstopu).

Bērzu rinda pie manām dzimtajām mājām (JĒKABPILĪ!) /2014.g. augusta beigas/

Daugava, Jēkabpilī!

***

2014.g. oktobra beigās, pēc 7 gadus ilgas prombūtnes, atgriezos vecajā bariņā, bijušo klasesbiedru tusiņā.Foto, no 'ZIRAF888' arhīva. /Oktobris, 2014/

2015.g. sākumā pārtapu par profesionāli DJmixingā. 

'LZ' & 'DJ GONCHIX' /Marts, 2015/

***

2015.g. aprīlī, dienasgaismu ieraudzīja trešais albums: 'UNUSUAL BEATS'.http://www.mediafire.com/file/am261yaackb7w31/Dj+Gonchix+-+Unusual+Beats+%28Ziraf888+CD+086+-+MCDG+CD+036%29.rar

2015.g. 16.Jūnijā, debitēja 'LIELAIS HĪTU MEGAMIX' un kopumā līdz šodienai atzīta par trešo vispopulārāko DJmiksu sēriju pēc 'LATVIAN SUPERDANCE' un 'GIRLS MIX'.

https://www.4shared.com/mp3/MlaHP-5uba/814_Lielais_Htu_Megamix__By_Dj.html 

***

https://failiem.lv/u/basztwg

***

https://www.4shared.com/mp3/eIYNL1D_ce/845_Lielais_Htu_Megamix_3__By_.html

***

https://www.4shared.com/mp3/GHPNoHBYba/857_Lielais_Htu_Megamix_4__By_.html

***

https://www.4shared.com/mp3/wpttBgt5ba/886_Lielais_Htu_Megamix_5__By_.html

***

https://www.mixcloud.com/djgonchiks/lielais-h%C4%ABtu-megamix-6/

2015.g. 17.Jūlijā saņēmu skumjas ziņas, par manu mūžībā aizgājušo mammu. 

Biju šokā, jo vēl dienu iepriekš telefoniski biju runājis un nesaklausīju neko tādu, kas liecinātu par tik drīzu nāvi. Patiesais moments, kad mana mamma šķīrās no šīs pasaules, riktīgi apbēdināja un pie sevīm klusi, emocionāli jautāju: 'KĀPĒC??? :('. Njā, žēl...

Bet tomēr pēc 22.Jūnija bērēm un klusajiem Līgo svētkiem, 25.Jūnijā pieņēmu lēmumu turpināt DJingu un turpmāk pāriet uz kopumā: lēnākiem ritmiem DJmiksos. 

2015.g. Jūlijā, debitēju iekš 'INSTAGRAM' https://www.instagram.com/djgonchiks/

2015.g. Saulkrastu svētkos, visiem sev pazīstamajiem pavēstot šīs sēru vēstis, saņēmu neskaitāmi daudz dziļas līdzjūtības un laba vēlējumus.

Vēlāk: 2015.g. 10.augustā, savas mammas bijušo viesistabu pārveidoju par 'RadioA16 studio', kurā turpmāk norisinās visas aktivitātes, saistībā ar mūziku. 

2015.g. 12.septembrī notika 'MAGIC PARTY', manas 22.jubilejas tusiņš, kurš kopumā pulcēja diezgan daudz pīpulus (cilvēkus karoč) =)

beigas gan nebij' patīkamas, bet to labāk nepieminēšu.

2015.g. Jūnija beigās izveidoju: 'LOVE HARMONY'.

2015.g. 6.oktobrī debitēja: 'HELLO, JEKABPILS!' megamiksu sērija.

https://www.4shared.com/mp3/9zQXHG5Wce/827_Hello_Jekabpils_2015__By_D.html

***

https://www.4shared.com/mp3/LR8cMcn4ba/892_Hello_Jekabpils_2016__By_D.html

***

https://www.4shared.com/mp3/89wRz5G-ca/955_DJ_GONCHIX__VHpro__-_Hello.html

2015.g. 16.oktobrī piepildīju savu ilggadējo sapni, redzēt grupas 'TRANZĪTS' konci dzīvajā. Vēlāk iznāca arī 'TRANZĪTS - MIX' DJ GONCHIX versijā: 

https://www.4shared.com/mp3/QV_ILFGHba/829_TRANZTS_-_Mix__By_Dj_Gonch.html

Šai gadījumā biju uz viņu jaunākā albuma: 'TAURIŅA EFEKTS' koncertūres atklāšanu, koncertbārā: 'LATERNU STUNDĀ' (Rīgā).

2015.g. 31.decembrī, pirmo reizi gadu miju atzīmēju Jelgavā.

2016.g. 14.Februārī, Valentīndienā biju interesantā tusiņā, Saulkrastos (Inčupes pusē).

3 'GONČIKI (Aprīlis, 2016) /Inčupe, Saulkrasti/

Majoru pludmale (Maijs, 2016)

***

2016.g. 29.maijā, 

sešus gadus pēc 'ZVAIGŽŅU IZLASE (2009 - 2015)', 

debitē: 'RadioA16 studio izlase', apvienojot Latviešu, Ārzemju un Krievu konkrētā laikposma svaigākās dziesmas, vienā dz.izlasē.

http://www.mediafire.com/file/0bvxvdvqrweww6w/RadioA16+studio+izlase+%28ZIRAF888+CD+100+-+MCDG+CD+050%29.rar

***

/12.09.2016./ http://www.mediafire.com/file/wo8o7f88cwdjzpv/RadioA16+studio+izlase+2+%28ZIRAF888+CD+102+-+SST+CD+002%29.rar

***

/27.11.2016./  http://www.mediafire.com/file/wn5la0a7ztj3mmv/RadioA16+studio+izlase+3+%28ZIRAF888+CD+105+-+SST+CD+005%29.rar

***

/08.04.2017./

http://www.mediafire.com/file/404s8celjad3a8l/RadioA16+studio+izlase+4+%28ZIRAF888+CD+107+-+SST+CD+007%29+%282017.g.%29.rar

***

/10.08.2017./

http://www.mediafire.com/file/llbr0mbqf6jzrd2/RadioA16+studio+izlase+5+%28ZIRAF888+CD+113+-+SST+CD+013%29+%282017.g.%29.rar

***

'ZIRAF888' dibinātāji pēc 9 gadiem, (2016.g. Lieldienās, Jēkabpilī!) /'YANO studio'/

***

Valmierā pie  T/C 'VALLETA' (Lieldienas, 2016)

2016.g. Saulkrastu svētkos izbaudīju interesantu epizodi, satiekot divas megafanes, beigās pat saņemot bučas cienīgu žestu. ^^

2016.g. 1.augustā debitēja: 'SST (Seksa stacija)'.

2016.g. 22.augustā iestartējos darbā 'SN Jugla', iepazinos arī ar savas mūžībā aizgājušās mammas, vārda māsu un savas Zodiaka zīmes kopiju. ^^

***

Pirms 'PARTY 23'

/17.09.2016./

***

'PARTY 23' iekš 'RadioA16 studio' /17.09.2016./ (Man tieši aiz head'a /galvas/, tās divas Saulkrastu estrādē satiktās žubes). ^^

2016.g. 29.septembrī, 'DJ GONCHIX' piektajā gadadienā = ar radu, draugu & fanu atbalstu, radīju savu ceturto albumu: 'PĀRMAIŅAS'.

http://www.mediafire.com/file/nrauzw5215q35pm/Dj+Gonchix+-+P%C4%81rmai%C5%86as+%28ZIRAF888+CD+103+-+SST+CD+003%29+labota.rar

***

Divus mēnešus vēlāk, iznāca: Pēdējo 15 gadu vispopulārāko LV dziesmu megamix: 'LATVIEŠU ZELTS 60 HĪTI (2001-2016)'

http://www.mediafire.com/file/ewmsjz1wr3dl1t8/Latvie%C5%A1u+Zelts+60+H%C4%ABti+%28ZIRAF888+CD+104+-+SST+CD+004%29.rar

2016.g. beigās, pusotru gadu pēc manas mammas nāves, arī es nolēmu iet pa skuju taku un vairs neturpināt vecajā ampluā, tā vietā no 2017.g. Janvāra un arī turpmāk: 

'Vairāk būt par sevi un vairāk uzmanības sākt veltīt meitenēm.'

***

'DJ GONCHIX' & 'DAIĻAIS CRAZY KVARTETS' /Februāris, 2017/

(foto: no 'ZIRAF888' arhīva.)

***

2017.g. 25.februārī ciemiņstatusā pie manis bij' vienpersoniska viešņa.

***

2017. 8.martā biju Pirmajā randiņā. (JĀ, TIEŠĀM!) ;)

Baiba Freidenfelde & DJ Gonchix /Saulkrasti, pie 'GLĀBŠANAS STACIJA'/ /12.03.2017./ (foto: 'ZIRAF888').

Pēc tam nākošos 6 mēnešus līdz savai 24.dzimenei pa lielam biju neatkarīgs, izņemot laika posmu, īsi pirms Līgo, kad divreiz tiku uzaicināts uz kādu nakts čiliņu, tepat Zvejniekciemā, kaut kur pie Jūras.

2017.g. 29.maijā = klajā nāca 'LOVE HARMONY' debijas albums: 'TIME FOR YOU'.

http://www.mediafire.com/file/yzli7a9gyewdv56/LOVE+HARMONY+-+Time+For+You+%28ZIRAF888+CD+108+-+SST+CD+008%29.rar

***

2017.g. 31.maijā iznāca 'DJ GONCHIX' labāko hītu albums: 'LUCHSHIJ DA BEST' http://www.mediafire.com/file/bsm12gza0eg1v4y/DJ+GONCHIX+-+Luchshij+da+Best+%28ZIRAF888+CD+110+-+SST+CD+010%29%282%29.rar

***

2017.g. 22.Jūlijā dibināju 'VHpro' (VirgoHotChix Production)' un 12.septembrī atgriezos dziesmu apritē, tieši ar šo pseidonīmu: 'VHpro'.

https://www.4shared.com/mp3/zpLQiA0mca/952_VHpro_-_24_stundas_bez_Tev.html?

***

https://www.4shared.com/mp3/kGsNW8E0ca/956_VHpro_-_Prmaias_2017__2909.html?

***

https://www.4shared.com/mp3/JQWmquySei/957_VHpro_-_Pasaule_Pieder_Mei.html?

***

'LOVE HARMONY' svaigākais singls, 

pēc nesen izdotā debijas albuma 'TIME FOR YOU'  

https://www.4shared.com/mp3/4dBt1-Pvei/958_LOVE_HARMONY_-_Future__290.html?

***

2017.g. 12.septembrī, manā 24.dzimšanas dienā = iznāca īpaša dz.izlase, specsveiciens visām/visiem 'JAUNAVA' zodiaka zīmes krustnešiem/krustnesējām. 

http://www.mediafire.com/file/frm6rrz8domhbbj/Jaunavu+Bums+2017+%28ZIRAF888+CD+115+-+SST+CD+015%29+%282017.g.%29.rar

***

'RaivisGonchix' 24.dzimšanas dienas tuss iekš 'ZIRAF888', 'SST', 'VHpro', 'RadioA16 Latvia'. /16.09.2017./

***

Tā pa lielam man aizritējuši šie 10 gadi, kopš 2007. 

Paldies par uzmanību! :)

/DJ Gonchix (VHpro)/

***

22.10.2017.

Sveiki, saulainajā svētdienā!

Lai arī patlaban spoži spīd saule un ir samērā vēss ārā, sākotnējo plānu šodien doties uz Rīgu, tapinot 'Gset' ceturto Ho-Ho-Hooo = tomēr esmu atcēlis, jo pēc šī 'Gset' bij' iecerēts vēl šis tas uz vietas Rīgā, bet tas diemžēl izpaliks šoreiz un tāpēc tikai dēļ 'Gset' uz Rīgu man nav vēlmes Zirgspēkot.Esmu godīgs pret sevi un citiem & vienmēr pasaku kā ir.

Lab, lab... Šī DG dienasgrāmatas lappuse = tā saucamajā 'FREESTYLE'.

Pašlaik finišēju savas ģelas uz vietas iekš 'ZIRAF888' un lēnām štukoju 'RaivisGonchix ATKALAPVIENOŠANĀS PARTY', atzīmējot 10to gadadienu, kopš pārtrūka tā saucamie 'ZELTA LAIKI' (no 1997. līdz 2007.).

Pamatplāns ballītei: Atsvaidzināt visspilgtākos piedzīvojumus, notikumus un visu pārējo = no 2000šajiem gadiem...Atgriežoties pie 'Gset' tēmas, tuvākie Latvijas punkti, kuros sekos 'Gset' nākošie izlaidumi: 'LIMBAŽI', 'JĒKABPILS' un 'RĪGA (Centrs) + VECRĪGA'.

Pārtraukums DJmixingā, kopš 29.09.2017. man ir nācis par labu, jo paspēju izdarīt daudz ko tādu, kas pusratā palika neizdarīts vēl septembrī, pabeidzot atlikušos DJmiksus un dziesmas. Kopš tā laika pie dz.miksēšanas pagaidām ne reizi nav sanācis pieslēgties. Miksēšanu reāli laikam atsākšu pēc 27.oktobra

tātad: 'Pēc tā tikko pieminētā 'PARTY', tapinot 'ĀRZEMJU ZELTS 60 HĪTI (2009 - 2017)', līdzīgās tempa un ritmikas noskaņās kā 'LATVIEŠU ZELTS'.

Pēdējā laikā vairāk sāku interesēties par nopietnākām lietām, piem. PSIHOLOĢIJA, ASTROLOĢIJA, EKSTRASENSU TEORIJAS, MĪLESTĪBA/ATTIECĪBAS utml. Trakošanu pagaidām esmu pārtraucis, jo no tā esmu joprojām noguris (lai gan vairs ne tik ļoti kā sākumā) un tik drīzi to netaisos atsākt. Pašlaik, tā sacīt: 55% man ir iekšās, tamlīdzīgā kontekstā. 

10 mēnešu laikā (ieskaitot arī šo oktobri), esmu gan veiksmīgi uzkrājis pietiekami daudz atklātības, enerģijas, gribasspēka, radošuma un tml

Sev bieži vien saku tā: 'JO BIEŽĀK ESMU VIENS, JO LABĀK MAN STRĀDĀ DOMĀŠANA'

Nenoliedzami: tad, kad neviens cits nav man blakus, to visu es vienmēr spēju realizēt 1000x labāk, nekā ja būtu pretēji. Pretējā scenārijā bieži vien, kad esmu kādā savu draugu bariņā, to man ir neiespējami izdarīt, tikai tāpēc, ka daži labi tā maigi izsakoties: 'Grūvina manu domāšanu'. 

Es cienu un vienmēr respektēju visus un visas, kurus/kuras es zinu un reāli pazīstu. Bezjēdzīgus ieteikumus vienmēr ignorēju.Tas tā tikai zināšanai. 

Pats nekad neesmu bijis  'Baigi megadaiļrunīgs'

Teiksim tā: 'Lakonisks' vai kā sacīt: 'MiniTeikumos' atbildu vai izsaku savas domas par kaut ko.Tas tā...

Jaunnedēļ noteikti braukšu uz Jēkabpili, kur vēl papildus pasmelšos priekš sevis = Vislabāko, kas varētu noderēt tuvākajā, pārskatāmajā laikā. 

Ak, Jā - protams no turienes arī 'Gset' epizodes sekos manā Instagram: https://www.instagram.com/djgonchiks/

Savu sapņu otro pusīti iztēlojos 'TUMŠMATI', pēc horoskopa: 'JAUNAVA' vai 'SKORPIONS' un no 'JĒKABPILS' vai 'RĪGA'.Tā kā pašlaik turpinu joprojām tā mierīgi = neatkarīgi. 

Jaunnedēļ garantēti fināls sekos. Ja to4na tas piepildīsies, tad jau pamazām atkal biežāk varētu parādīties  'LIVE', jeb ārpus 'ZIRAF888' mūzikas kompānijas telpām, kaut kur Saulkrastu, Zvejniekciema vai citos hodos = kustībā.

Šoreiz tas pagaidām arī ir viss.

Veiksmi šai 'SUNNY' dienā! :)

/DJ Gonchix (VHpro, Mūris)/

***

20.10.2017.

Sveiki! :)

Šoreiz manas pārdomas par dzīvi, par cilvēkiem, par meitenēm, par interesēm = frīstailā, šai lappusē.

Viss šis 2017.gads priekš sevīm ir daudz labāks par 2016 kaut vai tāpēc, ka šogad esmu saticies tikai ar sev = pareizajiem cilvēkiem, izņemot vienu, nē pat divas reizes, kur konstatēju absolūtus 'ĶĪNAS PUVEKĻUS'

Šaubu nav, ka esmu viens no tā saucamajiem klusajiem ūdeņiem, t.i. Nekad nerunā pārāk daudz un piem. savas emocijas vai dusmas patur pie sevis, nevis kā lielākā daļa: Spridzina ārā citu virzienā.

Lab, Lab! Pašam par savu dzīvi man nav ko sūdzēties, jo vnk jāiet uz priekšu i vsjo. Nav man tā kā daudziem citiem, jo tagad dzīvoju viens pats (Bez mammas, kuras vairs nav šai saulē).  

Man ļoti patika un arī tagad patīk daudzu sev pazīstamo un arī nesen iepazīto cilvēku milzīgā labestība, izdzirdot šo bēdu stāstu, aizkustinoši iedvesmojot un motivējot mani, ar skatu nākotnē. 

Vēl viens no iemeslpunktiem, šogad vairāk sākt būt ar sevi un vairāk interesēties par meitenēm = ir arī tas, ka no visa kopsskaita, tieši sievietes man ir sniegušas visdziļāko līdzjūtību, iedvesmu un noderīgus padomus ikdienai, kad es šais brīžos mēdzu brīžiem nosarkt un pat brīžiem savās domās ņemt un viņas visas nobučot uz lūpām. Lab tas tā! :)

Aizvadot jau 2/3 no visa 2017.gada, jaunā dzīvesstilā = sapratu, ka es eju pareizā virzienā. 

Arī manas ikdienas atzīme (no 1 līdz 10), nu jau sasniedz '9'

Jūs jau zinat, ka agrāk 'MAN PATIKA VISS', tad tagad: 'MAN PATĪK VISS, KAS PATĪK MAN'

Šobrīd man visvairāk interesē: 'SIEVIETES', 'VIZUĀLĀ MĀKSLA', 'DJings', 'MĪLESTĪBAS & ATTIECĪBU TĒMA', 'ASTROLOĢIJA', 'PSIHOLOĢIJA', 'FOTOGRĀFĒŠANA' utml. 

Atzīšos: Savās pašradītajās dziesmās, tikai dziesmā: 'KAIFS' esmu licis lietā tā saucamo: 'HIPSTERA DABU', jeb pāris žargonus, piem. 'HUJOV'. Bet diemžēl man nepatīk savās dziesmās likt tādus vārdus 'PĒDIŅĀS', jo tas man vnk nepiestāv. 

Tagad savu personību pozicionēju tā, lai tie citi vieglāk spētu izprast manu patieso es. Piemēram pērn rudenī izbeidzot 'TRAKĀ REPERISTA ĒRU' un šopavasar pilnībā atgriežoties dziesmu apritē, pāriedams jaunā stilā - secinu to, ka tas bija pareizi. 

No visa kopējā 'DJ GONCHIX' fanu skaita, visvairāk ir tieši 'SIEVIETES'

Arī pēdējā laikā to pamanīju arvien izteiktāk, skaidrs ir viens: 'JUMS JĀTURPINA PIERAST PIE JAUNĀ DG TĒLA'

Neesmu diemžēl no tiem, kas ir ar vienu un to pašu stilu, esmu tā sacīt': 'Periodiskā karavāna' = Pāris gadus 'Šitā' un Pēc tam atkal 'Citādāk'. Piemērs kaut vai DJingā: 1.ēra: (2011 - 2016), 2.ēra: (2017 - pašlaik!)

'VIZUĀLĀ MĀKSLA' - Jā, pašlaik ļoti aktuāla nodarbe, pirmo reizi = gandrīz 7 gadus pēc 'ZELTA LAIKU' beigām, 2014.g. pavasarī = atjaunoju jaunā ampluā, ko pirmo reizi noteikti pamanījāt 'GIRLS MIX 2014' megamiksa coverī. 

Savulaik no 2001. līdz 2007. 'VIZUĀLĀ MĀKSLA' bija mans vismīļākais mācību priekšmets, savukārt vissliktākais mācību priekšmets priekš manīm bij' 'LITERATŪRA'. Savulaik Vizuālās mākslas ziņā, itin bieži pratu izcelties uz citu fona ar savu īpatnēji radošo fantāziju. 

Patlaban iekš 'GR24' top arī kaut kas jauns, bet pagaidām to Jums neatklāšu. :P

DJingā pašlaik līdz decembra sākumam: Pārtraukums, bet līdz tam laikam lēnām taps 'ĀRZEMJU ZELTS 60 HĪTI (2009 -2017)' kā arī vēl daži jaunumi.

'MĪLESTĪBA' + 'ATTIECĪBAS' = Mūsdienās vispopulārākā tēma ikdienā un arī mūzikā. Arī man pašam šie divi vārdi ir manu visinteresējošāko tēmu topa augšgalā.

'ASTROLOĢIJA' - Jā man patīk arī Horoskopu teorijas pētīt, lasīt, analizēt, daudzi to ir pamanījuši manos 'Facebook' šēros. 

'PSIHOLOĢIJA' - Pēdējā laikā esmu pieslēdzies arī šai tēmai.'FOTOGRĀFĒŠANA' - Joprojām aktuāla štelle, galvenokārt iemūžinot Dabas skatus, Saulrietus un citas interesantas lietas.

Šogad, salīdzinot ar pērno gadu = teikšu tā, ka sieviešu uzmanību sev spēju piesaistīt arvien labāk un izteiktāk. Pērn vēl nekas neliecināja par to. 

Īsi sakot: 'AR JAUNO IKDIENU ESMU PILNĪBĀ SAJŪSMĀ!' ^^.

Un vēl pēdējais, dāmas & kungi! 

Pēc kādām pazīmēm es secinu to, ka tieši tādas dāmas priekš manīm varētu būt visuzticamākās, visdraudzīgākās un visatklātākās?

'Viņas ir smaidīgas.''Viņas gaumīgi ģērbjās.''Viņas bieži uzraksta pirmās. /manā gadījumā, tas pats.../ :)''Viņas ir ziņkārīgas.'

Tā arī ir, jo es uztaisīju tādu kā ministatistiku par tā saucamajiem: 'NOPIETNAJIEM' un 'SMAIDĪGAJIEM' cilvēkiem. 

Secinājums tāds, ka 'SMAIDĪGIE' cilvēki, jo īpaši 'Meitenes' ir vislabākie/vislabākās priekš manīm. )

Arī es savu otro pusīti meklēju 'Smaidošu', 'Pozitīvu', kura pilnībā spēs novērtēt visu to, kas man patīk un ko es daru.Un pēdējā laikā ne vienu reizi vien tā ir bijis! Jā, to4na! ;)

Labi, šoreiz pietiks!

Veiksmi, Gončeres & Gončeri noslēdzot šo darba nedēļu un iesākot kārtējās brīvdienas! :)

/DJ Gonchix (VHpro)/

***

14.10.2017.

Sveiki, sestdienā!

Tradicionāli, kad sestdienas man ir tā saucamās, soc. tīklu megadienas & pirmdienas piemēram: 'RadioA16 Latvia' mūzikas papildinājumu galvenās Megadienas:

Dāmas & kungi! 

Nu ir pienācis laiks šīs nedēļas jau trešajai 'DG dienasgrāmata' sērijai = šoreiz par to, 

Kā es savām acīm saskatu tuvākos, pārskatāmos mēnešus un visu tuvojošos 2018.gadu kopumā:

Vairāk šeit neatkārtošos, bet daudzi noteikti jau zin, ka kopš š.g. sākuma trakošanai uz nezināmu laiku esmu pielicis treknu punktu un turpmāk to visu gatavojos atsāk jau tikai ar savu otro pusīti, tuvākā gada laikā (ļoti reāli).

Katram laika periodam ir savs sākuma un beigu laiks. 

Tāpat kā pārtikai, arī katram laikposmam dzīvē ir savs sākuma un beigu termiņš. Beigas, tā saucamajai pirmajai 'DJ GONCHIX' ērai pienāca 2016.g. decembra beigās, kad pusotru gadu pēc manas mammas aiziešanas aizsaulē (17.06.2015.), oficiāli = sevis paša labā, nolēmu pamest savu sākotnējo tēlu un 2017.gadu pilnībā vēlējos uzsākt jaunā dzīvesstilā, 

vairāk uzmanības veltot dāmām, jo tai 2016.g. decembrī = būtībā tad, kad pienāca Ziemassvētku laiks = sāku kļūt arvien depresīvāks, skumīgāks, tālāk neteikšu, lai Jūs nesāpinātu... 

Skaidrs bij' viens: 'Beigas vecajā ampluā pilnībā nu bij' klāt'

Oficiāli savu gala lēmumu, startēt jaunā dzīvesstilā (vairāk laika veltīdams sev un meitenēm) pieņēmu š.g. 1.Janvārī, kad pārrados mājās (Zvejniekciemā), no Carnikavas, (kad ar saviem vistuvākajiem radiem kopā nosvinēju 2016./2017.g. gadu miju un jaunā 2017.gada atnākšanu) & apsēžoties pie 'RadioA16 studio' PC un iegrimstot pārdomās par pērno un vēl iepriekšējiem gadiem, nospriedu: 'NU NAFIG TĀ TURPINĀT, LABĀK SĀKT VISU NO JAUNA & BŪS OKAY'.

Ir pagājuši jau deviņi mēneši un ziniet: 'TAS MAN IR LIELISKI IZDEVIES!' ^^Ja arī šogad būtu palicis tai jau likvidētajā dzīvesstilā, man tagad klātos pavisam švaki un kritiski, 

toties pirmie deviņi 2017.g. mēneši, vairāk radošuma un kontaktus uzturot ar meitenēm, pierādīja to, ka es: 'JAUNAVA' pēc horoskopa, ar 50% vīrišķo, 50% Jaunavisko raksturu & protams savu izcili fantastisko radošumu, spēju savu labsajūtu sev un arī pārējiem cilvēkiem (saviem radiem, draugiem, draudzenēm, skolotājiem, tml.) pasniegt ļoti labi un tādējādi, turpinot sevi veiksmīgi pozicionēt ar izcili fantastisko 'HUMORA IZJŪTU', 'RADOŠUMU', 'RAKSTURU', ticiet man: Ar mani ir un būs vienmēr interesanti.

Arī savu ikdienu pašlaik esmu novērtējis ar '8' /10 ballu skalā/, salīdzinājumā arī 2016.g. decembri, kad to novērtēju ar '1', jo situācija tolaik bij' kritiska un var teikt, ka beidzot pienāca laiks steidzīgi mainīties, kas beigās izdevās ļoti labi. Būtiskāko esmu pateicis, vairāk šeit to4na vairs neatkārtošos...

Par nākotni: Kā es to reāli redzu tuvākajos mēnešos un tālāk...

Līdz decembra sākumam, jauni DJmiksi un dziesmas no manīm nebūs. Pa šo laiku, aizkadrā lēnām tapināšu jauno 'ZIRAF888', 'SST' megamiksu: 'ĀRZEMJU ZELTS 60 HĪTI (2009-2017)' un vēl šo to (sīkāk, skatieties 'VHpro tāfele' sadaļu tepat, manā websaitā).

Tagad galvenokārt cīnos savā ikdienā un meklēju sev otro pusīti. Neteikšu konkrēti, kas, ko es daru utml.

2018.gadu startēšu identiski kā startēju šo 2017.gadu, tikpat daudz uzmanības meitenēm, bet kā sacīt': Jau līmeni augstāk (sīkāk, neteikšu...).

Kopumā savu tuvāko nākotni saskatu sekojoši: 

1. = 'ATTIECĪBAS'

2. = 'DG Sarkanais efekts = Suvenīru/Apģērbu kolekcija (KRŪZĪTES, T-KREKLI, SPILVENI, BIKSES, SVĀRKI, MINISVĀRKI, KLEITAS, MINIKLEITAS, KEPONI, KAKLAROTAS, AMULETI, AUGSTPAPĒŽU KURPES, AUGSTPAPĒŽU ZĀBAKI, KRŪŠTURI, DŽEMPERI, KAPUČJAKAS, SMUKCEPURES, ŠALLES, CIMDI, TOPIŅI).

=  tuvākā gada laikā līdz manai 25.jubilejai (12.09.2018.)

ps. Atsevišķām sarkano efektu kategorijām, realizācijas termiņu pagarināšu. 

3. YouTube humoršovs: 'GONČIKI'.

4.  Pop/Deju mūzikas apvienība: 'G POINTS' = duetā. 

5. 'DARBS' + 'KARJERA'.

6. 'Vairāk uzmanības 'VIZUĀLAJAI MĀKSLAI' .

7. 'DJ GONCHIX (VHpro)' turpinājums DJmiksos un dziesmās.

***

"MANI TRAKOJAMIE LAIKI IR PILNĪBĀ BEIGUŠIES! 

TAGAD ATTĪSTĀS PILNĪGI CITS MANAS DZĪVES POSMS". 

/DJ Gonchix (VHpro)/

***

Jāturpina rāpties uz augšu, jāturpina palikt vēl pozitīvākam 

un kā teic mans tēvs un manas mammas brālis: 'TEV JĀKĻŪST AKTĪVĀKAM!', ko pakāpeniski arī no savas puses arī daru.

Lab, es varbūt to4na pēdējā laikā ļoti bieži ikdienu aizvadu viens pats, bet man, atšķirībā no daudziem citiem ir tā, ka jo biežāk esmu tikai 'ES' un neviena cita man blakus nav, jo labāk tad es pats sevi spēju uzlabot un efektīvāk izlabot savas kļūdas un pārvarēt savu šī brīža TOP vājību: 'NEPĀRLIECĪBU'

Jums jāsaprot to, ka mana ikdiena (lai arī dzīvoju tā sacīt': Patstāvīgi), tas neizpaužās tā, kā daudziem citiem, jo viens pats sāku dzīvot piespiedu kārtā, jūs jau zinat, kāpēc... (17.06.2015.) :(

Kaut kā tā, dāmas & kungi!

Uz pozitīvākas nots pabeidzot šo DG dienasgrāmatas lappusi:

'ESIET POZITĪVI, BAUDIET BRĪVDIENAS un SEKOJIET 'DJ GONCHIX' AKTUALITĀTĒM ARĪ TURPMĀK!' :)

Paldies par uzmanību! 

Lai Jums pozitīva un izdevusies šī nedēļas nogale! :)

/DJ Gonchix (VHpro)/

***

10.10.2017.

Nu sveiki arī otrdienā! :)

Esmu ļoti tuvu, lai atkal būtu tur, kur biju maija mēnesī. 

Bet kamēr vēl tā nav un tagad pašam ēdot apvienoti: Brokastis+Pusdienas, par meitenēm šoreiz, dāmas & kungi! )

Jā, zinu, ka jau pa daudz meitenes esmu pieminējis, bet šoreiz dārgie draugi, atskatoties uz saviem līdz šim aizvadītajiem 23 mūža gadiem = esmu apkopojis spilgtākos brīžus, tieši saiknēs ar meitenēm. 

Un tie nebūs nekādi tā saucamie plikie teikumi, bet gan reāli, savā ikdienā piedzīvoti notikumi, ar '+' zīmi apzīmējami...

Jūs jau zinat: Esmu 90to gadu maļčiks. 

Pasaulē nācu 1993.gada 12.septembrī, Jēkabpilī & un esmu 'JAUNAVA' pēc horoskopa. 

Pašas pirmās dāmas manā draugu lokā ir manā tuvinieku lokā: 

gan mana, tā saucamā: dzimtenes radiniece, gan divas manas māsīcas. 

90to gadu beigās, kad pārvācos dzīvot uz Zvejniekciemu un sākot iet Bērnudārzā, jau tai laikā iepatikos daudzām meitenēm un kļuvu par labu draugu viņām. 

Piedzīvoju daudz jautrus, pozitīvus brīžus.Ar pirmo meiteni, 'JAUNAVA' zodiaka zīmē, iepazinos tieši 90to gadu beigās, bērnudārzā un līdz pat šodienai viņu saucu par vienu no savām vissenākajām draudzenēm. 

Kopumā tieši ar sava horoskopa: 'JAUNAVA' meitenēm, ar kurām tik sava mūža laikā esmu iepazinies, forši sadraudzējies, foršus piedzīvojumus baudījis un forši sastrādājies, pārliecinoši esmu sapraties vislabāk un atšķirībā no citu horoskopu daiļavām manā draugu lokā, visretāk ir gadījies strīdēties, plēsties vai maigāk izsakoties: kasīties savā starpā. 

Un tādas JAUNAVAS manā draugu lokā ir ļoti daudz. 

Visspilgtākie divi piemēri ir tieši tādas, kurām vārds sākas ar burtu: ' D ' un pērn augustā = Juglā, kad iepazinos ar vēl vienu JAUNAVU, kurai vārds sākas ar: ' I '.

Ejot tālāk šai laika mašīnai. He he! 

2000., 2001.gads biju arī blondmatains. :D 

Un tai laikā daudzi brīnījās, izteica neparastus komplimentus par maniem matiem un savu koptēlu. 

2001.gadā iepazinos, sadraudzējos ar pirmo LINDU (Linda Purpurina), savā laikā kopīgi daudz ko darījām (apm. līdz 2003., 2004.g. laikam, ja nemaldos)

jā - arī strīdējāmies, bet pa lielam - sapratāmies labi. 

Tad vairākus gadus šie brīži izbeidzās un pēc tam, 2014.g. vasarā pavisam nejauši atkal satikām viens otru. 

Sākumā gan mums savā starpā bij' izbrīns: Linda jautā: 'RAIVIS'?, Es atbildu: 'JĀ!' Linda saka: 'NEATPAZINU!'. 

Lab lab, pēc tam gandrīz 3 gadus bijām draugi 'FACEBOOK'. 2017.gadā mūsu draudzība, acīmredzot dēļ manas pārejas jaunā dzīvesstilā = izjuka un tagad galvenokārt esmu kontaktos ar vēl vienu Lindu, par kuru sīkāk, pēc neilga brītiņa... )

Tālāk... 2001.g. septembrī, sākot iet Zvejniekciema vidusskolā, turpināju iekarot daudzu sieviešu uzmanību, gan ar savu pozitīvo raksturu, humorizjūtu un vēl šo to. 

Līdz pat 2007.g. rudenim, kad pēc tam diemžēl labie laiki izjuka dēļ šūpoļnegadījuma un citām problēmām, sadraudzējos ar daudzām dāmām, ne tikai ar savas klases daiļavām, bet arī no blakus klasēm un vispār kopumā, no Saulkrastiem, Zvejniekciema.

Vēl nupat atcerējos savu dalību Vasaras nometnē, Mežezerā (t.i. kaut kur Aizkraukles pusē), 2003.g. vasarā. 

Ja Jūs domājat, ka nekad manā mūžā nav bijis kāds romāns ar kādu foršu, simpātisku meiteni, tad Jūs smagi maldaties! 

Jā, tagad es turpinu baudīt attiecību statuss 'BRĪVS', vismaz sešus gadus offic, kopš debijas DJingā, taču tai 2003.gada nometnē, manā grupā bij' viena meitene, ar kuru mēs bijām kā balodīši, kuri ļoti bieži turējās kopā kā pāris. 

Mēs bijām tādi draugi, ka bieži vien tikai mēs divi mēdzam klaiņot pa Mežezera apkārtni, gluži kā īstās attiecībās. 

Tagad es pats, ar katru gadu turpinu diezgan straujiem soļiem uz to tiekties, jo man tagad ir ļoti svarīgi atrast to cilvēku, uz kuru varētu pilnībā uzticēties un būt kopā ar mani, vismaz pāris gadus (ja ne visu mūžu pagaidām...)

Tādas meitenes manā draugu lokā, pēc šāda raksturojuma man ir neskaitāmi daudz. 

Un tā padomāju: KĀPĒC GAN SAVU ĪSTO OTRO PUSĪTI NEATRASTU TĀDU? 

Respektīvi: Lai tuvākajos gados savā dzīvē justos vēl labāk un vēl pozitīvāk, man tā otrā pusīte agri vai vēlu ir jāsatiek, jo tieši 'VIŅA' būs tas cilvēks, kuru vienmēr saukšu par savu īsto 'Pozitīvās omas' eliksīru, jeb konkrētāk izsakoties: 'Cilvēks, kurš iedvesmo'. 

Protams Jā, zinu - nav ko skriet pagaidām pa galvu, pa kaklu, bet skaidrs ir viens: Vienam dzīvot mūžīgi - galīgi, ne-eee... 

Mani tuvinieki iesaka man atrast tādu otro pusīti, kura ik pa laikam tā sacīt: Pabikstītu, jeb Pamudinātu darīt to, ko bieži vien maybe izvairos darīt. 

Tas tā, Jums zināšanai uz priekšdienām! :)

Arī manas pēdējā laika aktivitātes soc. tīklos parāda to, ka es tik tiešām meklēju savu sapņu meiteni un nekas no visa tā, ko es postoju vai šēroju no citām lapām = nav saistīts ar manu zīmēšanos, plātīšos vai nez. kā gudrāk, lai izsakās... 

Īsi sakot: 'ES TIKAI JŪS IZKLAIDĒJU i VSJO'. Apmēram tā.

Tālāk... Pēc 2007.gada, kad izjuka tie labie laiki, iestājās pauze iepazīstoties ar nākošajām meitenēm. 

Atsākums sekoja 2009.g. septembrī, sākot iet 'RĪGAS SANATORIJAS INTERNĀTPAMATSKOLĀ'

Manā klasē bij' divas ģevčonkas un abas ir arī manā 'FACEBOOK'. Arī tai laikā iepazinos ar vēl vairākām dāmām. 

Pa lielam - arī veiksmīgi, jo aizvien nemainīgi tai laikā = stādījos priekšā ar visu pozitīvo, kas nu sēž iekšā manā personībā.

Turpinājums tālāk seko 2010.g. septembrī, Siguļos un arī tad lieliski pratu iepatikties daudzām dāmām. 

Tagad, dāmas & kungi! Mans pārdomu stāsts par otro Lindu:

2014.g. 17.martā = no sākuma gan tikai Rīgā, kārtojot savas ģelas, vēlāk nejauši, ar vilcienu izdomāju aizšaut uz Jelgavu trakos laikapstākļos. E

smu Jelgavā un kādu laiciņu vazājoties pa pilsētu, pļāpājot pa tel. iepazinos ar vēl vienu sexy žubi: saīsinājumā: 'LZ'

Jā, pilnībā atzīstu visas kļūdas no tā momenta, tagad, kad esmu palicis normālāks, vairāk domājošs, un no visas sirds piedodu savas agrākās kļūdas un apsolos vairāk tā nedarīt! 

Tālāk pēc šīs pirmās satikšanās reizes bij' sev jautājums: 

Kā nu beigās būs? Laikam ejot, mēģinot +/- labi sapazīties, beigās tomēr viss izdevies oky un līdz pat 2016.g. sākumam samērā bieži braucu ciemos uz Jelgavu un kopā daudz interesantus, pozitīvus brīžus piedzīvoju. 

Tagad uz doto brīdi mūsu ceļi ir pašķīrušies, taču es ļoti ceru, ka pavisam drīz atkal atsāksies šie laiki, lai gan nez. kā būs īstenībā!

Patlaban mēģinu pa laikam sarunāt randiņu/satikšanos ar vēl vienu, pēc manām domām: līdzīga rakstura ģevčonku kā 'LZ' = šoreiz, ne no Jelgavas, bet lai nebūtu nekādu domstarpību, viņas vārdu šeit labāk nepieminēšu, bet plāns attiecīgi tāds: 

Iespējams, mēģināt atkārtot 2014.g. marta scenāriju, šoreiz gan ne Jelgavā, bet gan kur citur un šoreiz ar krietni gudrāku, saprātīgāku taktiku, nekā toreiz. Tā apm.

Pēc sērīgās vasaras 2015.g. vasarā (kad mūžībā aizgāja mana Mamma), sākas tas laika posms, ka meitenēm interese par mani, pakāpeniski sāka pieaugt = laikam uzzinot vai kaut kur izlasot šo manu bēdustāstu. :(

 2016.gads bij' samērā interesants: Lai arī 'CĪNĪTĀJA GADS' pārejot pāri šīm sērām, tomēr: 

14.02.2016. = pirmais aplis, 

tad maija beigās: Jūrmalas Kūrorta Svētkos iekš 'ZZ festivāla'. 

2016.g. Saulkrastu svētkos piedzīvoju neparastu momentu, kad man pretī atnāca divas, sexy žubes un sāka mani uzrunāt, sāka pieminēt manu daiļradi, īsāk sakot: Izteica komplimentus un viena no viņām pat 'Bučas' cienīgu žestu parādīja. 

Pēc tam ieslīgu tādā ablomā, kad vienam, pazīstamam Čalim jautāju: Kas tās bij' pa tām divām meitenēm? Un man atbildēja: Pirmā = viņa māsa un Otrā = viņa māsas labākā draudzene. 

Vēlāk šīs abas uzaicināju uz 'PARTY 23', kas notika iekš 'ZIRAF888', 'SST' & 'RadioA16 Latvia', 2016.g. 17.septembrī

2016.g. augustā, Juglā iepazinos ar manas mūžībā aizgājušās mammas - vārda māsu, vēl vienu 'JAUNAVU'. 

Vienu mēnesi kārtīgi viens otru iepazinuši, draudzības ceļi pašķīrās, bet vismaz esmu palikuši kā draugi iekš 'FACEBOOK'

2017.gads, ar devīzi: '100% PAR JUMS, MEITENES!' līdz šim aizgāja, fantastiski veiksmīgi. 

Februāra beigās, 'ZIRAF888' mūzikas izdevniecībā, ciemiņstatusā = pirmo reizi, kopš mana mamma vairs nav šai pasaulē = vienpersoniska viešņa, kuras vārdu neteikšu! :P 

Mums bij' lieliska sapratne, arī brīžos, ja gadījās man pateikt kaut ko ne tā, prata piedod utml. 

Par tām pazīmēm, pēc kurām uzreiz varu saprast, ka tas otrs cilvēks patiešām ir ieinteresēts manī vai ieinteresēts ar mani draudzēties, kaut ko veidot vai kā tml. pēc minibrītiņa:

Pabeidzot par tām februāra beigām: 

fināls bij' riktīgi karsts. (konfidencialitātes dēļ, neatklāšu kāpēc... :P 

Beigās šo viešņu pavadot līdz pieturai, uz atvadām viņu apskāvu un nobučoju uz lūpām. Jā, to4na! :P

8.martā = neticēsiet, biju pirmajā randiņā un iepazinos ar otro Baibu (BAIBU FREIDENFELDI), 'MEŽĀZIS' pēc horoskopa. Izstaigājām visus Vecrīgas perēkļus/nostūrus, forši papļāpājāmies, aizgājām uz kafūzi apēst kādu kūciņu un iedzert vinčiku un randiņa beigās tiku pie mīļa, cieša apskāviena no Baibas puses. 

Pēc tam tā padomāju un sev teicu: 'Laikam pirmais randiņš ir izdevies!'. Tā arī bij', kad nākošajā dienā piezvanu Baibai, dažas dienas vēlāk nejauši satikāmies kaut kur Saulkrastos, pie Glābšanas stacijas un pustumsā pastaigājāmies gar Jūras krastu, beigās es Baibu = arī nobučoju uz lūpām un pat vairāk reizes šoreiz, nekā iepriekš. ) Aprīļa otrajā pusē diemžēl mistiski pārtrūka mūsu draudzība, kā beidzās tomēr no viņas izdabūjot lakonisko atbildi: 'DIEMŽĒL ESMU AIZŅEMTA. ATTĀ'.Skumji, ka tā. Acīmredzot man ir laiks ieteikt visām tām, kas vēlēsies ar manīm iepazīties utml. tuvākajā nākotnē:

Ieteikums sekojošs, balstoties uz vienas atziņas motīva: 

'JA TU IESĀC AR MANI DRAUDZĪBU UN PĒKŠŅI, MISTISKI PAZŪDI, TAD KĀPĒC TU IESĀKI DRAUDZĒTIES?' 

To es atgādinu Jums aiz labas sirds un tas nav nekāds ultimāts, vnk ar šo gribu atgādināt, ka es vēlos satikt GODĪGU un PATIESU meiteni, nevis tādu, kura pa kluso pazūd vai aiziet pie sava bijušā vai pasaka lakonisku: 'DIEMŽĒL, ESMU AIZŅEMTA'

Piedodiet, bet tā nedrīkst cilvēkus apbižot! Apdomājiet, pirms uzsākat ar mani kaut ko! Negribat draudzēties, pasakiet to atklāti, nevis pa kluso, ņičevo Wtf...

Šo virzienu iemācīja manas mammas brāļa familija = cilvēki, kuri zin, kas ir 'GUDRA RĪCĪBA' un kas ir 'STULBA RĪCĪBA'

Apdomājiet, tad viss būs kārtībā! Tas ir tikai Jaunaviski solīts ieteikums no manis, Jums! :)

Pēc tam pusgadu ikdienā biju neatkarīgs, taču no Jūnija sākuma, neilgi pēc 'DJ GONCHIX - Luchshij da Best' albuma izdošanas, sāka dubultoties un pat trīskāršoties manu 'DRAUGIEM.LV' galeriju statistikas skaitļi, no ierastajiem  '10 vai mazāk' uz 'vismaz 20' vai pat '30' un vēl vairāk. 

Kā arī krietni vairāk manas galerijas sāka skatīties sievietes, jebšu: lielākā daļa STATISTIKAS rindas aizņem 'VIŅA' ailītes. 

Secināju, ka pāreja jaunā dzīvesstilā, vairāk uzmanības sākot veltīt meitenēm bijusi veiksmīga. 

Pēdējo reizi ar kādu dāmu iepazinos savā 24 gadu jubilejas tusiņā iekš 'RadioA16 studio' = Zvejniekciemā, Atpūtas 2a, 

nedēļu vēlāk: arī kādā pikņikā, iepazīstoties ar vēl vienu MADARU (Otro 'Madaru' manā draugu lokā), kurai uzvārds sākas ar burtu: 'U'Tagad cīnos savā ikdienā, galvenokārt meklējot savu īsto, otro pusīti, paralēli pakāpeniski izpildot visus nepieciešamos priekšnoteikumus.

Kopumā jāsecina, ka ar meitenēm es lieliski protu kontaktēties. Galvenais man tā turpināt arī turpmāk un viss būs oky...

Un vēl pēdējais stāstiņš, šai lappusē - par 'Dāmu' tematiku, 

Pēc kādām pazīmēm secinu, ka viņa ir ieinteresēta manī vai kā līdzīgi tml. ?

Pēdējos gados, pa laikam arvien biežāk kādā iepazīšanās saitā, pirmās man uzraksta meitenes (lielākā daļa ir tās, kuras kaut ko studē vai kā tml.)

Pirmo reizi tā bij' ja nemaldos 2014.g. augustā. 

2016.gadā piemēram, tādi momenti bijuši pat 3 (pēdējā reize: 2016.g. rudenī), kad meitene man uzraksta pirmā un mums tā sarakste pēc tam aizgājis ļoti labi. 

Tas jau it kā nav nekas, bet manā gadījumā: Vairākumā, nekā kad es pirmais uzrakstu viņām.

Par pazīmēm = Kā es secinu, ka viņai interesē viss tas, kas ir manī, piem. soc. tīklos vai kaut kas līdzīgs?

* - Viņa ir ziņkārīga.* - Viņa vairākās bildēs ir smaidīga.* - Ģērbjas gaumīgi un brīžiem pat seksīgi (saprāta robežās)* - Viņa ir gatava pļāpāt stundām ilgi (gan soc. tīklos, gan 'WhatsApp', gan telefoniski, gan arī kaut kur braucot (no ceļa sākuma līdz pat beigām) 

Šeit piebildīšu to, ka vēl samērā nesen bij' tāds gadījums.

***

Vēl viens punkts (visos šajos gadījumos, draudzība & sapratne bijusi ļoti laba) - Viņa ir 'TUMŠMATE'.

JĀ! NETICĒSIET! 

Tieši ar Tumšmatainām meitenēm, pēc statistikas esmu sapraties vislabāk un mums ir bijusi vislabākā draudzība. 

Pēdējie gadījumi 2016. un arī šai gadā, katrā: pa divām reizēm un visās reizēs - SUPER! )

Šogad, piemēram braucot uz kaut kurieni, sabiediskajā transportā = vienalga, vai ar vilcienu, vai ar autobusu, vai ar tramvaju, ļoti bieži, 'CUTE' rakstura meitenes, pēc iekāpšanas mēdz apsēsties pretīm = man. 

Jūnijā piem., braucot no rīta ar vilcienu uz darbu (Rīgā, Zemitānos), pat bij' tāds moments, ka man cieši blakus apsēžas, stabili dažus gadus jaunāka dāma, solīdā topiņā un minisvārkos ar vidēja izmēra augstpapēžu kurpēm kājās. 

Bet tas nav bijis vienīgais tāda veidagadījums. 

Bij' arī tāda epizode, kad gatavojos kāpt ārā no Vilciena = Carnikavā (Braucot no Zvejniekciema), man, tieši aiz muguras, arī viena sexy žube, klausoties mūziku uz austiņām, tāpat kā es tai brīdī = tā pozēja un es tā padomāju: Vai tiešām, nopietni?

Tagad, lai arī man jau ir 24 gadi un it kā vairs neesmu tā saucamais 'MEGAJAUNEKLIS', tomēr salīdzinājumā ar tiem laikiem, kad man bij' 18, esmu kopumā palicis krietni smukāks, šarmantāks un pat seksīgāks. (Vēl pirms 3 gadiem cīnījos ar tā saucamo 'AKNI' un 'PINNĒM', jeb: pumpām uz ķermeņa, sejas utml.) 

Tagad vairs tādu problēmu man nav. 

Jā, pēdējā laikā esmu pamatīgi arī nometis svaru, apskatoties manu profilbildi 'Reaktīvais Gulbis' Facebook profilā, daudzi noteikti pamanīja un brīžiem pat bij' šokā par manas sejas pārvērtībām. 

Īsāk sakot: 'TAGAD DARU VISU IESPĒJAMO, LAI BEIDZOT PIEPILDĪTU TO, PAR KO JAU SAPŅOJU ILGU LAIKU'.

Un pēdējā definīcija pabeidzot par tematiku: 'Pēc kādām pazīmēm es patīku pretējam dzimumam?'

Pēdējo divu gadu laikā, 'RAIVIS GONCHIX' facebook profilā mani uzaicināja draudzēties vairākas sexy dāmas. 

Lielākā daļa fotogrāfiju, viņu profilos = lika secināt sekojošo: 

'JO PIEDŪRĪGĀKS APĢĒRBS, JO LIELĀKA IESPĒJAMĪBA KĀDREIZ NĀKOTNĒ PIEDZĪVOT TRAKU SEKSU'. 

Lab, Lab, ko es te tagad čivinu, īsāk sakot: 'IESĀKTAIS CEĻŠ MAN JĀTURPINA, JO ATPAKAĻCEĻA VIENKĀRŠI NAV'. 

Tā lūk, Gončikas & Gončiki! :)

Paldies par uzmanību!

/DJ Gonchix (VHpro)/

09.10.2017.

Sveiki, pirmdienā! :)

Pārmaiņas pēc izdomāju vēl vienu DG dienasgrāmatas lappusi uzrakstīt, šoreiz sīkāk: par 'Gset', ko jau kopš oktobra sākuma ievērojāt manos soc. tīklos un par savu muzikālo gājumu: TOREIZ & TAGAD:

....................................................................................................................................................................................................................

Par 'Gset':

'Gset' ir mans pašveidotais jaunatklāšanas foto projekts, kurā es, dažādos Latvijas nostūros iemūžinu visinteresantākās ainas, 'GONCHIX' pseidonīmcienīgā stilā, 

respektīvi: pašu interesantāko, katrā attiecīgajā pilsētā/ciematā/rajonā tml. )

'Gset' seriāli līdz šim jau ir notikuši: 

1. ĀDAŽOS, 2. JUGLĀ (Rīgā) & 3. nupat = SAULKRASTOS.

Tuvākajos mēnešos šo plānu akceptēju īstenot arī:

Jēkabpilī, Valmierā, Limbažos, Carnikavā, Jelgavā, Rīgā (centrā) un Imantā.

Tas īsumā par to...

Tagad, dāmas & kungi! RaivisGonchix muzikālais gājums 'TOREIZ un TAGAD'

Jūs jau zinat, ka par deju mūziku & popu fanoju teju kopš dzimšanas, tā no 1995.gada = pēc tam, kad Jēkabpilī noklausījos 'CODEX' albumu: 'LIDOJUMS'.

Pa īstam mani mūzikas laiki aizsākās 2001.g. vasarā, kad sāku klausīties audiokasetes un tas viss stāsts arī sākas tieši ar Pop un Deju mūziku. 

Kopumā līdz 2009.g. beigām klausījos tikai Latviešu mūziku, jo tai laikā no ārzemniekiem, priekš manīm nekā jēdzīga nebija, kā ir tagad. 

No ārzemju mūzikas tajā laikā zināju tikai tos mūziķus, kuru dziesmas bij' atrodamas vienas manas māsīcas rakstītajos kompaktdiskos, 2000šo gadu sākumā, tie ir piem: 'BRITNEY SPEARS', 'ДИСКОТЕКА АВАРИЯ', 'HILARY DUFF', 'BEYONCE' utml. 

Man pašam mūzikas ēra aizsākās ar mūzikas kompānijas 'MAPLS' mūziku. 

Līdz 2005.g. beigām aizritēja tā saucamais pirmais posms, ar latvisko 'POP' & 'DANCE'. No Mapla tajos gados manā fonotēkā bij' albumi no tādiem māksliniekiem kā: 'TRANZĪTS', 'LOS AMIGOS', 'FAVORĪTS & AIVIS', 'DAINIS PORGANTS', 'HAMELEONI', 'STABURAGS', 'SANTA KASPARSONE (tolaik: 'SANTA'), 

'NEGANTAIS PORGANTS & UGUNĪGĀ GUNTA', 'ROBERTS GOBZIŅŠ'. 

No dz.izlasēm: 'LATVIJAS DEJU MŪZIKAS IZLASE', 'ŠLĀGERBUMS', 

'MAPLS Vasaras & Ziemas vispopulārākās dziesmu izlases'. Apm. tā. 

Protams bij' arī no citām mūzikas izdevniecībām vairāki albumi un dz.izlases (piem. 'PRĀTA VĒTRA', 'FLORA', 'RE:PUBLIC', 'TUMSA', ĒRIKS GRUZNIŅŠ'), bet pa lielam mana tā laika mūzikas kolekcija sastāvēja no 'MAPLS' ierakstiem.

2005.g. Ziemassvētkos ar mammu nopirkām audiokasešu un kompaktdisku magnetolu un sākās jau tā saucamais otrais posms, kad līdz 2009.g. izskaņai mazliet atkāpos no 'POP', 'DANCE' un tad uz pāris gadiem iestājās 'SCHLAGGER' un 'COUNTRY' žanru laika posms. 

No 2006. līdz 2009.gadam, manā fonotēkā nonāca albumi no sekojošiem izpildītājiem: 'BRĀLĪŠI', 'ANDRIS SKUJA', 'NOVADNIEKI', 'DAINIS PORGANTS', 'PĒC PUSNAKTS', 'GUNĀRS & ZANE', 'TILTS', 'AUSTRUMKRASTS', 'ROLISE', 'BRĪVDIENA', 'HARIJS SPANOVSKIS & JĀNIS PAUKŠTELLO', 'SANTA KASPARSONE'. 

No dziesmu izlasēm: 

'MAPLS Vasaras & Ziemas vispopulārākā dziesmu izlase', 

'MĪLAS DZIESMAS', 'LĪGO DZIESMAS JAUNĀS SKAŅĀS', 'ŠLĀGERBUMS'. 

No citām mūzikas izdevniecībām: 'LAURIS REINIKS', 'PRĀTA VĒTRA', 'BALTIE LĀČI' utml. 

2007.g. 31.maijā dibināju 'ZIRAF888'. 

Pēc 2007.g. oktobra beigām un savas aiziešanas no pirmajiem klasesbiedriem, sāku vairāk ķerties klāt pie 'ZIRAF888' mūzikas izdevniecības izveides un 2008., 2009.gadā, ierakstot vairākus, ExPerimentālus CD ar dažādām Latviešu dziesmām un visbeidzot 2009.g. rudenī, 'ZIRAF888' mūzikas kompānijai pirmo reizi uzsākot savu īsto pastāvēšanu ar vairākām dz.izlašu sērijām, piem. 'RAIVJA VASARAS DZIESMU IZLASE', 'RAIVJA SUPERIZLASE', 'RAIVJA SKANĪGĀKO HĪTU IZLASE 2006-2009', 'LĪGO NAKTS DZIESMAS', 'LABĀKĀS ZIEMAS DZIESMAS' utml. 

Tai pat laikā pilnībā atgriezos uz normālajām sliedēm, kad pirmo reizi jaunu mācību sezonu uzsāku ārpus Saulkrastiem = Rīgā.

Atnākot jaunai desmitgadei un pirmos 8 gadus aizvadījis tikai zem LV mūzikas plīvura, oficiāli savā ikdienā ielaidu iekšā arī Ārzemju mūziku kā arī atgriezos savā POP, DEJU mūzikas pasaulē (iepriekš no 2006. līdz 2009. uz brīdi pabijis zem 'SCHLAGGER' & 'COUNTRY' plīvura), Trešais posms jau karoč, jo jau 2010.gadā pamatīgi visā pasaulē uzplauka Klubu/Deju mūzikas kultūra. 

Ieguvu pseidonīmu: 'RAY BEBER' un turpināju radīt jaunus 'ZIRAF888' dz. izlašu projektus. 

2010.g. augustā, pāris mēnešus pēc 9.klases beigšanas, iznāca mans pirmais Mix projekts: '46 Dziesmu Vasaras Mix'. 

2010.g. oktobrī nomainīju līdzšinējo pseidonīmu 'RAY BEBER' uz 'DJ COOL'. 

2010.g. decembrī, 'ZIRAF888' apritē iznāca pirmā Ārzemju dziesmu izlase: 

'RAIVJA EIROPAS UN PASAULES HĪTU IZLASE', ar pirmo dziesmu: 'EMINEM feat. RIHANNA - Love The Way You lie' /drīzumā iekš 'ĀRZEMJU ZELTS 60 HĪTI (2009 - 2017)' = Decembrī!).

2011.gadā, kad visā pasaulē apgriezienus turpināja uzņemt Deju/Klubu mūzika, 

arī es sāku gatavoties savai DJ debijai, kuru sasniedzu 2011.g. 29.septembrī, nomainot 'DJ COOL' pseidonīmu uz 'DJ GONCHIX' un oficiāli ienākot šai DJ pasaulē. 

Tā gada rudenī radīju tādus projektus kā 'UK CLUB STAGE', 'LATVIAN SUPERDANCE (No 3.sērijas)', 'LV COUNTRY NONSTOP MIX (No 2.sērijas)', 'ZIEMASSVĒTKI NONSTOP', 'YEARMIX' un arī 'FORTE - Nonstop Mix' /no visa šī, līdz šai dienai = apritē palikusi tikai 'LATVIAN SUPERDANCE' sērija'/.

2012.gadā aizvadīju pirmo, pilno DJ GONCHIX gadu, visā gadā kopumā radot teju ~335 DJmiksus. 

Tad, kad debitēju DJ pasaulē kā 'DJ GONCHIX' 2011.g. rudenī, tajā laikā vēl visi viedtālruņi, planšetes un dažādas populāras aplikācijas (kā tas viss tagad ir pamatīgi attīstījies, izplatījies un kļuvis jau par mūsu ikdienas neatņemamu sastāvdaļu) vēl bij' tādā sākumattīstības punktā, tā gada rudenī pats tiku pie pirmā viedtālruņa, kurš tolaik nebij' tāds, kā tagad. 

Respektīvi: Pirmsākumos 2011, 2012 & 2013 darbojos kā konveijers, kad vēl arī nebiju nevienā iepazīšanās saitā (nekā kā ir tagad, kad esmu). 

No 2014.gada, kad iznāca mans debijas hīts: 'LAUMA', līdz 2016.g. rudenim valdīja karstas noskaņas manās oriģināldziesmās. 

Pēc manas mammas aiziešanas mūžībā, 2015.g. vasarā šie prieki diezgan strauji noplaka un līdz 2016.g. beigām centos pāriet šīm bēdām pāri, 

pēc tam 2016.g. izskaņā nolēmu pilnībā pamest savu veco dzīvesstilu un jaunu gadu sākt pilnībā no nulles, tikai ar sevi un 100% domās par meitenēm, jo palikšana vecajā ampluā būtu nerentabla un graujoša. Skumji, bet diemžēl ar to ir jāsamierinās. :(

Kopš tā laika, kad esmu nu jau viens pats - bez mammas, ļoti bieži = līdz pat šodienai, gan savos DJmiksos, gan arī 'ZIRAF888' dziesmu izlasēs, pirmo dziesmu statusos lieku savas mīļākās un manas mammas mīļāko grupu un izpildītāju dziesmas. 

'ZIRAF888' dziesmu izlašu Pirmā nr. godā (kopš 2015.g. rudens), līdz šim bijuši: 'HORSEMEN', 'TRANZĪTS', 'ALEXANDRA STAN', 'INNA', 'DADDY YANKEE', 'SHADY LADIES', 'RASSELL', 'KASPARS MAKS (WASHEX)', 'SEREBRO', 'AUSTRUMKRASTS', 'SCOOTER', 'GUNĀRS & ZANE', 'DJ GONCHIX', 'NEGANTAIS PORGANTS & UGUNĪGĀ GUNTA', 'REIKS', 'CASCADA', 'MARTA GRIGALE', 'LOVE HARMONY', 'REAL O', 'A.R.M.I.A.', 'DINA KINA', 'SELENA GOMEZ', 'ЕВА АНРИ' un 'KRISTĪNE ŠOMASE'. 

Manos DJmiksos = pirmā nr. godā (kopš 2015.g. Jūlija), līdz šim bijuši: 'SELENA GOMEZ', 'ANDRIS SKUJA', 'DEMI LOVATO', 'MILENIN & KAMILLA', 'RITA ORA', 'HORSEMEN', 'FIFTH HARMONY', 'KID INK', 'COLBIE CAILLAT', 'CALVIN HARRIS', 'DISCIPLES', 'TRANZĪTS', 'НЮША', 'RASSELL', 'EDVARDS GRIEZE', 'LIEPAVOTS', 'SHALLE', 'COSMOS', 'YUNG SHERMAN', 'CELINE DION', 'MIXERI', 'ELLIE GOULDING', 'ST1M', 'SERYOGA', 'ST', 'AGRIS KRŪMS', 'ИНФИНИТИ', 'FĒLIKSS ĶIĢELIS', 'ROBERTS LEJASMEIJERS', 'EMINEM', 'ZOBU FEDJA', 'MARTA GRIGALE', 'MADEIRA (Madara Repše)', 'DĒLU PAKA', 'STABURAGS', 'ALAN WALKER', 'ДИМА МИЛЕНИН', 'HARIJS ZDANOVSKIS', 'LOVE HARMONY', 'G GIRLS', 'IYAZ', 'AVRIL LAVIGNE', 'EdgeCore', 'SABĪNE VIDRIĶE', 'HAMELEONI', 'ALARMAS', 'KATY B', 'INITA SONDORE', 'DJ BOBO', 'A-HA', 'WHIGFIELD', 'INNA', 'VIŅA', 'VOYAGE', 'UGUNĪGĀ GUNTA', 'ADELE', 'GUNĀRS JĀKOBSONS', 'SANDRA GLĀZUPA', 'GUNTIS SKRASTIŅŠ', 'DAINIS PORGANTS', ŽORŽS SIKSNA', 'ARTIS ROBEŽNIEKS', 'TORNADO', 'THE SATURDAYS', 'ЮЛЯ ШАТУНОВА', 'TOM WOLF', 'ДИСКОТЕКА АВАРИЯ', 'SCOOTER', 'ANDRIS SKUJA', 'DJ GONCHIX', 'DR.RENO', 'KARMEN', 'CRAZY DOLLS', 'BOROWA MC', 'HARIJS SPANOVSKIS', 'INESE', 'OTRA PUSE', 'CASCADA', 'SEREBRO', 'BOBINA', 'CODEX', 'AUSTRUMKRASTS', 'KLAIDONIS', 'LINITA', 'ULTRA', 'ROLISE', 'BEBE REXNA', 'OTTO', 'ДЖИГАН', 'ВИКА КРУТАЯ', 'KASPARS MAKS', 'MILEY CYRUS', 'ЛЕНИНГРАД', 'SIRĒNAS', 'SANTA KASPARSONE', 'KRISTĪNE ŠOMASE', 'PRĀTA VĒTRA', 'TUMSA' un 'DUA LIPA'.

Jāsaka tā, ka iepriekš vairāk idejas realizēju, pielāgojoties draugu & fanu vēlmēm un ieteikumiem, bet tagad es vairs tā nedaru, jo īpaši pēdējā laikā, kad mana mūzika kopumā, jā = nenoliegšu, ir palikusi krietni mierīgāka un nav vairs tās vēsmas, kas bij' pirmsākumos un 'LAUMA' laikos (2014). 

Tas viss priekš manīm šķiet pilnīgi pareizi un loģiski, jo no tās bezgalīgās trakošanas man jau sāka nelabi palikt tieši pērnā gada beigās, kad arī ar milzu prieku pametu to visu veco dzīvesstilu.

Nu jau sen esmu beidzis arī 'TRAKĀ REPERISTA ĒRU', jo sapratu, ka tas nav domāts man un man labāk piestāv tā saucamais: 'KOLORĪTSTILS'. 

Manas domas par citiem mūzikas žanriem, izņemot 'DANCE' un 'POP':

'DRUM&BASS' 

Jestrs žanrs, bet priekš manīm = galīgi garām.

Ritmiku pielīdzinu sekojoši: 'Speru savu soli uz priekšu un pēkšņi kaut kas rauj mani atpakaļ'. 

Man patīk stabila ritmika, nevis tā kā šūpoles, uz priekšu un atpakaļ, uz priekšu un atpakaļ. 

Lai arī esmu līdz šim radījis 3 savas dziesmas zem šī žanra: leģendāro: 'SARKANAIS EFEKTS' kā arī 'TIMEOUT' un 'JAUNAVA', tomēr man diemžēl 'DRUM&BASS' līdz pat šai saulainai dienai tā arī nav iepaticies un nolēmu kādu ilgāku laiku turēties pa gabalu no šī dīvainuma.

***

'COUNTRY' 

Mans trešais muzikālais žanrs, pēc 'DANCE' un 'POP'. 

'COUNTRY' žanrs radies AMERIKAS SAVIENOTAJĀS VALSTĪS (ASV). 

Mans tēvs ir milzīgs fanāts uz Kantrī mūziku, arī man pašam šad tad patīk paklausīties šo žanru. 

Man pašam ļoti patīk 'COUNTRY' kultūra, piem. 'LĪNIJDEJAS', 'KOVBOJZĀBAKI' utml. fiškas, kas apzīmējas ar 'COUNTRY'

'COUNTRY' latviski iztulkojot: 'LAUKU MŪZIKA' 

'R&B' 

Manā izpratnē, labāks par 'HIP HOP'. 

Šai žanrā ir tādi mūziķi kā 'BEYONCE', 'RIHANNA' un 'IGGY AZALEA'. 

Ceturtais žanrs man. Vairāk specifikas, vairāk odziņas melodijā un bītos.

'ROCK' 

Pašam kopumā nepatīk Rokmūzika, piem. 'Smagais metāls' utml., bet šad tad man patīk paklausīties vieglo roku vai tā saucamo Pop Roku, kopumā: patīk tikai tādas dziesmas, kas nesit pamatīgi pa ausīm un smadzenēm.

'LOVE SONGS' un 'CHILL' 

Tā kā esmu 'JAUNAVA' pēc horoskopa, tad šad tad man patīk paklausīties arī mīlas dziesmas, jo īpaši to diezgan bieži esat saklausījuši manos š.g. DJmiksos. 

Tas ir labi, jo cik es pats šogad kopumā pastudējos caur 'YouTube' un citiem mūzikas saitiem, dziesmas par mīlestību un attiecībām ir krietnā vairākumā un palikušas arvien vairāk, jo 'MĪLESTĪBA' mūsdienās ir ļoti izplatīta tēma mūzikā. 

Savukārt 'CHILL' žanrs manā izpratnē arī atzīstams. 

Skanējums manā uztverē varētu būt līdzīgs, pasaulslavenajai grupai 'ENIGMA' un šīs vēsmas šad tad gatavojos likt lietā nākošajos 'LOVE HARMONY' & 'VHpro' skaņdarbos.

***

Mūzikas žanru iedalījums, 'DJ GONCHIX' DJmiksos un dziesmās, izpaužās apmēram šādi:

#1 = 'OKTOBRIS 2011 - JŪNIJS 2015':'UNDERGROUND', 'CLUB DANCE', 'POP', 'MOODY MOOD'

#2 = 'JŪLIJS 2015 - DECEMBRIS 2016':'UNDERGROUND', 'EURODANCE', 'POP'

#3 = 'JANVĀRIS 2017 - PAŠLAIK':'LIVE SOUNDS', 'LOVE SONGS', 'UNDERGROUND', 'EURODANCE', 'LYRIC MOODS', 'POP', 'LOVE DANCE', 'MOODY MOOD'Pēc līdz šim deviņiem, aizvadītajiem mēnešiem absolūtā Miera Putna statusā, secināju, ka esmu ieguvis ļoti daudz.

Pirmkārt: krietni uzlabojusies mana pašsajūta, 

otrkārt: darba spējas un 

treškārt: kvalitāte komunicējot ar citiem cilvēkiem (jo īpaši ar meitenēm! :) ) kā arī es pats kļuvis labāks un teiksim tā: Vairāk domājošs! Nopietni, nemeloju... 

Arī kopējais lejuplāžu skaits, no visiem šogad radītajiem DJmiksiem kopumā ir mazāks nekā pērn, taču vissāpīgāko lejuplāžu skaita kritumu ir izglābis š.g. 15.Jūlijā radītais 'SUMMER BIG PARTY 2017', kuram lejuplāžu skaitlis jau ir gandrīz 700 ! 

Pats esmu pozitīvi šokēts par šādu pavērsienu, bet tā vispār: PALDIES, DRAUGI & FANI PAR TO! :)

Definīcija vienā teikumā, par manu ikdienu pašlaik: 'VAIRĀK PAR SEVI, SAVU NĀKOTNI UN MEITENĒM'. 

Tas šoreiz no manīm arī viss!Veiksmi šonedēļ! :)

/DJ Gonchix (VHpro)/

***

08.10.2017.

Labvakar, meitenes & džeki! :)Pēc mini pieklusuma, kopš 'DJ GONCHIX - 6' nu atkal man ir brīvs brīdis Jums! )

Kā jau iepriekš vēstīju, līdz decembrim esmu paņēmis radošo pārtraukumu DJmixingā, lai beidzot vismaz uz diviem mēnešiem varu būt 100% 'BRĪVS' un 'ATVĒRTS' jauniem projektiem, jauniem piedzīvojumiem, jauniem randiņiem (te drīzāk: vienskaitlī)

nu kaut kā tā. :)

Šoreiz = sīkāks apraksts, par 27.oktobrī (piektdien) plānoto, tā saucamo: 'RaivisGonchix ATKALAPVIENOŠANĀS PARTY'

kurā varēs piedalīties mani bijušie klasesbiedri, vispārēji pašam labi zināmas meitenes un džeki (ieskaitot arī tās/tos, ar kurām/kuriem iepazinos, kopš 2014.gada, kad būtībā pirmo reizi, kopš debitēšanas DJingā 2011.g. septembrī, kļuvu populārs un vieglāk pamanāms plašākai auditorijai.)

Ir pagājuši jau 10 gadi, kopš notika pirmās, milzīgās ikdienas pārmaiņas, kad pēc sāpīgā incidenta ar šūpolēm 2007.g. lieldienās, vēlāk: 2007.g. oktobra beigās, vienu ceturksni knapi noturējies 7.klasē (ar klasesbiedriem), dēļ miegainības problēmām un citām likstām, aizgāju no sava pirmā klases kolektīva un beidzās tā saucamie: 'ZELTA LAIKI'. :(

Tā kā šoruden būtībā pirmo reizi, kopš šī bēdīgi slavenā 2007.gada, esmu uz visaugstākās labsajūtas viļņa un ņemot vērā to, ka šī mēneša beigās apritēs tie 10 gadi, kopš notika šis, stabili, ne/priecīgais notikums = es tā padomāju un nospriedu: 

Ja jau tagad es jūtos superlabi, tad kāpēc gan neatsvaidzināt šīs spilgtās atmiņas un neuzorganizēt tusiņu, kaut kur uz 'Skolas salidojuma' vai līdzīga rakstura/stila nots.

Pamatplāns ir sekojošs: 

'ATSVAIDZINĀT SPILGTĀKOS NOTIKUMUS/PIEDZĪVOJUMUS no ZVS laikiem (2001 - 2007)

protams arī 'MŪZIKA', 'SPĒLES' un vēl šis tas, kā jau īstā tusiņā. )

"Tā kā es neesmu baigi 'Megarunīgs', tad es domāju, ka šo tikko aprakstīto gan jau būsiet sapratuši. 

Tās sīkākās niansītes, tuvāko 2 nedēļu laikā vēl noprecizēšu, noskaidrošu utml.

Kaut kā tā! :)

Ja Jūs tas ieinteresēja, tad atzīmējiet kalendārā sekojošo: 

'27. OKTOBRIS (Piektdiena), 'RaivisGonchix' atkalapvienošanās Party',

pieminot labo laiku beigas, 10 gadus atpakaļ un uztaisot remiksu (PARTY žanrā), pakavējoties šais atmiņās, vēl senāk.

***

Tagad, DĀMAS & KUNGI! Manas pārdomas par dzīvi (08.10.17.) versijā:

Es domāju, ka Jūs jau noteikti sen to zinat, ka jau 10.mēnesi esmu 'BRĪVS', 'NEATKARĪGS' un 100% uzmanības (lielākoties radoši) veltu tikai meitenēm (arī laikojot viņu fočenes) tas tā... :)

Nemainīgi, kopš savas 24.dzimenes tusiņa iekš 'RadioA16 studio' ar saviem draugiem & faniem, 

arī tagad pa lielam ikdienā šeftējos viens pats, tai pat laikā turpina palielināties interese par sievietēm. ) 

Nenoliedzami, jo kopš nomira mana mamma (17.06.15.) :(

jau 2016.gadā, kad vēl biju vecajā tēlā, kur tagad vairs neesmu = es sāku kļūt bēdīgs, nomākts un brīžiem depresīvs (jo savulaik ar savu mammu labi biju sapraties un daudz foršus notikumus piedzīvojis viņas klātbūtnē) :(

Jau tai laikā man pašam bij' svarīgi, saņemt no meitenēm pietiekami daudz labus vārdus, labu iedvesmu un izveidot labu, lielisku kopvalodu = sadarbojoties. 

Mans lēmums aiziet no tā sava ilggadējā tēla 2016.g. izskaņā bij' pamatots tādā nozīmē, ka no 2017.g. vairāk laika sākot veltīt sev un krietni vairāk sākot kontaktēties ar meitenēm un parādīt visiem pārējiem no savas puses to, ka es: 'JAUNAVA' zodiaka zīmes krustnesis, esmu pilnīgi citādākā ikdienas situācijā, nekā lielākā daļa man pazīstamo (šai vecumā)

Jā, citi ar' lielākā daļa jau dzīvo patstāvīgi, savos 24 gados, tāpat kā es, BET... 

Šis mans drosmīgi spertais megasolis pārvarēt savu agrāko megakautrību un vairāk no savas puses parādīt savu atklātību un bezbailību, dāmu priekšā (piem. kaut ko uzdāvināt, iedot mīļu buču, apskaut vai kā tml.), ka esmu spējīgs izdarīt vairāk, nekā varbūt pašam šķiet. 

Jā, man tas viss atnāks to4na bišk vēlāk, jo... 

vēlreiz atgādināšu: 

Pirms 10 un bišk vairāk gadiem - cīnījos ar daudzām veselības utml. ķibelēm/problēmām. 

Savas draudzenes dēļ būtu gatavs bezbailīgi pamest visas savas intereses un vairāk koncentrēties uz viņas vēlmēm (pat ja maybe neiet tik labi kā vajadzētu)

Īsi sakot: 'TAGAD ESMU PAMATĪGI IZMAINĪJIES UZ LABO PUSI'. Kā arī dažām sev pazīstamajām meitenēm, esmu savās domās pilnībā atzinis savas agrākās kļūdas un mazliet ar asarām acīs sācis to aptvert un pašam sāk kļūt uzmanīgākam un daudz labākam nekā tad. Tā kā, ja kādu no Jums, meitenes = savulaik esmu sāpinājis ar savu brīžiem neapdomīgo rīcību, uzvedību, utml.

LŪDZU, PIEDODIET MAN un ES JUMS UZDĀVINĀŠU SKAISTU ROŽU PUŠĶI, GARŠĪGAS KONFEKTES & IEDOŠU KARSTU BUČU UZ VAIGA! :* :) NOPIETNI, NEMELOJU - MAN NAV VAIRS KO SLĒPT! :(

Pirmie 9 mēneši, šādā ritmā vadot savu ikdienu vienatnē, ar saviem tuviniekiem un nemitīgi savās domas pieminot meitenes =

pierādīja to, ka man tas lieliski sanāk un, ka ir jāturpina iesāktais, tad viss būs 100% oky = kā vēl nekad. ;)

2018.gadu akceptēju sākt identiski kā šai Janvārī, 

tikpat daudz uzmanības meitenēm, bet tai pat laikā: 

iet jau 'Līmeni augstāk' un beidzot izveidot savas pirmās attiecības. Kaut kā tā...

Es jau tagad jūtos noguris (pat no šīs dienasgrāmatas lappuses drukāšanas).

Tā citādi, Gončikas & Gončiki! ) 

Jauku & mierīgu Jums šo vakaru un veiksmīgu, izdevušos nākošo darba nedēļu! :)

Sekojiet manām aktualitātēm un interesantām lietām arī: https://twitter.com/djgonchiks & https://www.instagram.com/djgonchiks/

Ar labvakaru!

/DJ Gonchix (VHpro)/

***30.09.2017. (Turpinājums no 29.09.2017.)

Šodien, kad jau veiksmīgi ir aizritējusi 'DJ GONCHIX' sestā gadadiena un tagad uz diviem mēnešiem pats paņemdams atpūtas pauzi DJmixingā , lai atkal mēģinātu noķert un noturēt krietni priekšā aizskrējušos laiku, kurš visu šo pēdējo laika periodu mani vairākkārt apsteidzis, kamēr finišēju līdz galam = jau iesāktos DJmiksus un dziesmas. 

Taču tai pat laikā lēnā garā realizējot jauno 'ZIRAF888' & 'SST' megamiksu: 'ĀRZEMJU ZELTS 60 HĪTI (2009 - 2017)'. 

OKTOBRĪ & NOVEMBRĪ = Nu beidzot, lai cik es to nebūtu solījis sev, meitenēm un kam tur vēl, apsteigt sevi un mazliet izkāpt no DJinga un 100% parādīt, ka tik tiešām esmu reāli 'BRĪVS' maļčiks un ka to4na man joprojām interesē drīzumā izveidot savas pirmās attiecības un ne tikai. Kā sacīt': ESMU JOPROJĀM IEKAROJAMS! :)

Turpinājumā, par manā atmiņā vispaliekošākajiem brīžiem, kopš 29.09.2011. 

...................................................................................................................................................................................................................

2011.g. 7.oktobris:

Zem 'DJ GONCHIX' vārda iznāk pirmie DJmiksi: 'UK CLUB STAGE (1) 07-10-2011', 'LATVIAN CLUB STAGE (1) 07-10-2011' un 'LATVIAN SUPERDANCE 3' (Iepriekšējie: '1' un '2', zem 'DJ COOL' pseidonīma!)

***

2012.g. Jūnijs:

Pēc 11 gadu pauzes nejauši satiekās divi kādreizējie draugi, no Bērnudārza laikiem (1997 - 2001): 'DJ GONCHIX (Raivis Bebris)' & 'Anna Drebeiniece'.

***

2014.g. 23.Janvāris: 

'DJ GONCHIX' publicē savu debijas balss singlu: 'LAUMA'.

***

2014.g. 17.marts:

'DJ GONCHIX' iepazinās ar jaunu sexy žubi no Jelgavas: 'LZ'.

***

2014.g. 25./26.oktobris:

Pēc 7 gadus ilga pārtraukuma, 'DJ GONCHIX' pirmo reizi atkal tusē savā senajā bariņā no ZVS laikiem, ekskluzīvā Bijušo klasesbiedru saietiņā, Jaunsaulēs (Zvejniekciemā).

***

2015.g. 10.augusts:

 'DJ GONCHIX' izveido 'RadioA16 studio', iepriekšējo: 'GonPro' un 'ZIRAF888/MCDG studio' vietā.

***

2015.g. 12.septembrī, iekš 'RadioA16 studio' notika 'MAGIC PARTY' par godu 'Raivis Gonchix' 22.dzimšanas dienai.

***

2015.g. 31.decembris, 'DJ GONCHIX' pirmo reizi gadu miju atzīmē Jelgavā.

***

2016.g. 22., 23.augusts, 'DJ GONCHIX' debitēja: 'SuperNetto Jugla', iepazinās ar vēl vienu Jaunavu (savas mūžībā aizgājušās mammas, vārda māsu) un kopumā aizvadījis gana pozitīvu un atraktīvu vienu mēnesi tur, darba gaitās ritot. 

Pēc tam šo laikposmu 'DJ GONCHIX' atzina kā vienu no pašiem vislabākajiem savā mūžā, jo tos visus cilvēkus, ar kuriem 'DJ GONCHIX' tajā laikā sastrādājās, sadarbojās utml. (Vienalga: Vai plusainos vai ne tik plusainos brīžos), novērtēja līdzvērtīgi augstā līmenī kā savus vistuvākos cilvēkus (CARNIKAVĀ) = prasīgi, laipni, saprotoši un vienmēr izpalīdzīgi. :)

***

2016.g. Jūlijs: 

Saulkrastu svētkos, Saulkrastu estrādē 'DJ GONCHIX' nejauši iepazinās ar savām divām megafanātiķēm. (Tas moments sākumam reāli atgādina to, kā divas meitenes pieiet pie kāda čaļa un viņas viņam sāk sist kanti). Bet turufuuuuuu, kaut kā tā, he, he, he, he, khhheemmm... )

***

2016.g. 17.septembris: 

iekš 'RadioA16 studio' notikās 'PARTY 23' par godu 'Raivis Gonchix' 23.dzimšanas dienai.

***

2017.g. 25.februāris: 

Pirmo reizi, ciemiņstatusā pie Gončika, kāda vienpersoniska dāma. Ciemošanās fināls bij' gana karsts, bet to labāk jautājiet Gončikam privāti! :P

***

2017.g. 8.marts: 

Pēc vairāku gadu pauzes, 'DJ GONCHIX' atkal paviesojas rīgā, 8.martā = sieviešu dienā un atkal pavēro no malas kā izskatās šīs skaistās Rīgas ielas, daiļā dzimuma krāšņajos svētkos. 

Bet ne jau tāpat vien, jo 'DJ GONCHIX' bij' pirmajā randiņā ar kādu dāmu, vārdā: 'BAIBA FREIDENFELDE'. :)

Randiņa noslēgummoments Baibai mīļi apskaujot Gončiku lika saprast to, ka pirmais randiņš varētu būt izdevies. 

Tā arī bij', kad 'DJ GONCHIX' nākamajā dienā Baibai zvanīja un jā viss bij' oky. Četras dienas vēlāk abi satiekas kaut kur Saulkrastos pie Jūras, absolūtā pustumsā. Pēc tam mistiski līdz pat šai mākoņainai dienai - šis stāsts nu ir pazudis kā akā iekritis (apm. līdzīgi kā tas tas stāsts: '2012.g. JŪNIJS'). 

Bet 'DJ GONCHIX' par to īpaši nepārdzīvo. Ņemot vērā to, ka ar dāmām teju vienmēr pratis lieliski komunicēt. Galvenais būt mierīgam un neiet pa kreisi, ja sanāk nonākt tamlīdzīgā epizodē. Tas tā... )

***

2017.g. Jūnijs (Pirms Līgo):

'DJ GONCHIX' divreiz tika uzaicināts uz kādu interesantu čiliņu/pasēdēšanu kaut kur pie Jūras, Zvejniekciemā (netālu no Meteo stacijas un 'SALT WATER').

***

2017.g. 16./17.septembris:

Jau trešo gadu pēc kārtas iekš 'RadioA16 studio' notikās jau trešais 'Raivis Gonchix' dzimšanas dienas tuss, jau par godu saviem 24 gadiem. )

****

Un tagad, dāmas & kungi .... Čikas & Pacani! Par sevi, jau no pašas dzimšanas 

(no A līdz Z).

Jā, šai pasaulē nācu 1993.g. 12.septembrī, Jēkabpilī (Netālu no savām dzimtajām mājām, Jēkabpils slimnīcā). 

Esmu 'JAUNAVA' pēc horoskopa. :)

 Patīk: 'Motorsports', 'Astroloģija', 'Kulinārija', 'Meitenes', 'Neparasta māksla', 'Motorsports', 'Fotogrāfēšana', 'Saldumi utml.Tā kā par cik nekad neesmu bijis tāds megadaiļrunīgs, tad tā absolūtos mini vai VidējiMiniteikumos par mani, no A līdz Z, no visinteresantāko faktu skatpunkta. :)

***

* Pirmos gadus nodzīvoju Jēkabpilī. 

Dēļ manu vecāku savstarpējām nesaskaņām, ~1997.gadā pārvācos uz dzīvi Zvejniekciemā (Saulkrastos).

* 1997.g. rudenī sāku iet bērnudārzā. 

Saņēmu neskaitāmi daudz meiteņu uzmanības. )

Gājis jautri un visādi interesanti. Jau tajā laikā sevi stādīju priekšā, kā pozitīvs, humoristisks, atraktīvs maļčiks, kurš lieliski prot ar cilvēkiem komunicēt. )

* 2000. un 2001.gadā biju arī Blondmatains (JĀ, TIEŠĀM!!!) un tolaik daudzi man pazīstami, jo īpaši meitenes brīnījās un izteica man neparasti specifiskus komplimentus, pēc kuriem reāli sajutos kā septītajās debesīs. ^^

* 2001.g. maija beigās pabeidzot Bērnudārzu, tēvs uzdāvina pirmo audiokasešu pleijeri ar pirmo audiokaseti.

* 2001.g. septembrī sāku iet Zvejniekciema Vidusskolā & nemainīgi centos stādīties priekšā ar to pašu pozitīvo es, jau no Bērnudārza laikiem. 

Nākošo gadu gaitā Jā, sadraudzējos, iepazinos ar vairākiem foršiem cilvēkiem (tajā laikā jo īpaši ar meitenēm, jo bij' pat tāds laika periods, ka vairākumā kā mani vistuvākie draugi bij' tieši viņas). )

Meitenes priekš manīm ir iedvesmas avots. 

Kā nu ne, ja esmu 'JAUNAVA' pēc horoskopa! :)

* 2005.g. vasarā sāku interesēties par radio. 

Tolaik ik trešdienu 'LATVIJAS RADIO 2' klausījos mūzikas kompānijas 'MAPLS' raidījumu: 'RADIO TVAIX', kuru vadīja: 'DJ SVEIX' (tagad: 'ROBERTS LEJASMEIJERS'). 

Mana mūzikas klausīšanās ēra 2001.gadā aizsākās tieši ar 'MAPLS' albumiem un dziesmu izlasēm, jo kā vēlāk uzzināju - agrāk 'MAPLS' mūzikas kompānijā darbojās divi mūzikas producenti, kuri tāpat kā es = nākuši no Jēkabpils: 'MĀRIS PRIEDE' un 'GAITIS LAZDĀNS'

Iemesls, kāpēc jau teju kopš dzimšanas mana mūzika ir 'DANCE' & 'POP' var teikt, ka 1995.gads, kad vēl pavisam maziņš būdams, Jēkabpilī noklausījos JĒKABPILS Eurodance grupas 'CODEX' albumu: 'LIDOJUMS'

Jau tad sapratu, ka Deju mūzika un arī Pops varētu būt domāts man. 

Nenoliedzami! Man patīk enerģiska, dancīga un uzlādējoša mūzika. Jo īpaši esmu megafans uz 'GAITIS LAZDĀNS' radītajām dziesmām, piem. no tādiem māksliniekiem kā 'LOS AMIGOS', 'HAMELEONI', 'DĪVA', 'TORNADO', 'VOLDEMĀRS ŠORIŅŠ', 'DAINIS PORGANTS', 'LĪGA ROBEŽNIECE' un citi...

* 2005.g. Ziemassvētkos, ar mammu kopā nopirkām Magnetolu, ar audiokasetēm un CD. 

Tai laikā sāku klausīties kompaktdiskus, jo iepriekš klausījos tikai audiokasetes.

* 2007.g. rudenī, pēc incidenta ar šūpolēm un arī citām tā laika veselības + garastāvokļa likstām aizgāju no saviem pirmajiem klasesbiedriem. Nākošos gadus rehabilitējos, krietni vairāk uzmanības sākot veltīt mūzikai.

* 2009.g. septembrī, gandrīz divus gadus pēc pirmo klasesbiedru pamešanas Zvejniekciemā, pirmo reizi jaunu mācību sezonu startēju ārpus Saulkrastiem, Rīgā (Rīgas Sanatorijas Internātpamatskolā). Nemainīgi kopš 90tajiem gadiem, arī tur stadīju sevi priekšā kā pozitīvs un interesanti piesaistošs maļčiks. Tā paša gada rudenī, savu pirmo īsto lidojumu uzsāka 2007.g. 31.maijā dibinātā mūzikas kompānija: 'ZIRAF888'.

2010.g. vasarā, pabeidzot 9.klasi pamazām sāku pieslēgties DJingam, vispirms ar 'RAY BEBER' , pēc tam ar 'DJ COOL' pseidonīmu radot vairākus, ExPerimentālus salikumus (kopumā tie ir ~35). Tai pašā gadā 100% atvēru savus mūzikas vārtus arī ārzemju mūzikai.

2010.g. septembrī debitēju galdniekos (Siguļos, Carnikavā)

Tiesa gan 2013.g. sākumā dēļ strauji zudušās intereses, cietu fiasko un nepabeidzu - tā vietā pabeidzu Pavāra palīgus 2016.g. Jūnijā.

2011.gadā, kad visā pasaulē uz pilnu jaudu virmoja deju/klubu mūzikas kaislības (Mūsdienās: Galvenokārt uz 'UNDERGROUND' apakšas), arī es sāku gatavoties savai debijai DJ aprindās. 

2011.g. septembra beigās, 18 gadu vecumā ilgi būdams neizlēmīgs, pieņēmu lēmumu oficiāli ienākt DJ pasaulē, nomainot 'DJ COOL' pseidonīmu uz 'DJ GONCHIX', sajaucot kopā savas divas tā laika top intereses: 'Mūziku' un 'Motorsportu'.

2011.g. beigās, 14 gadus iesaistījies dažādās sabiedriskās aktivitātēs, līdz ar DJ karjeras uzsākšanu, nolēmu šo avantūru mest pie malas, jo vnk man vairs nebij' intereses turpināt.

Pašos 'DJ GONCHIX' pirmsākumos (2011., 2012. un 2013.), darbojos kā konveijers, radās viens projekts pēc otra. 

Paši pirmie: 'LATVIAN SUPERDANCE', 'UK CLUB STAGE', 'FRIDAY SHOWTIME', 'SUPER 20', 'GonPro Kareli Dance' /Cover versija no 'DJ BACON (Rūdolfs Caune)'/, 'CHRISTMAS TIME', 'FREESTYLE PARTY', 'VASARAS TUSIŅŠ', 'LĪGO TUSIŅŠ' /Cover versija no 'DJ BACON (Rūdolfs Caune)'/, 'GIRLS MIX' un 'GONCHIX PARTY' /Cover versija no 'DJ BACON (Rūdolfs Caune) - 'BACON PARTY', ar savu DJ vārdu protams! )

2013.g. septembrī debitēju pavāra palīgos. Tai pat laikā sāku rakstīt dziesmas un 2014.gadā kļuvu populārāks ar debijas hītu: 'LAUMA'.

2014.g. oktobra beigās, pēc 7 gadu ilgas prombūtnes, piedalījos bijušo klasesbiedru saietā, satiekot atkal savus vissenākos eksemplārus.

2015.g. sākumā kļūstu profesionāls dz.miksēšanā un līdzīgi kā ar 'LAUMA' tīrradni 2014ajā, arī 2015ajā saņēmu megapopularitātes devu, pēc SELENAS GOMESAS 15 hītu megamiksa, DG versijā publicēšanas (03.01.2015.).

2015.g. vasarā iestājās absolūti cita ikdienas ritmika, kad saņēmu skumjas ziņas, par savu mūžībā aizgājušo mammu. 

Vēlāk DJingu izlēmu turpināt. No 2015.g. vasaras līdz 2016.g. beigām vēl paliekot savā vecajā ampluā iepazinos atkal ar vairākiem, jauniem cilvēkiem (Vairākumā: ar meitenēm!). 2016.g. beigās, vairāk kā gadu nodzīvojis bez mammas un saņēmis pietiekami daudz uzmundrinājumus utml. no visiem sev pazīstamajiem (gan radiem, draugiem, draudzenēm utml.) arī es nolēmu pamest šo veco personības ligzdu, jo turpināt tā arī 2017ajā vairs nebij' rentabli un loģiski.

2017.g. sākumā palieku netkarīgs. Mans attiecību statuss: 'BRĪVS'. Tātad joprojām esmu iekarojams un manā sirdī otrā sēdvieta joprojām ir brīva un mana misija tagad ir atrast to savu īsto otro pusi, kuru pēc tam saukšu par savu mīļumiņu (kā Tēvs man tā ieteica...), vistuvāko sargeņģeli un arī skubinātāju, jeb cilvēku, kurš pa laikam man iemācīs visu to, no kā varbūt iepriekš izvairījos vai kā tagad, to brīžiem tik labi neizprotu. (Šo variantu ieteica mani vistuvākie radi, bet protams procentuāli visvairāk šo mērķi sasniegt patstāvīgi). ) 

Pēdējā laikā vien, meitenes arvien biežāk uzraksta man pirmās. 

Un ne jau kā sacīt' tās 'Simply', 'Simply', bet tās, kuras kaut ko studē utml. 

Nopietni, tā ir, jo savām acīm to pārliecinājos. :)

Bet to es tikai cienu un respektēju. Ticiet man! Es vienmēr respektēju otra cilvēka domas, viedokli utml., jo tikai tā es uzskatu, ka ir iespējams iegūt visvairāk uzmanības un vislabāk dialogu izveidot ar otru cilvēku, jo vnk mana ģimene/radi ir iemācījuši tikai vislabākās dzīves gudrības, kuras būtu jāliek lietā nākotnē, ja vēlies būt laimīgs/laimīga. Tas tā...

Es uz to lēnām arī eju un to arī sasniegšu, par spīti visiem šķēršļiem, nešķēršļiem, balamutēm/nebalamutēm, turufuuuu, ko es te... )

Tagad uz diviem mēnešiem paņemu pauzi DJingā, lai nu man būtu 100% vairāk laika meitenēm, jauniem randiņiem, jauniem piedzīvojumiem, savām nākotnes idejām utt. 

Tai pat laikā arī lēnā garā strādājot pie jaunā 'ZIRAF888' & 'SST' supermegamiksa: 'ĀRZEMJU ZELTS 60 HĪTI (2009 - 2017)' apkopojot 30 angliskos un 30 krievu vispopulārākos hītus, laikposmā no 2009. līdz 2017.gadam!

Rezumē vienā teikumā no šīs manas personības Penterlijas: 

'ES ESMU OPTIMISTS & 100% POZITĪVAIS ELIKSĪRS'.

Kaut kā tā, Gončeres & Gončeri!

Sekojiet manām aktivitātēm, draugi & fani arī turpmāk! Gan manā websaitā, gan Twitterī, draugos, Facebook utml.

Jautru nedēļas nogali vēlot, 

'DJ GONCHIX (VHpro)'

***

29.09.2017.

Šodien man ir īpaša diena: Šodien svinu 6 gadus DJ mixingā. ))

Nenoliedzami = pēdējie 6 gadi manā mūžā aizvadīti gana jautri, radoši, interesanti utml.. Nu cik tur neparastās, ja runa iet par mūziku un visu, kas saistās ar vārdu: 'DĪDŽEJS'.

Šodien, draugi & fani! 'DJ GONCHIX' sestā gadadiena, tātad: Svinu savu 6 gadu DJ jubileju. )

Kā 'DJ GONCHIX' debitēju 2011.g. 29.septembrī, nomainot savu iepriekšējo pseidonīmu: 'DJ COOL' un tikai nesen sasniedzis 18 gadu vecumu. 

Sākotnēji nebija plānots tad sākt DJ karjeru, bet tā kā toreiz es pats vēl pilnībā nebiju atguvies pēc sāpīgā negadījuma ar šūpolēm 2007.g. pavasarī un piedevām toreiz man pārņēma pamatīga baiļu sajūta (Nezinu; Kāpēc), ilgi domādams: 

Būt tāds pats kā pārējie arī turpmāk vai tomēr uzsākt kaut ko tādu, ar ko varētu no citiem pēc pāris gadiem visvairāk izcelties. 

Nolēmu iet pa DJ taku un 2011.g. beigās mest pie malas to sabiedrisko haļavu, jo tas vis man jau bij' apnicis un vairs nebij' vēlmes to turpināt. 

2012. un 2013.gadā miksēju gluži kā konveijers, radās viens projekts pēc otra, visā 2012.gadā vien radīju teju ~335 DJmiksus, 2013.g. rudenī, kad sapratu to, ka dz.miksēšana man padodas lieliski sāku arī dziesmas komponēt. 2014.gadā kļuvu megapopulārs ar savu debijas singlu; 'LAUMA'. Vēlāk sekoja arī tādi hīti kā 'LINDAI', 'AK, DAGNIJ!', 'OTRAIS APLIS' un 'EJ, UZ PRIEKŠU!'

2015.g. vasarā negaidīti pa 360 grādiem mana ikdiena apgriezās kājām gaisām, kad saņēmu ļoti skumjas ziņas, par to, ka mūžībā aizgāja mana mamma. 

Pēc bērēm dienu pirms Jāņiem, 25.Jūnijā ilgi lemjot: TURPINĀT vai NETURPINĀT, pieņēmu lēmumu tomēr turpināt un savu tā laika jestro kopsskanējumu DJmiksos nomainot uz kopumā krietni lēnākiem tempiem. 

Līdz 2016.g. beigām visādi centos izkāpt no šīs rētu jūras, 2016.g. rudenī radīju savu 100% dziesmu albumu: 'PĀRMAIŅAS', pēc kura nolēmu 2016.g. pašās beigās aiziet no sava ilggadējā tēla, kur es biju jau kopš pašas dzimšanas, jo turpināt tādā pašā ampluā nu jau bez savas mammas vnk vairs nebūtu bijis rentabli utml. 

No š.g. sākuma var teikt, ka sāku dzīvot no jauna. 

Vairāk 'BRĪVS', vairāk laika sev un vairāk uzmanības veltot MEITENĒM, ar savu š.g. moto: '100% par Jums, meitenes!'. 

Jaunas dzīves uzsākšana šādā stilā man līdz šai dienai ir ienesusi neticami augstu progresivitāti, jo īpaši piem. manas draugiem.lv galerijas arvien vairāk tieši meitenes sāk skatīties (būtībā, kopš tā brīža, kad iznāca manu labāko hītu albums: 'LUCHSHIJ DA BEST', Maija beigās).Vairāk par visu šo varat iepazīties šeit: /dg-vikipedija/ , bet tagad vēl īsumā par to, ko iepriekš Jums solīju Twitterī.

'MAGNĒTS KUSTĪBĀ':Tā es sevi tagad brīžiem saucu, jo pēdējā laikā arvien vairāk cilvēku (Vairākumā: Meitenes), arvien biežāk, kur vien trāpos kustībā, mēdz ļoti ziņkārīgi paskatīties uz mani. 

Pa lielam - Jā, tur laikam to4na spēlē tas pozitīvais faktors, ka vienmēr esmu stādījies priekšā ar savu vislabāko raksturu, vislabākajām īpašībām utml.Un visbeidzot, kur slēpjas tā pirmā sakne debitēt kā DJam?

Tā sakne meklējama 2010.gadā, kad ar tēvu kopā mēģinājām radīt projektu: '46 DZIESMU VASARAS MIX'. Vēlāk, ar 'DJ COOL' pseidonīmu 2011.g. vasarā, sākot lietot 'MIXMEISTER' sāku veidot dažus ExPerimentālus salikumus un tad sapratu, ka jādebitē ar pilnu jaudu. Būtībā ilgi domādams, tad beigās arī nolēmu ienākt DJingā kā DJ Gonchix, 2011.gada 29.septembrī.

Rīt visam šim stāstam turpinājums vēl sekos, jo vnk man vairs šovakar nav spēka.Lai vai kā, PRIEKĀ par šiem maniem sešiem gadiem DJingā! )Vienmēr ar Jums, Gončeres & Gončeri! )

/DJ GONCHIX (VHpro)/

***

25.09.2017.

Par 'ZIRAF888', 'SST' & 'VHpro' = 'ĀRZEMJU ZELTS 60 HĪTI (2009 - 2017)' un maniem plāniem tuvākā gada laikā, līdz savai pusapaļai jubilejai - 25!

(Visa informācija no 'DJ GONCHIX/VHpro' piezīmju klades!)

***

Sveiki, draugi & fani! :)

Šogad jau ļoti labi esat ievērojuši to, ka pēdējā laikā soc. tīklos darbojos gana aktīvi, krietni vairāk šērojot, postojot utml. Tagad joprojām baudu 'Brīvā Maļčika' ikdienu un jau kopš š.g. sākuma esmu devies nesteidzīgos, savas otrās pusītes meklējumos. bet protams kā teic' mans tēvs un dažas gudras ģevčonkas: 'GALVENAIS MAN IR NESTEIGTIES, NEFORSĒT UN AR VĒSU PRĀTU IET PAREIZĀ VIRZIENĀ'.

Tagad, dāmas & kungi! ) Turpinājumā sīkāks apraksts par jauno 'ZIRAF888', 'SST' & 'VHpro' supermegamix projektu: 'ĀRZEMJU ZELTS 60 HĪTI (2009 - 2017)' kā arī par to, ko beidzot plānoju īstenot un Jūs visus pārsteigt līdz savai 25 gadu dzimšanas dienai (12.09.2018.)

***

'ĀRZEMJU ZELTS 60 HĪTI (2009 - 2017)' . Pēc nesen izdotām piecām jaunām 'ZIRAF888' dziesmu izlasēm (No Jūlija līdz septembra vidum), 'ZIRAF888' līdz decembrim pazūd no uzmanības centra, tapinot jaunu supermegamiksu, līdzīgu = pērnā gada 'LATVIEŠU ZELTS 60 HĪTI (2001 - 2016)', kurš skanējuma ziņā pamatīgi atšķirsies no ierastā stila miksējumiem, liekot skanējumā tā saucamos apakšbītus, skaņu efektus un visas pārējās skaņu fiškas. 'ĀRZEMJU ZELTS' atšķirībā no 'LATVIEŠU ZELTS' kopumā būs krietni nopietnākās noskaņās, ņemot vērā to, ka šis gads 'ZIRAF888' & 'DJ Gonchix' nometnē aizvadās 1000x mierīgāks, nekā 2016ais.

Ārzemju vispopulārākie hīti, laika posmā no 2009. līdz 2017.gadam sastāvēs no 30 angliskajām un 30 krieviskajām dziesmām, jo es ārzemju un krievu mūzikas latiņu sadalu godīgi, 50% & 50% . Tā kā 'GONCHIX' pseidonīms ir atvasināts no krievu vārda: 'ГОНЩИК', tad loģiski, ka es savos miksos iekļauju arī krievu mūziku, jo bez tās 'DJ GONCHIX' pseidonīms paliktu mazvērtīgs un nedotu it nekādu potenciālu (Lai gan DJingā esmu kopš 2011.g., bet Krievu mūziku miksēju tikai kopš 2014.g., jo iepriekš manā fonotēkā vēl nebij' krievu mūzikas). Man Krievu mūzika ļoti patīk un brīžiem liekas pat interesantāka, nekā tie angļi vai hz kas. Klausīties tikai Anglisko mūziku, tagad mūsdienās uzskatu, ka ir pārāk banāli un neinteresanti. Tās protams ir tikai manas domas! 

Bet oky: visu kopā saliekot: 30 angliski un 30 krieviski hīti. 

Pirmā megamix daļa identiski kā Latviešu Zeltā = standarta deju noskaņās, 

otrai daļai sākums: 'Slow'ā.Tā kā šoruden mana ikdienišķā situācija ir saspringtāka un sarežģītāka, nekā pērnajā gadā, tad pilnīgi noteikti 'ĀRZEMJU ZELTS' tapšanas laiks būs krietni ilgāks nekā 'LATVIEŠU ZELTS', kurš tapa vienā mēnesī. Tā apm. 

***

Tagad turpinājumā par maniem reālajiem plāniem = īstenošanai līdz 2018.g. septembrim!

Visvienkāršāk par manām nākotnes iecerēm varat iepazīties šeit: /nakotnes-idejas/

Bet, ja tomēr tagad šeit uz vietas Jums interesē: Tad īsumā tie plāni izklausās sekojoši:

* 'DG - Sarkanais efekts/Suvenīru un Apģērbu kolekcija' (Kaklarotas, Amuleti, T-Krekli, Bikses, Šorti, Svārki, Kleitas, Keponi, Krūzītes, Džemperi, Kapučjakas). 

Šeit piebildīšu, ka šo plānu gatavojos pasniegt arī savai nākotnes otrajai pusītei, kuru noteikti jau pavisam drīz beidzot satikšu un tā doma ir tāda: Ar kaut ko no visa tā, viņu pārsteigt!

 NOPIETNI, es nemeloju!!! ) Jo šogad starp citu un jo īpaši pēdējā laikā esmu palicis arvien drosmīgāks un bezbailīgāks un atšķirībā varbūt no lielākās daļas līdzīgu eksemplāru, man perfekti strādā radošā domāšana, jo vienmēr apkārtējo cilvēku (jo īpaši 'Dāmu' priekšā) esmu stādījies priekšā, ar savu vislabāko es, kurš ikdienā ne dzer, ne pīpē, nekad nelecās un sliktos brīžos vienmēr klusē un nerunā pretī. Kā sacīt': Man nepatīk strīdēties! Ja ir labi brīži, tad viss ir oky doky! )

Karoče, ticiet man! Man nekā nav ko slēpt! Tas tā...

***

humoršovs: 'GONČIKI':

Pāris gadus pēc Smieklīgajām sarunām, ļoti ilgu laiku top plāns jaunam https://www.youtube.com/user/djgonchiks humoršovam, līdzīgs savulaik populārajiem: 'SAVĀDI GAN' un 'PIEKTDIEŅI'.

Šī humoršova komandā plānots sakomplektēt: Divas meitenes (otrā, maybe mana otrā pusīte) un Divus čaļus. Vienīgi šai šovā bez tām ierastajām anekdoštila epizodēm, plānots veidot arī tā saucamos kuriozu pārtus, jebšu: Kā es to esmu nodēvējis: 'FIZISKIE JOKI'. :D Ļoti reāli piepildāma ideja, acīmredzamā gala rezultātā līdz 2018.g. 12.septembrim!

 Ir vēl šis tas, bet diemžēl visu vienā dienasgrāmatas lappusē nevar sabīdīt. Tagad daiļās dāmas un krutie čaļi = ir sākusies 'DJ GONCHIX' sestās gadadienas nedēļa. 

Savu sesto DJ jubileju svinēšu 29.septembrī, tātad: Sešus gadus DJingā zem 'DJ GONCHIX' pseidonīma. 

Tagad līdz tam 29ajam = finišam tuvojas topošie: 'VHpro - Pārmaiņas 2017', 'VHpro - Pasaule pieder meitenēm 2017', 'LOVE HARMONY - Future' un 'HELLO, JEKABPILS! 2017'. 

Nākošajā DG dienasgrāmatā, šo piektdien, par šiem 6 gadiem DJmixingā (Par pirmsākumiem un visu pārējo).

Nu, ko Gončeres & Gončeri! 

Lai Jums veiksmīga šī pēdējā septembra nedēļa! :)

/DJ Gonchix (VHpro)/

***

02.09.2017.

Par septembra un visas rudens sezonas plāniem, projektiem, iecerēm un visu pārējo no manis - nozīmju aprakstā (šeit uzzināsiet visu to, ko jau iespējams paspējāt izlasīt 'RadioA16 Latvia' 1.septembra 'Facebook' rakstā:  https://www.facebook.com/radioa16/posts/1726882127608817

Tagad = šodien, kad tas trakais 'Busytera laiks pa lielam ir jau beidzies un tagad, rīt Zvejniekciemā, Atpūtas 2a slīpēju un pulēju nost visus pārpalikumus no lielā vasaras megacleaninga un tapinot 'trīs jaunus 'DJ GONCHIX Partystarter' nonstopus ar 10x3 dziesmām & liekot savu neatkarīgā DJista Portfolio = tagad daiļās Čikas & godājamie Pacani, par visu to, ko jau iepriekš vēstīja 'RadioA16 Latvia'.

Pašlaik man vēl ir 23, bet 12.septembrī jau man paliek '24' un savai dzimenei par godu, garantēti sagaidāms 'VIRGO BIG PARTY 2017', nākošais 'BIG PARTY' seriāls pēc 'SUMMER', 'WINTER', 'RUSSIAN' & 'GIRLS' sērijām. 

Lielākā daļa dziesmu, kuras jau ir atlasītas šim nonstopam ir no 'ZIRAF888' & 'MAPLS' dziesmu izlasēm, albumiem. Pa lielam sagaidāmas ierastās POP, DEJU mūzikas noskaņas, ieskaitot arī pašus lipīgākos hītus no Jēkabpils grupām, dziedātājiem un mūzikas producentiem. 

Garums: min. 3h 8 min. 

***

Vēl viena jauna dziesmu izlase no 'ZIRAF888' & 'SST' ceļos pie Jūsu ausīm - arīdzan 12.septembrī un identiski kā 'VIRGO BIG PARTY 2017', 'JAUNAVU BUMS 2017' - protams, galvenokārt priekš sev pazīstamajām Jaunavām un visām Jaunavām DG fanu aprinās. 

Idejas autors un producents esmu es: DJ Gonchix (VHpro)

No visām zodiaka zīmēm, pēc maniem 20 gadu laikā veiktajiem pētījumiem secināju to, ka ar Jaunavām man ir bijusi viskvalitatīvākā sapratne un ar vismazāk negatīvismiem no visiem pārējiem - tāpēc: 'JAUNAVU BUMS 2017' būs kā milzu pateicība par šo megafantastisko faktu! 

'VIRGO is The Best!!!' ))

***

Megapopulārā DG Latviešu dziesmu megamix sērija: 'LATVIAN SUPERDANCE', jeb: 'LATVIEŠU SUPERDEJAS' = arī 12.septembrī iznāks uz apvāršņa, ar jau 18to megamiksu, kuram šoreiz būs simboliskas nozīmes un galvenokārt tas simbolizēs to, ka 18 gadu vecumā es debitēju kā DJ. Garums 18tajām Latviešu Superdejām plānots pat līdz 2h. 

Kā būs pašās beigās - redzēsim. :)

***Tālāk, pēc šī superdaiļā, Jaunaviskā 12.septembra trio (koveriskajā nozīmē) sagaidāma mana atgriešanās dziesmās ar jauno vārdu: 'VHpro' un jauno singlu: '24 stundas bez Tevis' (ar savu DJ cover). Pēc 12.septembra: 'TUMSA' & 'PRĀTA VĒTRA' miksi DGversijā, ar attiecīgi 10 dziesmām un visbeidzot - 'VHpro - Pasaule pieder meitenēm 2017', (turpinājums pēc nākošās fo4enes...)

'LOVE HARMONY - Future' & 'VHpro - Pārmaiņas 2017'.  

***

Pašās beigās, 'DJ GONCHIX' sešgadē: 29.septembrī = 

'HELLO, JĒKABPILS! 2017'.

Cik perfekti viss šis penterplāns izpildīsies, redzēs... Bet fakts vienalga tāds, ka es esmu darītājs, nevis slinkotājs. )

Šoruden kopumā vairāk pa savu ikdienu un ar savu galveno š.g. misiju: Savas otrās pusītes atrašanu + arī visu to, kas šeit: 

/nakotnes-idejas/

Šobrīd mans aktīvisma līmenis joprojām ir: XX līmenī, bet šomēnes iespējams sāks pieaugt, ņemot vērā, kādiem pozitīviem notikumiem pašlaik lēnām gatavojos. ^^

Kopumā turpinu baudīt mieru un harmoniju, bet atkal jestrāks un megatrakāks visticamāk kļūšu tikai tad, kad satikšu savu potenciālo otro pusīti = savu lielo nākotnes cerību un iedvesmu. )

Apm. tā, dāmas & kungi!

Lai Jums jauks un izdevies vakars! :)

/DJ Gonchix/

***

29.08.2017.

Šajā laikā, kad joprojām ikdienu pamatā vadu vienatnē un tikai viens mēnesis vairs palicis līdz 'DJ GONCHIX' sešgadei - 29.septembrī, laba noskaņojuma iespaidā man atkal ir sakrājies, ko šeit uzdrukāt Jums dārgie fani & draugi! )

Nu kā jau nemitīgi esmu uzsvēris: Tagad steidzos pilnībā pabeigt savus nepadarītos darbus (jau ~95% gotov) un tuvāko nedēļu laikā galvenokārt lēnām pamatā gatavojos atgriezties uz dzīvās takas (t.i. biežāk parādīties ārpus studijas sienām, kaut kur savējo vai citu cilvēku pūļos, ne-pūļos) un dažiem randiņiem gatavodamies! (Jā, tiešām!). ;)

Kad ar katru aizvadīto gadu DJingā esmu sapratis, ka pasaule ir kļuvusi draudzīgāka un maigāka pret mani, tagad turpinājumā: Par draudzību, dāmas & kungi! 

Jeb: Ar kuru zodiaka zīmju pārstāvēm, pārstāvjiem - 20 gadu laikā, kopš pa īstam uzsāku savu dzīves gājumu, esmu līdz šim vislabāk sapraties, sadraudzējies utml.

#1 'JAUNAVA'

Es pats esmu 'JAUNAVA' pēc horoskopa un starp maniem draugiem ir vairākas manas zodiaka radinieces un radinieki. 

Bet kas ir pats interesantākais? Ar visām Jaunavām, ar kurām vien neesmu saticies, esmu sapraties ļoti labi, man ar viņām bijusi fantastiska draudzība un nevienā reizē nav bijis piedzīvots kāds konflikts. 

Pēdējās reizes, kad līdz šim esmu iepazinies ar vēl kādu 'JAUNAVU' bija 2016.g. augusta otrajā pusē (iepazinos ar savas mūžibā aizgājušās mammas vārda māsu) un līdz šim pēdējā reize: š.g. Jūnijā un arī tad sapratu, ka 'JAUNAVA' vnk dominē pār visām citām zodiaka zīmēm un pat savā labāko horoskopu topā, savu horoskopu esmu ielicis pašā topa augstākajā virsotnē - 1.vietā.

#2 = 'ZIVIS'

Jā, ar Zivīm arī esmu labi sapraties, lai gan dažreiz ir gadījies arī pakonfliktēt, bet visā kopumā, arī tīri sakarīga zodiaka zīme (manā iespaidā!)

Līdz šim pēdējo reizi, ar 'ZIVIS' horoskopa pārstāvi iepazinos un sadraudzējos 2014.g. martā (šis fakts īpašus komentārus neprasa! ^^)

'ZIVIS' no savas pieredzes raksturoju tā: 'Draudzīgi, sirsnīgi, brīžiem kaprīzi, viegli aizkaitināmi, bet visā kopumā: draudzīgi un mīloši. )

#3 = 'SKORPIONS'

Pēc manām domām, trešā vissakarīgākā horoskopa zīme. Lai gan manā draugu lokā pašlaik ir divi skorpioni, bet ar abiem kontakti man līdz šim bijuši labi un bez jebkādiem pārpratumiem.

#4 = 'VĒZIS'

Šī Zodiaka zīme pozitīvi manām acīm izceļas starp maniem tuviniekiem, jeb savu radu saimi. 

Piemēram mans tēvs ir 'VĒZIS' pēc horoskopa. 

Kopumā: Uzticami, viegli var sarunāt un vienoties par dažādām lietām un jautājumiem utml.

#5 = 'LAUVA'

Arī ar Lauvām saprotos superlabi. Ar līdz šim pēdējo 'LAUVA' krustnesi tuvāk iepazinos š.g. februārī (Vienīgā īpašā būtne līdz šim = ciemiņstatusā pie manis, Zvejniekciemā, Atpūtas 2a). 

Viena no manām māsīcām ir 'LAUVA' - dzimusi pēdējā dienā pirms 'JAUNAVA' laika perioda sākuma = 22.augustā. 

Kopumā: 'Gudras', 'Radošas', 'Prot iedvesmot', 'Lieliska sapratne' utml.

#6 = 'ŪDENSVĪRS'

Arī 'ŪDENSVĪRS' ir priekš manīm: slavējama zodiaka zīme un arī ar viņiem man ir bijusi forša draudzība un viss pārējais. 

Ar pēdējo līdz šim 'ŪDENSVĪRS' zodiaka krustnesi iepazinos pērnā gada augustā. 

Kopraksturojums: Atbildīgi, Gudri, Viegli saprotami, Lieliski sargeņģeļi utml.

#7 = 'AUNS'

Arī 'AUNS' ir ļoti laba zodiaka zīme. 

Ar pēdējo Aunu līdz šim iepazinos 2016.g. vasarā. 

Arī mana mamma bij' 'AUNS' pēc horoskopa. 

Raksturojums: Atbildīgi, Daudz strādā, Brīžiem stingri, Prasīgi, Pieklājīgi utml.

Kopumā jāsaka tā, ka esmu viens no retajiem cilvēkiem, kam ar apkārtējiem cilvēkiem būtībā ir paveicies, jo teju nekad manā mūžā nav bijis tāds maigi izsakoties: 'F#ckin' gadījums, kad ir gadījies ar kādu pamatīgi konfliktēt. Nu tas tā...

Šis arī ir mans pēdējais dienasgrāmatas ieraksts šomēnes.

Tā citādi šādā mērogā, draugi & fani = es pie Jums atgriežos no 1.septembra.

Tagad = šodien, rīt un parīt turpinu pabeigt visu nepabeigto & no šīs piektdienas, dāmas & kungi = Atgriežos ar remiksētu elpu, remiksētu seksapīlo skaistumu, šarmu un bla, bla, bla - galvenokārt turpinādams savu līdz šim veiksmīgo jaunā dzīvesstila dominanci, vismaz 88% savus vārdus, radošumu & visu pārējo veltot meitenēm. )

Lai Jums jaukas un izdevušās atlikušās augusta dienas un uz sadzirdēšanos, Septembrī! :)

Ar cieņu: DJ Gonchix.

***

27.08.2017.

Pēc savas vakardienas pēdējās megaizraušanās no DJiskās rutīnas - Carnikavā, kad notika jau 16.reizi gadskārtējie 'NĒĢU SVĒTKI 2017'. Šodien, rīt, parīt, 30. un 31.augustā turpinu novadīt atlikušās megaaizņemtās Gončikdienas, attīrot 'ZIRAF888' muzikālās telpas no nevajadzīgā, uzlabojot 'RadioA16 studio' interjerisko un vizuālo šarmu un protams sevi pašu uzlabojot.

No 1.septembra (BEZ JEBKĀDIEM: HA, HA, HAAA, HI, HI, HIII!!!) atgriežos 100% realitātē, ar uzlabotu šarmu, uzlabotu pievilcību, vēl seksapīlāks nekā līdz šim un protams pats galvenais: 100% atvērts jaunām draudzībām, randiņiem un visam pārējam. 

Sīkāk gan šajā, gan vispārējā sakarā, 1.septembrī Jums pavēstīs 'RadioA16 Latvia' savā Facebook lapā: https://www.facebook.com/radioa16/

Joprojām nemainīgi paliek spēkā plānotais, manas 24tās dzimenes tuss 15.septembrī. (Piektdien!)

 Ātrāk diez vai kaut kas tamlīdzīgs. ir sagaidāms, jo šobrīd būtībā esmu ielenkts starp trīs nezināmām saulēm. Šeit sīkāk neatklāšu par ko šeit iet runa, bet fakts pamatā tāds, ka mana prioritāte pašlaik nav nekāda dzeršana vai tusēšana, respektīvi: tas, kas ļoti reāli var notikties tuvāko 2 nedēļu laikā. 

Šobrīd galvenokārt gatavojos kādam, jaunam randiņam. Tātad: Turpinu savu ikdienu vadīt vienatnē un godīgi atzīšos: 

gandrīz pusgadu pēc dāmu superbuma (Saulkrastos, Zvejniekciemā & Rīgā) es jūtos pašlaik brīvi un apmierināti, nekā jelkad agrāk - tātad: mans lēmums pamest ilggadējo tēlu 2016.g. izskaņā bij' pareizs un pamatots, jo iepriekš pat gadījās saskarties ar dažu labu debiloīdu mutes braukāšanu kā pa Aspazijas Bulvāri. Tiem, kam šis vēl maybe nav pielecis, atgādinu: 

Lai arī esmu kluss un labs tēls, tomēr ja nokaitināsi, dabūsi no manis atpakaļ tā, ka pat Tev gribēsies iet gādāt sev kapa vietu. 

Nopietni!!! - šajā ziņā esmu kļuvis vēl trauslāks un ne ar pliku roku ņemams, lai gan man tai pat laikā būtu žēl tā izrīkoties ar visiem megasūdiem un anticilvēkiem. Bet morāle ir sekojoša: 

Leksies pa daudz, dabūsi pamatīgi ar milzīgu dārza lāpstu!!! Tai pat laikā šito varu pat aizmirst, jo acīmredzot pārējie - saprotot to, ka mani nav vērts kaitināt & ka mans uzrāviens no smuka, piemīlīgi jaunaviska pipara līdz supernejaukai nāvei, ar izkapti ir tikai nieka 2,5 sekundes.

Tas ir vēl tikai maigi izteikts atgādinājums, jo es esmu 'JAUNAVA' un es tomēr esmu ar savu vislabāko tēlu & tomēr cienu, godāju visus. :) 

Man ir 23, bet 12.09. jau man paliks: 24! 

Jā, es dzīvoju viens pats, bet ne tā kā parasti dzīvē notiekās, jo viens sāku dzīvot... (nu to jūs jau sen zinat, kāpēc... :(. 

Pēdējo reizi pabeidzot savu domu par savu jauno dzīvesstilu: Ar katru nodzīvotu mēnesi vienatnē, ik pa brīdim ārpus studijas sienām satiekoties ar savējiem, arvien vairāk secinu, ka tādā veidā vislabāk spēšu iepazīties ar jaunām dāmām, bet protams galvenokārt jo īpaši: ar savu īsto otro pusīti! ^^ 

/DJ Gonchix/

***

Par posmiem, dāmas & kungi!

Tas protams par mani un par to kā mana dzīve, kopš 1993.gada ir izvērtusies nemitīgi pa augšām un lejām, uz priekiem un uz skumjām, par trakošanu un mierīgumu, par meitenēm un bla, bla, bla tā tālāk un tā joprojām... )

Iepriekš 'Twitter' vēstīju to, ka mans šī brīža ikdienišķais posms (kopš š.g. sākuma), saistot tikai sevi un meitenes ir kopumā sestais manā mūžā! 

Nopietni! Es nemeloju! 

Ja neticat, tad turpinājumā sīkāks izklāsts par šo sešotni: ^^

ps. FAKTI BALSTĀS UZ REALITATĪVIEM RITEŅIEM!

1.posms: 

1993 /septembris/ - 1997:

1993.g. 12.septembrī, Jēkabpilī es nācu šai pasaulē. Daudziem varbūt vēl joprojām rodas jautājums: Kāpēc es tagad dzīvoju Saulkrastos, bet dzimis esmu Jēkabpilī? 

Protams daudz ko no tiem laikiem es vairs ņičevo neatceros, bet zinu tikai to, ka mana mūža pirmie gadi aizvadīti Jēkabpilī. 

Savulaik mana mamma bij' iepazinusies ar manu tēvu un savā laikā arī dzīvoja Jēkabpilī. 

Kad es pasaulē nācu, gāja visādi! Beigu beigās (diemžēl labāk neteikšu, jo tas izklausīsies pārāk emocionāli), nejauši 1997.gadā nonācu Zvejniekciemā (Saulkrastu pusē) un pamazām tur sāku iedzīvoties.

2.posms: 

1997 /rudens/ - 2007 /rudens/:

Mana mūža vislabākie gadi no visiem, jo tie bij' aizvadīti ļoti jautri, aktīvi, atbildīgi un ar daudzām, foršām draudzībām (jo īpaši ar meitenēm). :)

 1997.g. rudenī sāku iet bērnudārzā, jau tajā laikā meitenes baigi skatījās uz mani, gāja kopumā jautri, par mani izteicās mīļi, cienīgi utml. un pēc tam no 2001.g. rudens startējot Zvejniekciema Vidusskolā, līdz pat 2007.g. rudenim šis trakais laiks turpinājās uz pilnu klapi, līdz brīdim, kad mani piemeklēja bēdīgi liktenīga nelaime:2007.g. Lieldienās, neveiksmīgā momentā trāpoties šūpoļu priekšā, šūpoles pamatīgi trāpīja man pa galvu, radot pamatīgu smadzeņu satricinājumu un 2,5 cm dziļu rētu. Pēc tam sākās citas veselības nedienas: Problēmas ar miegainību, garastāvokli utt. kuru dēļ 2007.g. oktobra beigās, vienu ceturksni izvilcis 7.klasē, aizgāju no saviem pirmajiem klasesbiedriem un novembra vidū uzsāku mājmācību un vairāk pieslēdzoties pie mūzikas un tā paša gada maija beigās dibinātās 'ZIRAF888' mūzikas kompānijas būvniecībai un attīstīšanai. Un tā līdz 2009.g. vasarai, kad nolēmu pavisam teikt ardievas Zvejniekciema Vidusskolai.

3.posms: 

2009 /rudens/ - 2011 /septembris/

Pēc 12 gadiem Saulkrastos, 2009.g. septembrī pirmo reizi jaunu mācību sezonu startēju ārpus Saulkrastiem - Rīgā. 2009.g. rudenī 'ZIRAF888' pirmo reizi uzsāka savu īsto eksistenci ar vairākām jaunām dz.izlasēm. 2010.g. septembrī startēju Galdniekos, Siguļos.

4.posms: 2011 /oktobris/ - 2015 /Jūnijs/ (Trakie DJ laiki)

2011.g. 29.septembrī - Zvejniekciemā, četrus gadus pēc aiziešanas no saviem pirmajiem klasesbiedriem atgriezos ar otro elpu: vairs ne tāds kā senāk, bet jau kā DJ un dziesmu miksētājs, ar pseidonīmu: DJ GONCHIX'. 

2011.g. beigās pārtraucu dalību dažādos skolas pasākumos.

no 2012.gada pilnībā pārgāju uz DJ statusu. 

2012.g. Jūlijā izveidoju savu 'MixCloud': https://www.mixcloud.com/djgonchiks/ 

2013.g. 17.Jūlijā debitēja 'RadioA16 Latvia'.  http://radioa16.mozello.lv 

un 3 dienas vēlāk, 20.Jūlijā, arī megamiksu sērija meitenēm: 'GIRLS MIX'.

2013.g. rudenī sāku rakstīt arī dziesmas, vēlāk izdodot arī savu pirmo albumu: 'TWENTY' /DIVDESMIT/'.

2014.g. sākumā kļuvu populārāks plašākam klausītāju lokam, radot savu pirmo balss singlu: 'LAUMA'.

2014.g. augustā iznāca: 'OTRAIS APLIS'.

2014.g. oktobra beigās, pēc 7 gadus ilga pārtraukuma, satikos ar savu seno laiku kompāniju (2001 - 2007 = Zvejniekciemā!)

2015.g. pavasarī iznāca: 'UNUSUAL BEATS (NEPARASTIE BĪTI)'.

5.posms: 

2015 /Jūlijs/ - 2016 /decembris/ 

(Milzu pārmaiņas manā dzīvē!) :(

2015.g. 17.Jūnijā saņēmu ļoti bēdīgas vēstis: Par to, ka mūžibā aizsaukta mana mamma. :(

Tās pašas dienas vakarā, piemiņai uz 24 stundām tika pārtraukta 'RadioA16 Latvia' darbība'.

Pēc bērēm 22.Jūnijā un klusajiem Līgo svētkiem, 25.Jūnijā ilgi lēmu, turpināt vai neturpināt DJ karjeru: Beigās nolēmu turpināt un savas noskaņas miksos pārvēršot mierīgākā noskaņā un tā - ar piemiņas dzirksti. 2015.g. Jūnija beigās izveidoju līrisko mīlas dziesmu projektu: 'LOVE HARMONY'.

2015.g. 10.augustā izveidoju jauno skaņu ierakstu studiju: 'RadioA16 studio', bijušajā mammas viesistabā = tagad to Jums ir iespēja atpazīt, ja redzat vaļā atvērtu studijas logu un tur skanošo mūziku, Zvejniekciemā, Atpūtas ielā 2a. )

Kopumā šis posms man bij': Cīnītāja posms, jeb: savu vislabāko draugu, radinieku un fanu motivēts, cenzdamies pāriet pāri šīm bēdīgajām nokrāsām un jo īpaši vēl tajā laikā, kad man bij' pēdējais gads skolā. Beigās tam veiksmīgi man izdevās pāriet pāri un pēc 'DJ GONCHIX' piecgades un sava ceturtā dz. albuma: 'PĀRMAIŅAS', septembra beigās pieņēmu lēmumu: 2016.g. izskaņā aiziet no sava ilggadējā tēla un jaunu gadu sākt pilnībā no nulles. 

Bez savas mammas es diemžēl vairs nevarēju eksistēt vecajā veidolā, jo tas nebūtu bijis ētiski un pareizi, tāpēc man bij' jābūt radošam un kreatīvi jāizdomā, kā savu dzīvi 2017.gadā, ar cerību progresēt 1000x straujāk, nekā 2016.g. = veidošu turpmāk!

6.posms: 

2017 /Janvāris/ - Pašlaik

Vairāk šai sakarā neatkārtošos, bet daudzi jau zin, ka tagad manā ikdienā uz nezināmu laiku ir iestājies miers, līdz tam brīdim, kad izveidošu savas pirmās attiecības. 

Šo gadu nolēmu sākt ar jaunām vēsmām, metot pie malas čomu būšanu un krietni vairāk uzmanības veltot meitenēm! 

12.Februārī man bij' pirmais dāmu sets, pēc tam 25.februārī, pirmo reizi pēc manas mammas nāves, ciemos bij' kāda vienpersoniska viešņa! (vārdu šeit neteikšu! :P) un visbeidzot 8.martā - 

Sieviešu dienā, Rīgā man bij' arī randiņš un es iepazinos ar otro Baibu: (Baibu Freidenfeldi), randiņš beigās izdevās veiksmīgs (Randiņa beigās Baiba mīļi mani apskāva ^^), dažas dienas vēlāk nejauši satikāmies Saulkrastos (pie Glābšanas stacijas) un pustumsā pastaigājāmies gar Jūras krastu. ^^ 

Pēc tam jau paliku neatkarīgs, taču interese par meitenēm turpināja augt un viņas turpmāk liku lietā, savos nākošajos DJmiksos un to coveros. 

29.maijā iznāca 'LOVE HARMONY' debijas albums: 'Time For You'. 

31.maijā: 'DJ Gonchix' labāko dziesmu izlase: 'LUCHSHIJ da BEST'.

Pašlaik joprojām esmu attiecību statusā: 'BRĪVS'.  

Savu otro pusīti sev pieņemšu tādu, kurai pietiks 100% drosmes pieņemt manus patreizējos plusus un mīnusus, manas stiprās un manas vājās puses'. 

Īsāk sakot: Meklēju sev tādu meiteni, kura ir 100% gatava pieņemt mani tādu, kāds esmu patiesībā, jo man nekā nav ko slēpt, jo mana ikdiena nav gluži tāda kā daudziem citiem, tāpēc priecāšos un augsti novērtēšu + cienīšu savas nākotnes otrās pusītes sapratni un dziļo līdzjušanu, pēc šī raibā stāsta izlasīšanas. 

2017.gads jaunajā veidolā līdz šim man ienesis neticami augstu progresu (šeit galvenokārt Paldies saku, saviem vistuvākajiem draugiem, jo viņi mani vienmēr iedvesmo!). :)

Tāds lūk tas manas dzīves stāsts, Gončikas & Gončiki! :)Lai Jums jautra un pozitīva piektdiena! ;)

/DJ Gonchix/

***

23.08.2017.

Par to, no kurienes rodās manas intereses, jeb tās lietas, kas mani saista, simpatizē un īsāk sakot: viss tas, kas man pašam ļoti patīk kā arī par to: Kāpēc šogad man tik ļoti interesē sievietes?

Gandrīz 24 gadu laikā, kopš 1993.g. 12.septembrī, kad es nācu šai pasaulē  man ir bijušas dažādas intereses un dažādas uztveres uz apkārtējiem notikumiem. Pirmā no lietām, par ko šeit visvairāk pastāstīšu un ar ko arī iesākšu šo dienasgrāmatas lappusi - SIEVIETES!!!

Nesen iznākušajā slideshow filmā 'RG SAULKRASTU EVOLŪCIJA 1997-2017' bija iespēja novērot vairākas epizodes, kurās es esmu ar meitenēm kopā. Un tas ir likumsakarīgi, jo: 

Pirmkārt:  esmu 'JAUNAVA' pēc horoskopa.

Otrkārt: Mani allaž saukuši par smuku, piemīlīgu bumbulīti vai kaut kā tml.

Treškārt: Jau agrā bērnībā, komunicējot ar dāmām esmu allaž bijis džentlmenis, ar džentelmeņa cienīgām uzvedības un rakstura iezīmēt. Tā tas bij' toreiz un tā tas ir arī tagad. Esmu nācis no ļoti solīdas un inteliģentas ģimenes/radu saimes, kuri man iemācīja 100% labas dzīves gudrības (labu uzvedību, labu attieksmi utml.). Vairākumā gadījumu, kad es komunicēju ar meitenēm un sevi viņām stādu priekšā ar šādām iezīmēm, viņas allaž to ir respektējušas un vienmēr izteikušas mīļus, sirsnīgus komplimentus. Vēl pat tagad gribētu viņas visas mīļi nobučot. :* NOPIETNI!!! NEMELOJU!!! Es saku tagad visu to, kas man tik tiešām sakrājies uz sirds. Arī tad, kad beidzot satikšu savu īsto otro pusīti, savu mūža cerību un mīlestību, viņas dēļ esmu gatavs pat pārdot savu sirdi un savas intereses. Lab Lab: Pareizāk sakot: Cienīt, Respektēt, Tai pat laikā: Būt patiess un nekad neslēpties zem maskas. Sieviešu tēmas sakarā, vēl šajā dienasgrāmatas sadaļā, sīkāk par to, kāpēc šogad uz dāmām man ir tik milzīga interese?

Tagad, Gončeres & Gončeri: Par to, kādas un no kurienes rodās manas vismīļākās intereses, hobiji utml.

Mana interese uz kaut ko, rodās no savas pašsajūtas. Ja mana pašsajūta ir superjestra, tad man ļoti interesē un patīk dažādas trakas lietas: piem. Kaskadieru triki, Formula-1, Skriet pakaļ meitenēm, lab lab - tas bij' joks ), Sacensības uz ātrumu un dziesmu miksēšana (2011.gadā man bij' makten superjestrs garīgais).

Ja mana pašsajūta ir nomākta, tad man interesē viss tas, kas manu nomāktību momentā likvidētu. Piem. Tusiņi jautrā draugu kompānijā, foršs dialogs ar kādu dāmu (aktuāli: tagad! :(, agrāk: dialogā ar savu mammu), patīk jautra, dzīvespriecīga mūzika. (manā gadījumā: Deju vai Pop mūzika). Kopumā gan es piederos pie pozitīvā tipāža, bet skumjos brīžos lūk tā es sevi dziedēju! Diemžēl visas intereses vienā lappusē nevaru sastūķēt, bet ja par to: kas man vēl patīk (kaut vai īsāk izsakoties, ar pāris peimēriem). Man topā ir: Fotogrāfēšana, Astroloģija, Neparastā māksla (Zīmēt meitenes un ne tikai to vien...), Kulinārija. Dziļi sirdī esmu romantisks, šarmants un džentlmentisks Jēkabpils Patriots un Saulkrastu Dzirksteļnieks. :D Lab Lab būs jau gana! :)

Un tagad, dāmas & kungi! 

Par sievietēm - 2017! /RG izklāstā/

š.g. 1.Janvārī, kad atbraucu mājās pēc Gadu Mijas svinībām Carnikavā un jau tad es Vecgada vakarā visiem faniem, draugiem paziņoju par aiziešanu no visaktīvākā DJinga, nolēmu apsēsties pie PC un vēlreiz pārdomāt visus iepriekšējos gadus un savu lēmumu pamest visaktīvākā DJista statusu. Brīdi padomāju un man ienāca ļoti neparasta, jeb pareizāk sakot: mīļi 'fantastiska ideja: Beigu beigās, kā savu Gala lēmumu par to, kā aizvadīšu 2017.gadu mūzikā un ikdienā - Nolēmu turpmāk to saistīt ar sevi un krietni vairāk uzmanības (gan radoši, gan aci pret aci) veltot meitenēm. No iepriekšējā dzīvesstila sevi biju izsmēlis pilnībā, turklāt visu pilno 2016.gadu noturējies ikdienā viens pats, ar draugu, radu & fanu atbalstu. Tas 1 gads, kad vēl paliku tai nu jau likvidētajā formātā, tika dots, lai varētu pilnībā pāriet pāri šīm mūžīgajām sērām un bēdām, zaudējot savu mammu 2015.g. Jūnijā. :( 

Visu 2016.gadu nepārtraukti biju emocionāls un brīžiem sev biju teicis ļoti nejaukas frāzes (aiziet no šīs pasaules, noslīkt utml.), bet šīs sliktās domās pilnībā nolikvidēt un 100% iedvesmoties labām, pozitīvām lietām man palīdzēja visi radi, labākie fani un draugi/draudzenes. 

Visvairāk mani ievesmoja tieši dāmas, jo īpaši visas tās, kuras ar savu visdzīļāko līdzjušanu un fantastiski palīdzīgām rokām spēja mani aizvest līdz manas 15 gadus ilgās skolas ēras beigām, apsolvējot 'Pavāru Palīgus' Carnikavas pusē. Jums visām, pa vienai bučai no manis! :* :) Bet protams milzīgu paldies šai sakarā saku arī saviem, pašiem vistuvākajiem un visuzticamākajiem draugiem/draudzenēm un radiem par to, ka pašlaik esmu ticis neticami tālu, pateicoties pārejai uz savu jauno dzīvesstilu (Tūlīt sīkāks apraksts!). Jūs visi esat mans zelts. Visām meitenēm - :* un visiem maniem bratukiem (draudzēšanās ziņām), pa pliķim uz pleca. :D Tas tā... )

Un visbeidzot par tām sievietēm: 

Mana interese par meitenēm šogad turpina pieaugt, jo kā nekā esmu apņēmības pilns līdz š.g. beigām atrast savu īsto oto pusīti, kuru saukšu par savu vistuvāko sargeņģeli un vistuvāko nākotnes  cerību (gan priekos, gan bēdās). 

Man pašam pašlaik ir 23 gadi un mana ikdiena gluži nav tāda kā daudziem citiem manā vecumā. :( 

Es tikai cienīšu un augsti novērtēšu jebkuru dāmu, kura tuvākajā laikā vēlēsies ar manīm tuvāk iepazīties, sadraudzēties vai pat veidot foršas, ilgstošanas attiecības - kad sevi pašu stādot priekšā atklāti izstāstīšu savu ne pārāk saulaino dzīvesstāstu no pēdējiem gadiem un kad viņas visas šo skaudro faktu sadzirdot un iespējams uz brīdi palikdams bez vārdiem: Respektēs un spēs iedvesmot mani = kļūt par vēl labāku cilvēku, nekā kāds esmu pašlaik. NOPIETNI! ES TIK TIEŠĀM NEMELOJU! Esmu vienmēr bijis labs un atklāts maļčiks un pat ja brīžiem viņām šķitīs, ka es varbūt par kaut ko meloju, tad nopietni: Izkāpšu no savas komforta zonas un pateikšu vienmēr tā, kā ir īstenībā, jo esmu taču esmu 'JAUNAVA' un es mīlu labas lietas! :) 

Tā, lūk!

/DJ Gonchix/

***

18.08.2017.

Turpinās tā saucamā 'G SUMMER' tūre - tiesa gan: 

ne tā kā sākotnēji iecerēts, bet gan pašplūsmā, novadot līdz galam iesāktos un līdz šim nepadarītos DJ un savus personīgos darbus līdz šī mēneša beigām, jo no 1.septembra 100% esmu atvērts jauniem pavērsieniem. 

Bet labāk pagaidām neskriesim notikumiem pa priekšu, jo manā patreizējā ikdienā situācija mainās nepārtraukti un ļoti strauji, teju uz sekundes tūkstošdaļām. 

Turpinājumā: 2014 Vs 2017

***

Lai arī iepriekš, tikpat apjomīgi rosīga vasara līdz šim bijusi 2014.gadā, tomēr šogad daudz kas atšķirās no 2014:

Pirmkārt: Pašlaik ikdienā dzīvojos viens pats un uz maniem pleciem ir pilnīgi viss, nekā 2014, kad toreiz varēju atļauties vieglāk pielāgot savus plānus un brīvāk plānot savus DJmixera setus, jo bijām divi (es & mana mamma).

Otrkārt: Šogad mana galvenā misija ir visu sakārtot tā, lai man pašam būtu patīkami, savā paradīzē uzņemt savu potenciālo nākotnes otro pusīti. 2014.g. vairāk varēju atļauties plezerēt.

Treškārt: Šogad salīdzinot ar 2014to, esmu kļuvis kā sacīt': Reāls, Mierīgs, vairāk domājošs, romantiskāks, seksapīlāks utml. 2014.gadā atzīšos: Biju galīgi pazaudējis smadzenes. Arī tā nejaušā satikšanās Jelgavā 2014.g. martā bij' mana tupā aizmāršība, bet tagad es to pilnībā esmu atzinis un sekoju sev, lai tā nekad vairs neatgadās!

Ceturtkārt: Atslēgu frāzes, veiksmīgai draudzībai ar mani, attiecīgi toreiz: 2014 & tagad: 2017:

2014 - 'Pieņem manu trako, atraktīvo raksturu, intereses un mums viss izdosies!"2017 - 'Pieņem manus trūkumus un visu to, kas man patīk!' (galvenokārt attiecās uz manu sapņu meiteni!)

Rezumē: 3 gadu laikā, kopš 2014.g., kad radās slavenā  'LAUMA' daudz kas izmainījās manā domāšanā, interesēs utml. + šogad absolūti esmu kļuvis par miera putnu, kurš ikdienā dzīvojās mierīgi & un līdz šim absolūtā vairākumā tusējis tikai ar meitenēm un tikai vienu reizi 'ZIRAF888' radošajā paradīzē bijusi tāda minipasēdēšana, ar vienu viešņu (vārdu šeit neteikšu! :P).

Bet tā arī nebūs, ka uz visiem laikiem! 

To es izlēmu līdz tam momentam, kad izveidošu savas pirmās attiecības (ļoti tuvu, lai atkārtotu sava tēva jaunības sasniegumu, pirmās attiecībās 24 gadu vecumā) 

ps. Man '24' paliks 12.septembrī.

Šobrīd turpinu dzēst nepadarītos darbus, 

īsāk sakot: No 1.septembra varat atsākt domāt par mani, par iepazīšanos, par sadraudzēšanos utml. 

NOPIETNI! NEMELOJU! :) 

Esmu godīgs, jo es tak esmu 'JAUNAVA' pēc horoskopa. ;)

Jauku dienu, Gončeres & Gončeri! )

/DJ Gonchix/

***

12.08.2017.

Gada karstākā diena, gluži kā viena, no Jēkabpils šlāgergrupas: 'PĒC PUSNAKTS' jaunākajām dziesmām ar šādu nosaukumu. Ar savo karsto pseidonīmu: 'VirgoHotChix', lai arī daudz darāmā studijā un tai pat laikā saulīte spīd tur ārpusē un ir patīkami karsts, virs +30, šēžu un mēģinu izlemt ko labāk tagad darīt? Atzīšos, pēdējos gados esmu palicis neizlēmīgāks. Par manu aktīvismu, vasaras mēnešos, kopš debijas DJ apritē:

2011 = XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX             /Vēl zem 'DJ Cool' vārda./2012 = XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX2013 = XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX2014 = XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX2015 = XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX2016 = XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX2017 = XXXXXXXXX

Lai arī ziņās mūs te baigi biedē, ar gaidāmajiem stiprajiem negaisiem, virpuļhujoniem utml. figņām, man ir pajāt par to un es ticu, ka Saulkrastus neskars nekāda turufuuuu, Asta la Vista = nu baigi nu Bargā vētra ar saviem hujaisiem, hrusām un hirhujhujpuļiem... :D

Nē, ar mani viss ir kārtībā - vnk es ticu tam, kas notiek dabā, nevis ko sinoptiķi burķšķ.Karstu atpūtu, Gončikas & Gončiki! ;)

/DJ Gonchix/

***

11.08.2017. 

Par deju mūziku Latvijā un pasaulē: (no 90tajiem gadiem līdz šodienai!), manā izklāstā:

Daudzi noteikti zin, ka es par 'Dance' mūzikas žanru un arī 'Pop' - esmu megafanāts jau kopš dzimšanas. 

Nenoliedzami - man patīk jautra un dzīvespriecīga mūzika, nevis kaut kādi lēnie, jēlie 'Hip Hopi', seklas Balādes utml. garlaicīgas hujavas.

Turpinājumā: Kā pēc manām domām ir izmainījusies Pop un Deju mūzika Latvijā un Pasaule kā arī kādas atšķirības no 90tajiem gadiem un tagadnes:

............

Es: 'DJ Gonchix', jeb īstajā vārdā: Raivis Bebris - esmu viens no 90to gadu eksemplāriem. Mana interese par deju mūziku aizsākās 1995.gadā, kad pavisam maziņš būdams, Jēkabpilī noklausījos grupas 'CODEX' albumu: 'Lidojums' /'Eurodance' žanrā/ un vairākus gadus vēlāk, 2001.g. vasarā, kad tiku pie sava pirmā audiokasešu pleijera un  sāku pats klausīties mūziku, 'DANCE' & 'POP' žanri akceptējās kā mani pamata mūzikas stili.

Latvijā, deju mūzika savu debiju uzsāka 90tajos gados, kad 'LATVIJA' kļuva par neatkarīgu valsti. 

Līdz apm. 2003.gadam 'DANCE' ēra Latvijā dzīvoja un attīstījās jautri, jestri un piesaistoši, bet tad iestājās pārmaiņu laiks un tas 'DANCE' Latvijā, pie kā mēs jau bijām sen pieraduši, mistiski pārtapās par šlāgeri. 

Skumji, bet fakts! 

Ārzemju deju mūzikā, teorija tā pati - vienīgi atšķirās skanējuma tendences: 

Ārzemēs 90tajos gados vairāk dominēja: 'EURODANCE', bet Latvijā: standarta 'DANCE' ar retiem 'EURODANCE' pielietojumiem. 

Bet kā ir izmainījusies POP/DANCE mūzika pēdējos gados?

Pēdējos gados esmu novērojis pretēju tendenci: Mūsdienu deju mūzika, kura galvenokārt tagad balstās uz 'UNDERGROUND', 'HOUSE', 'EDM', 'DUBSTEP' utml. - ārzemēs pieaug, bet turpretīm Latvijā: Samazinās!

Pretējais ir arī tas, ka mūsdienu deju mūzikas ēra, uz 'UNDERGROUND' pamatnes, aizsākās tieši Ārzemju valstīs - ~2005.gadā, Savukārt Latvijā, 'UNDERGROUND' laiki pa īstam aizsākās 2007.gadā, kā piemēru ņemot: 'OTRA PUSE Vs ROBERTS LEJASMEIJERS - Pēc lietus 2007'.

Šogad novēroju arī dažas dīvainas tendences, ka daļa DJ'u ir pārgājuši uz lēnākiem ritmiem + uz Eirovīzijas formāta dziesmām, 3min. garumā un to visu kopā saliekot - rodas sajūta, ka tai deju mūzikai - tempi turpina samazināties & ja 90to gadu 1.pusē galvenokārt topā bij' BPM: 145 - 155 (apm.), tad tagad lielākoties tie ir samazinājušies līdz BPM: vidēji ~ 115 - 130. 

Arī manās dziesmās ir notikušas milzīgas pārmaiņas skanējumā. 

Ja līdz 2016.g. beigām vairāk piederējos oldskūlā, tad kopš š.g. sākuma, no standarta 'DANCE', esmu pārgājis uz dzīvīgākiem ritmiem, zem 'DANCE' apakšas kā arī uz 'LOVE SONGS', R&B' un 'CHILL' žanriem + šogad arī vairs neesmu tā saucamais 'Trakais reperis', jo kopš š.g. sākuma esmu pārgājis jaunā dzīvesstilā, 100% pārslēdzoties uz meitenēm & pats būdams jau vienpersonisks, brīvs un vieglāk iekarojams, ja runa iet par mīlestību un attiecībām!

Ja īsumā saliekam visu šo penteri kopā: Secinājums ir sekojošs:

Latvijā - ar deju mūziku ir pavisam švaki, bet tikmēr ārzemēs un arī krievijā - 'DANCE' turpina turēties lielā cieņā.

 Pēc manām domām, 'LATVIJA' ir pamatīgi atpalikusi mūzikas ziņā no 'ĀRZEMNIEKIEM' un arī 'KRIEVIEM'. (Manas domas protams).

Lai Jums jauka diena, Gončikas & Gončiki! )

/DJ Gonchix/

***

08.08.2017.

Šodien ir tā diena, kad pēc maza pieklusuma, kopš 20.Jūlija, esmu atgriezies DJ apritē ar 'NONSTOP FOR LZ', kur pēc vairāk kā 1,5 gadiem  pirmo reizi topā iekš soc. tīkliem atgriežas savulaik 2014., 2015.g. megapopulārais Jelgavas superduets: 'DJ Gonchix (Reaktīvais Gulbis)' & 'LZ (Linda Zdanova)'.

Pašlaik mana ikdiena ir ļoti sarežģīta, jo ir daudz vēl šogad īstenojamo DJ projektu, kā arī lēnām gatavojos nākošajiem randiņiem un par spīti savam aktīvisma pasīkumam (šogad mērams: 'XX' līmenī), maksimāli cik vien no sevīm ir iespējams izspiest - sakārtot savu ikdienišķo 'Shuffle' puzli...

Turpinājumā: cik liela man ir bijusi: 'PACIETĪBA / ATKLĀTĪBA 

('%' no 0 līdz 100!' , kopš 1997.gada (Saulkrastos):

1997 = 75 / 97

1998 = 89 / 46

1999 = 93 / 66

2000 = 57 / 36

2001 = 68 / 24

2002 = 81 / 68

2003 = 58 / 98

2004 = 21 / 76

2005 = 34 / 79

2006 = 76 / 13

2007 = 5 / 8

2008 = 2 / 12

2009 = 32 / 45

2010 = 65 / 76

2011 = 43 / 21

2012 = 74 / 57

2013 = 3 / 10

2014 = 89 / 96

2015 = 1 / 5

2016 = 12 / 4

2017 = 3 / 1

Šovakar ~20:00 iznāks 'GONCHIX PARTY vol.8' . Megamix gatavs, bet šoreiz klausot iepriekš uzrakstītajam 'Twitter' post šai sakarā, no ātrākais 20:00 pēc Latvijas laika!

/DG/

04.08.2017.

Šī vasara man ir ļoti netipiska, no visām pārējām vasarām, kopš 2007.gada.Sākotnēji iecerētā biežā DG iznākšana 'LIVE', jeb reālajā dzīvē ārpus studijas pakāpeniski sāk izpalikt, jo mana ikdienišķā situācija ir tāda, ka viņa mainās nepārtraukti un ar netipiski milzīgiem ātrumiem. 

Tādos pamatīgos čiliņos tuvākā mēneša, divu laikā mani ieraudzīt Jums nav izredžu, jo patreiz iekš 'ZIRAF888', 'SST', 'RadioA16 Latvia', 'VHpro', 'G Astro' & 'RadioA16 studio' rindā stāv neskaitāmi daudz darbu ap nākošajiem 'ZIRAF888' dziesmu izlašu, 'DJ Gonchix' DJmiksu un attiecīgi projektu: 'LOVE HARMONY' un 'CIRVIS' jaunajiem singliem kā arī tuvākās nākotnes ieceres, 

muzikālais duets: 'G POINTS', DG Sarkano efektu kolekcija (Krūzītes, Kaklarotas, Svārki, Kleitas, T-krekli, Topiņi utml.), 'DJ Gonchix' lyric video' megaprojekts 

kā arī YouTube humoršovs: 'GONČIKI' + personīgā atgriešanās dziesmu apritē - rudenī, ar jauno vārdu: 'VHpro'.

Tai pat laikā turpinu dzīvoties pārsvarā viens pats. 

'Tusiņi pašlaik nav mana #1 prioritāte, jo tagad cenšos līdz galam beidzot pabeigt kārtot savu ikdienu (pa plauktiņiem), kā arī lēnām gatavojos iepazīties ar vēl dažām, jaunām dāmām (1, nē: 2, nē, pat 3 randiņiem palēnām gatavojos). ^^ 

Kā arī esmu aizgājis prom no darba 'MAXIMA'. (lūgums, nejautāt: Kāpēc?) :P, 

bet lūdzu nereaģējiet uz šo pārāk asi, jo jaunnedēļ ceru atgriezties atpakaļ uz strīpas - jau jaunā darbā. (Lai nu dievs dod!)

Šobrīd turpinu miksēt iepriekš ntās reizes pieminēto 8.augusta trio.

Septembra mēneša vidusdaļā, kad man paliks 24, noteikti iekš 

'RadioA16 studio', Zvejniekciemā (Atpūtas2a) būs 'Party', bet arī šis plāns vēl nav ne akceptēts, ne arī noraidīts. Dzīvosim, redzēsim! :)

Kas būs tālāk? To laikam turpmāk vairāk nesteigšos pavēstīt, jo situācija mainās mežonīgi, nekontrolējamos tempos.

Īsāk sakot: Jauku dienu un sekojiet DG aktualitātēm, arī turpmāk! :)

/DJ Gonchix/

***

03.08.2017.

Šovakar, nesen atbrīvojies no pamatīgā miega, ņemos ar DJingu līdz pat pašam rītam, tapinot 'NONSTOP FOR LZ', 'GONCHIX PARTY vol.8' un 'DJ Gonchix PARTYSTARTER 062' uz 8.augustu, pēc tam mēģināt uztapināt 'PRĀTA VĒTRA' un 'TUMSA' miksus pēc 'DJ Valters (Valters Kivis)' ierosinājuma...

Turpinājumā - manas pārdomas par savu līdz šim aizvadīto mūžu, kopš 1993.g. 12.septembra:

Pirmie 23 gadi aizvadīti dažādi, interesanti utml.

Saulkrastos nejauši nokļuvu un sāku dzīvot 1997.gadā, 

tā paša gada rudenī sāku iet bērnudārzā (tā mana atmiņa teica...). 

Par meitenēm man nav žēl rakstīt daudz un bezgalīgi, bet skaidrs ir viens, jau uzsākot savas gaitas Bērnudārzā daudzas meitenes riktīgi ir skatījušās uz mani, flirtējušas un vēlējušās draudzēties ar mani... 

2001.g. rudenī sākdams iet 'Zvejniekciema Vidusskolā', nekas nemainījās... Dāmas pamatīgi meta skatus uz mani. Es protams nekautrējos un vienmēr iesaistījos flirtā ar viņām. 

Visā kopumā - vislabākais laika posms manā dzīvē ir bijis 1997 - 2007. Un tikai bēdīgi slavenais negadījums ar šūpolēm 2007.g. lieldienās, neveiksmīgā brīdī trāpoties to priekšā un saņemot pamatīgu triecienu pa galvu, šiem labajiem laikiem pielika treknu punktu (pavisam 2007.g. oktobra beigās, rudens brīvlaikā, pametot savus pirmos klasesbiedrus) un turpmākos gadus pavadot, mēģinādams rehabilitēties pēc šīs smagās nelaimes un vairāk laika veltīt mūzikai, iekš 'ZIRAF888', kuru dibināju 2007.g. 31.maijā.

2009.g. rudenī beidzot atgriezos atpakaļ uz normālajām sliedēm un uzsāku mācības jaunā kolektīvā, Rīgā! (arī jāsaka: līdzīgi pozitīvā gaisotnē kā 'ZVS (no 2001. līdz 2007.)'. Tai pat laikā 'ZIRAF888' uzsāka savu īsto eksistenci. 

Sākoties jaunai desmitgadei un pabeidzot 9.klasi, 2010.g. vasarā sāku iet uz DJ debijas pusi. 

Tajā laikā Zvejniekciemā/Saulkrastos valdīja klusums un panīkums 

& manās sajūtās joprojām figurēja pārpalikušās šūpoļnelaimes sekas. 

2011.g. 29.septembrī, 18 gadus nupat sasniedzis & ilgi domādams: Meklēt draudzeni vai sākt DJ karjeru, nolēmu startēt DJingā ar 'DJ Gonchix' vārdu. 

Pēc vairākiem gadiem šis lēmums nesa milzīgus panākumaugļus, jo piem. tagad noskaņas, kas valda Zvejniekciemā/Saulkrastos nu atkal ir veco laiku līmenī, nekā DJ debijas gadā 2011.gadā (uzsvars tiek likts uz š.g. moto: 100% par Jums, meitenes!), kad toreiz vēl nekas neliecināja, ka kādreiz senās noskaņas atkal atgriezīsies...

Pēdējos gados arī jaunas idejas man vairs nerealizējas tik ātri kā agrāk, jo tagad galvenokārt mēģinu uzturēt sevi pie maksimāli labas veselības, pašsajūtas (tagad ir oky).

Kopš tā nelaimīgā 2007.gada, kā man ir gājis iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem? 

Pirmo reizi tas notika 2009.g. rudenī startējot 9.klasi, Rīgas Sanatorijas Internātpamatskolā. Mēs klasē kopā bijām 9 (ja nemaldos). 

Pirmās divas nedēļas es biju iedzinēja lomā (vienīgais jauniņais), jeb pareizāk sakot: vēroju viņus un sākotnēji biju kautrīgs, jo no sākuma man bij' grūtības pierast atkal pie veco laiku līmeniskās noskaņas, bet pēc manas 16.dzimšanas dienas, šovs nu sākās: iepazinos vispirms ar divām klasesbiedrenēm, vēlāk arī ar pārējiem un arī no citām klasēm (vairākumā cik es savās domās saskaitīju - 'meitenes').

2010.g. rudenī, startēju Galdniekos (Carnikavā) un uz 3 gadiem, tie zelta laiki ļoti bieži trāpoties dāmu simpātiju mezglos mazliet izsīka, tomēr 2013.g. pavasarī, dēļ straujas Galdnieku profesijas intereses apsīkuma un momenta, kad mani atskaitīja, uz 7 mēnešiem atkal devos rehabilitēties un tad ar jauniem cilvēkiem turpināju iepazīties 2013.g. rudenī.

2014.g. martā iepazinos ar hotīgi, šarmantu čiku no Jelgavas: 'LZ'.

 Sākotnēji bij' kā bija, jo tolaik man bija traka domāšana (tagad esmu 1000x gudrāks un saprātīgāks), jo tas viss sākās pēkšņi, spontāni un ne tajos laikapstākļos. Protams saņēmu pārmetumus (tagad šos mīnusus esmu pilnībā atzinis), laikam ejot joprojām sākotnēji šaubījos vai izdosies sadraudzēties?!? Beigās tomēr viss bij' oky un līdz pat 2016.g. sākumam forši tusējām un forši viens otru iepazinām. 

Tagad pagaidām uz nezināmu laiku esam aizgājuši pa citiem vējiem (LZ: Īrijā, DG: joprojām 'LATVIJĀ').

Kā tagad vērtēju pasaulē notiekošo, salīdzinājumā ar pirmsākumiem...

Mūsdienās - Vairāk kritikas nekā uzslavas (par mūsdienu attiecību paradoksiem vispār nerunājot...)

Manuprāt agrāk cilvēki ir bijuši gudrāki, vairāk domājoši un vairāk domā par to labāko, nekā tagad, kad kur vien es lasu ziņās, vai redzu realitātē vai bla bla bla, hz kur vēl, bieži vien redzu un dzirdu ko tādu, ka man brīžiem vnk gribās aiziet uz tualeti un izvemties... Es uzskatu, ka tas nav normāli. 

Sakiet ko gribat - esmu nelokāms!

Lab Lab, es protams neesmu no tiem, kas savu viedokli par kaut ko izklāstīs smalki un detalizēti, bet īsāk sakot: Mūsdienu pasaule ir palikusi slima, ar dažiem labiem 'SuperTrouper' zelta ieradumiem 'Pēdiņās'. 

Labi, labāk nebojāšu Jums noskaņu, jo tomēr esmu cilvēks ar vislabāko raksturu (nopietni: NEMELOJU!!! ^^).

 Arī tad, kad savā dzīvē satikšu savu īsto otro pusīti - Būšu atklāts un tāds, kas neko netēlo... 

Esmu patiess un godīgs cilvēks, jo esmu 'JAUNAVA' zodiaka zīmes krustnesis. ;)

Viss pārējais iz manas ikdienas, dokumentālajā slideshow filmā: 'RG SAULKRASTU EVOLŪCIJA (1997 - 2017)' - jau drīzumā!

Jauku vakaru vēlot: DJ Gonchix (Reaktīvais Gulbis).

***

30.07.2017.

Īsumā aprakstīšu visām tām un visiem tiem, kuri tuvākajā nākotnē vēlēsies ar manīm iepazīties:

Tātad, jau n-tās reizes esmu jau griezis šo attiecīgo plati par to, ka esmu kļuvis pirmkārt: 1000x mierīgāks, nekā 2016.g. un 100% pārslēdzies uz meitenēm - pats kļuvis brīvs, neatkarīgs un vēsāk domājošs maļčiks

Tai pat laikā esmu kļuvis arī krietni trauslāks un brīžiem nepacietīgāks, nekā pērn.

Tātad apraksts par sevi:

Vārds: RaivisSegvārds: GonchixUzvārds: Pajautā man! Vecums: 23Zodiaka zīme: JAUNAVAMīļākā krāsa: SARKANA (agrāk: ZAĻA)Mana sapņu meitene: TUMŠMATE 

(nebūs iebildumu arī pret citu matu krāsu īpašniecēm).

Manas sapņu meitenes vēlamā zodiaka zīme: JAUNAVA (ar sava horoskopa pazīstamajām dāmām saprotos vnk lieliski, bet man nebūs nekādu iebildumu arī pret citām zodiaka zīmju krustnesēm).

Mīļākie mūzikas žanri: DANCE, POP (kopš dzimšanas) un arī 'COUNTRY'.

Dzimtā pilsēta: JĒKABPILS

Patreizējā pilsēta: SAULKRASTI (Zvejniekciems)

Intereses:  MŪZIKA, ASTROLOĢIJA, KULINĀRIJA, MEITENES, EKSTRANSENSU PASAULE, NEPARASTA MĀKSLA (zīmējot meitenes un ne tikai....), MOTORSPORTS, FOTOGRĀFĒŠANA, DZIESMU MIKSĒŠANA (DJings), PRODUCĒŠANA (Pāšmācības ceļā).

Personības raksturojums: KĀRTĪGS, DOMĀJOŠS, RADOŠS, ŠARMANTS, HUMORISTISKS, VIENMĒR POZITĪVS.

Cik ilgā laikā kļūstu dusmīgs: PIECĀS SEKUNDĒS (Ja nokaitināsi, būs pagalam sūdīgi, jo uz meganegatīvismiem reaģēju ļoti asi un nevis ar vārdiem, bet momentā ar žestiem. Jap, tā viš ir.).

Ja vēlaties uzzināt vairāk par manu EGO vai turufuuuu, manu īsto personību no matu galiņiem līdz papēžiem, klausieties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=iAQdVbBFP1k

Lai Jums jauka diena, Gončeres & Gončeri! )

/DJ Gonchix/

***

29.07.2017.

Joprojām turpinu būt neatkarīgs, joprojām turpinu stiprināt savu radošumu uz meitenēm un tā sajūta, kad jau gandrīz pusgadu neesmu pumpējis alkoholu ir vnk fascinējoša. ^^

Tā tam arī ir jābūt un labi vien ir, jo statistiskajās rindiņās turpina izplesties 'VIŅA' ailītes un par to esmu sarkastiski priecīgs. )

 Just do it, DG! Turpini, kopš š.g. sākuma iedibināto jauno dzīvesstilu - būt brīvs un vienpersonisks un 1000x vair

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .