02.09.2017.


Par septembra un visas rudens sezonas plāniem, projektiem, iecerēm un visu pārējo no manis - nozīmju aprakstā (šeit uzzināsiet visu to, ko jau iespējams paspējāt izlasīt 'RadioA16 Latvia' 1.septembra 'Facebook' rakstā:  https://www.facebook.com/radioa16/posts/1726882127608817

Tagad = šodien, kad tas trakais 'Busytera laiks pa lielam ir jau beidzies un tagad, rīt Zvejniekciemā, Atpūtas 2a slīpēju un pulēju nost visus pārpalikumus no lielā vasaras megacleaninga un tapinot 'trīs jaunus 'DJ GONCHIX Partystarter' nonstopus ar 10x3 dziesmām & liekot savu neatkarīgā DJista Portfolio = tagad daiļās Čikas & godājamie Pacani, par visu to, ko jau iepriekš vēstīja 'RadioA16 Latvia'.Pašlaik man vēl ir 23, bet 12.septembrī jau man paliek '24' un savai dzimenei par godu, garantēti sagaidāms 'VIRGO BIG PARTY 2017', nākošais 'BIG PARTY' seriāls pēc 'SUMMER', 'WINTER', 'RUSSIAN' & 'GIRLS' sērijām. 

Lielākā daļa dziesmu, kuras jau ir atlasītas šim nonstopam ir no 'ZIRAF888' & 'MAPLS' dziesmu izlasēm, albumiem. 
Pa lielam sagaidāmas ierastās POP, DEJU mūzikas noskaņas, ieskaitot arī pašus lipīgākos hītus no Jēkabpils grupām, dziedātājiem un mūzikas producentiem. 

Garums: min. 3h 8 min. 

***

Vēl viena jauna dziesmu izlase no 'ZIRAF888' & 'SST' ceļos pie Jūsu ausīm - arīdzan 12.septembrī un identiski kā 'VIRGO BIG PARTY 2017', 'JAUNAVU BUMS 2017' - protams, galvenokārt priekš sev pazīstamajām Jaunavām un visām Jaunavām DG fanu aprinās. 

Idejas autors un producents esmu es: DJ Gonchix (VHpro)

No visām zodiaka zīmēm, pēc maniem 20 gadu laikā veiktajiem pētījumiem secināju to, ka ar Jaunavām man ir bijusi viskvalitatīvākā sapratne un ar vismazāk negatīvismiem no visiem pārējiem - tāpēc: 'JAUNAVU BUMS 2017' būs kā milzu pateicība par šo megafantastisko faktu! 

'VIRGO is The Best!!!' ))

***

Megapopulārā DG Latviešu dziesmu megamix sērija: 'LATVIAN SUPERDANCE', jeb: 'LATVIEŠU SUPERDEJAS' = arī 12.septembrī iznāks uz apvāršņa, ar jau 18to megamiksu, kuram šoreiz būs simboliskas nozīmes un galvenokārt tas simbolizēs to, ka 18 gadu vecumā es debitēju kā DJ. Garums 18tajām Latviešu Superdejām plānots pat līdz 2h. 

Kā būs pašās beigās - redzēsim. :)

***
Tālāk, pēc šī superdaiļā, Jaunaviskā 12.septembra trio (koveriskajā nozīmē) sagaidāma mana atgriešanās dziesmās ar jauno vārdu: 'VHpro' un jauno singlu: '24 stundas bez Tevis' (ar savu DJ cover). Pēc 12.septembra: 'TUMSA' & 'PRĀTA VĒTRA' miksi DGversijā, ar attiecīgi 10 dziesmām un visbeidzot - 'VHpro - Pasaule pieder meitenēm 2017', (turpinājums pēc nākošās fo4enes...)


'LOVE HARMONY - Future' & 'VHpro - Pārmaiņas 2017'.  

***


Pašās beigās, 'DJ GONCHIX' sešgadē: 29.septembrī = 

'HELLO, JĒKABPILS! 2017'.

Cik perfekti viss šis penterplāns izpildīsies, redzēs... Bet fakts vienalga tāds, ka es esmu darītājs, nevis slinkotājs. )

Šoruden kopumā vairāk pa savu ikdienu un ar savu galveno š.g. misiju: Savas otrās pusītes atrašanu + arī visu to, kas šeit: 

/nakotnes-idejas/

Šobrīd mans aktīvisma līmenis joprojām ir: XX līmenī, bet šomēnes iespējams sāks pieaugt, ņemot vērā, kādiem pozitīviem notikumiem pašlaik lēnām gatavojos. ^^

Kopumā turpinu baudīt mieru un harmoniju, bet atkal jestrāks un megatrakāks visticamāk kļūšu tikai tad, kad satikšu savu potenciālo otro pusīti = savu lielo nākotnes cerību un iedvesmu. )

Apm. tā, dāmas & kungi!

Lai Jums jauks un izdevies vakars! :)

/DJ Gonchix/


***

29.08.2017.

Šajā laikā, kad joprojām ikdienu pamatā vadu vienatnē un tikai viens mēnesis vairs palicis līdz 'DJ GONCHIX' sešgadei - 29.septembrī, laba noskaņojuma iespaidā man atkal ir sakrājies, ko šeit uzdrukāt Jums dārgie fani & draugi! )

Nu kā jau nemitīgi esmu uzsvēris: Tagad steidzos pilnībā pabeigt savus nepadarītos darbus (jau ~95% gotov) un tuvāko nedēļu laikā galvenokārt lēnām pamatā gatavojos atgriezties uz dzīvās takas (t.i. biežāk parādīties ārpus studijas sienām, kaut kur savējo vai citu cilvēku pūļos, ne-pūļos) un dažiem randiņiem gatavodamies! (Jā, tiešām!). ;)

Kad ar katru aizvadīto gadu DJingā esmu sapratis, ka pasaule ir kļuvusi draudzīgāka un maigāka pret mani, tagad turpinājumā: Par draudzību, dāmas & kungi! 

Jeb: Ar kuru zodiaka zīmju pārstāvēm, pārstāvjiem - 20 gadu laikā, kopš pa īstam uzsāku savu dzīves gājumu, esmu līdz šim vislabāk sapraties, sadraudzējies utml.

#1 'JAUNAVA'


Es pats esmu 'JAUNAVA' pēc horoskopa un starp maniem draugiem ir vairākas manas zodiaka radinieces un radinieki. 

Bet kas ir pats interesantākais? Ar visām Jaunavām, ar kurām vien neesmu saticies, esmu sapraties ļoti labi, man ar viņām bijusi fantastiska draudzība un nevienā reizē nav bijis piedzīvots kāds konflikts. 

Pēdējās reizes, kad līdz šim esmu iepazinies ar vēl kādu 'JAUNAVU' bija 2016.g. augusta otrajā pusē (iepazinos ar savas mūžibā aizgājušās mammas vārda māsu) un līdz šim pēdējā reize: š.g. Jūnijā un arī tad sapratu, ka 'JAUNAVA' vnk dominē pār visām citām zodiaka zīmēm un pat savā labāko horoskopu topā, savu horoskopu esmu ielicis pašā topa augstākajā virsotnē - 1.vietā.

#2 = 'ZIVIS'


Jā, ar Zivīm arī esmu labi sapraties, lai gan dažreiz ir gadījies arī pakonfliktēt, bet visā kopumā, arī tīri sakarīga zodiaka zīme (manā iespaidā!)

Līdz šim pēdējo reizi, ar 'ZIVIS' horoskopa pārstāvi iepazinos un sadraudzējos 2014.g. martā (šis fakts īpašus komentārus neprasa! ^^)

'ZIVIS' no savas pieredzes raksturoju tā: 'Draudzīgi, sirsnīgi, brīžiem kaprīzi, viegli aizkaitināmi, bet visā kopumā: draudzīgi un mīloši. )

#3 = 'SKORPIONS'

Pēc manām domām, trešā vissakarīgākā horoskopa zīme. Lai gan manā draugu lokā pašlaik ir divi skorpioni, bet ar abiem kontakti man līdz šim bijuši labi un bez jebkādiem pārpratumiem.


#4 = 'VĒZIS'


Šī Zodiaka zīme pozitīvi manām acīm izceļas starp maniem tuviniekiem, jeb savu radu saimi. 

Piemēram mans tēvs ir 'VĒZIS' pēc horoskopa. 

Kopumā: Uzticami, viegli var sarunāt un vienoties par dažādām lietām un jautājumiem utml.

#5 = 'LAUVA'


Arī ar Lauvām saprotos superlabi. Ar līdz šim pēdējo 'LAUVA' krustnesi tuvāk iepazinos š.g. februārī (Vienīgā īpašā būtne līdz šim = ciemiņstatusā pie manis, Zvejniekciemā, Atpūtas 2a)

Viena no manām māsīcām ir 'LAUVA' - dzimusi pēdējā dienā pirms 'JAUNAVA' laika perioda sākuma = 22.augustā. 

Kopumā: 'Gudras', 'Radošas', 'Prot iedvesmot', 'Lieliska sapratne' utml.

#6 = 'ŪDENSVĪRS'

Arī 'ŪDENSVĪRS' ir priekš manīm: slavējama zodiaka zīme un arī ar viņiem man ir bijusi forša draudzība un viss pārējais. 

Ar pēdējo līdz šim 'ŪDENSVĪRS' zodiaka krustnesi iepazinos pērnā gada augustā. 

Kopraksturojums: Atbildīgi, Gudri, Viegli saprotami, Lieliski sargeņģeļi utml.

#7 = 'AUNS'


Arī 'AUNS' ir ļoti laba zodiaka zīme. 

Ar pēdējo Aunu līdz šim iepazinos 2016.g. vasarā. 

Arī mana mamma bij' 'AUNS' pēc horoskopa. 

Raksturojums: Atbildīgi, Daudz strādā, Brīžiem stingri, Prasīgi, Pieklājīgi utml.

Kopumā jāsaka tā, ka esmu viens no retajiem cilvēkiem, kam ar apkārtējiem cilvēkiem būtībā ir paveicies, jo teju nekad manā mūžā nav bijis tāds maigi izsakoties: 'F#ckin' gadījums, kad ir gadījies ar kādu pamatīgi konfliktēt. Nu tas tā...

Šis arī ir mans pēdējais dienasgrāmatas ieraksts šomēnes.

Tā citādi šādā mērogā, draugi & fani = es pie Jums atgriežos no 1.septembra.

Tagad = šodien, rīt un parīt turpinu pabeigt visu nepabeigto & no šīs piektdienas, dāmas & kungi = Atgriežos ar remiksētu elpu, remiksētu seksapīlo skaistumu, šarmu un bla, bla, bla - galvenokārt turpinādams savu līdz šim veiksmīgo jaunā dzīvesstila dominanci, vismaz 88% savus vārdus, radošumu & visu pārējo veltot meitenēm. )

Lai Jums jaukas un izdevušās atlikušās augusta dienas un uz sadzirdēšanos, Septembrī! :)

Ar cieņu: DJ Gonchix.

***

27.08.2017.

Pēc savas vakardienas pēdējās megaizraušanās no DJiskās rutīnas - Carnikavā, kad notika jau 16.reizi gadskārtējie 'NĒĢU SVĒTKI 2017'. Šodien, rīt, parīt, 30. un 31.augustā turpinu novadīt atlikušās megaaizņemtās Gončikdienas, attīrot 'ZIRAF888' muzikālās telpas no nevajadzīgā, uzlabojot 'RadioA16 studio' interjerisko un vizuālo šarmu un protams sevi pašu uzlabojot.

No 1.septembra (BEZ JEBKĀDIEM: HA, HA, HAAA, HI, HI, HIII!!!) atgriežos 100% realitātē, ar uzlabotu šarmu, uzlabotu pievilcību, vēl seksapīlāks nekā līdz šim un protams pats galvenais: 100% atvērts jaunām draudzībām, randiņiem un visam pārējam. 

Sīkāk gan šajā, gan vispārējā sakarā, 1.septembrī Jums pavēstīs 'RadioA16 Latvia' savā Facebook lapā: https://www.facebook.com/radioa16/

Joprojām nemainīgi paliek spēkā plānotais, manas 24tās dzimenes tuss 15.septembrī. (Piektdien!)

 Ātrāk diez vai kaut kas tamlīdzīgs. ir sagaidāms, jo šobrīd būtībā esmu ielenkts starp trīs nezināmām saulēm. Šeit sīkāk neatklāšu par ko šeit iet runa, bet fakts pamatā tāds, ka mana prioritāte pašlaik nav nekāda dzeršana vai tusēšana, respektīvi: tas, kas ļoti reāli var notikties tuvāko 2 nedēļu laikā. 

Šobrīd galvenokārt gatavojos kādam, jaunam randiņam. Tātad: Turpinu savu ikdienu vadīt vienatnē un godīgi atzīšos: 

gandrīz pusgadu pēc dāmu superbuma (Saulkrastos, Zvejniekciemā & Rīgā) es jūtos pašlaik brīvi un apmierināti, nekā jelkad agrāk - tātad: mans lēmums pamest ilggadējo tēlu 2016.g. izskaņā bij' pareizs un pamatots, jo iepriekš pat gadījās saskarties ar dažu labu debiloīdu mutes braukāšanu kā pa Aspazijas Bulvāri. Tiem, kam šis vēl maybe nav pielecis, atgādinu: 

Lai arī esmu kluss un labs tēls, tomēr ja nokaitināsi, dabūsi no manis atpakaļ tā, ka pat Tev gribēsies iet gādāt sev kapa vietu. 

Nopietni!!! - šajā ziņā esmu kļuvis vēl trauslāks un ne ar pliku roku ņemams, lai gan man tai pat laikā būtu žēl tā izrīkoties ar visiem megasūdiem un anticilvēkiem. Bet morāle ir sekojoša: 

Leksies pa daudz, dabūsi pamatīgi ar milzīgu dārza lāpstu!!! Tai pat laikā šito varu pat aizmirst, jo acīmredzot pārējie - saprotot to, ka mani nav vērts kaitināt & ka mans uzrāviens no smuka, piemīlīgi jaunaviska pipara līdz supernejaukai nāvei, ar izkapti ir tikai nieka 2,5 sekundes.

Tas ir vēl tikai maigi izteikts atgādinājums, jo es esmu 'JAUNAVA' un es tomēr esmu ar savu vislabāko tēlu & tomēr cienu, godāju visus. :) 

Man ir 23, bet 12.09. jau man paliks: 24! 

Jā, es dzīvoju viens pats, bet ne tā kā parasti dzīvē notiekās, jo viens sāku dzīvot... (nu to jūs jau sen zinat, kāpēc... :(

Pēdējo reizi pabeidzot savu domu par savu jauno dzīvesstilu: Ar katru nodzīvotu mēnesi vienatnē, ik pa brīdim ārpus studijas sienām satiekoties ar savējiem, arvien vairāk secinu, ka tādā veidā vislabāk spēšu iepazīties ar jaunām dāmām, bet protams galvenokārt jo īpaši: ar savu īsto otro pusīti! ^^ 

/DJ Gonchix/

***

Par posmiem, dāmas & kungi!

Tas protams par mani un par to kā mana dzīve, kopš 1993.gada ir izvērtusies nemitīgi pa augšām un lejām, uz priekiem un uz skumjām, par trakošanu un mierīgumu, par meitenēm un bla, bla, bla tā tālāk un tā joprojām... )

Iepriekš 'Twitter' vēstīju to, ka mans šī brīža ikdienišķais posms (kopš š.g. sākuma), saistot tikai sevi un meitenes ir kopumā sestais manā mūžā! 

Nopietni! Es nemeloju! 

Ja neticat, tad turpinājumā sīkāks izklāsts par šo sešotni: ^^

ps. FAKTI BALSTĀS UZ REALITATĪVIEM RITEŅIEM!

1.posms: 

1993 /septembris/ - 1997:

1993.g. 12.septembrī, Jēkabpilī es nācu šai pasaulē. 
Daudziem varbūt vēl joprojām rodas jautājums: Kāpēc es tagad dzīvoju Saulkrastos, bet dzimis esmu Jēkabpilī? 

Protams daudz ko no tiem laikiem es vairs ņičevo neatceros, bet zinu tikai to, ka mana mūža pirmie gadi aizvadīti Jēkabpilī. 

Savulaik mana mamma bij' iepazinusies ar manu tēvu un savā laikā arī dzīvoja Jēkabpilī. 

Kad es pasaulē nācu, gāja visādi! Beigu beigās (diemžēl labāk neteikšu, jo tas izklausīsies pārāk emocionāli), nejauši 1997.gadā nonācu Zvejniekciemā (Saulkrastu pusē) un pamazām tur sāku iedzīvoties.

2.posms: 

1997 /rudens/ - 2007 /rudens/:

Mana mūža vislabākie gadi no visiem, jo tie bij' aizvadīti ļoti jautri, aktīvi, atbildīgi un ar daudzām, foršām draudzībām (jo īpaši ar meitenēm). :)

 1997.g. rudenī sāku iet bērnudārzā, jau tajā laikā meitenes baigi skatījās uz mani, gāja kopumā jautri, par mani izteicās mīļi, cienīgi utml. un pēc tam no 2001.g. rudens startējot Zvejniekciema Vidusskolā, līdz pat 2007.g. rudenim šis trakais laiks turpinājās uz pilnu klapi, līdz brīdim, kad mani piemeklēja bēdīgi liktenīga nelaime:
2007.g. Lieldienās, neveiksmīgā momentā trāpoties šūpoļu priekšā, šūpoles pamatīgi trāpīja man pa galvu, radot pamatīgu smadzeņu satricinājumu un 2,5 cm dziļu rētu. Pēc tam sākās citas veselības nedienas: Problēmas ar miegainību, garastāvokli utt. kuru dēļ 2007.g. oktobra beigās, vienu ceturksni izvilcis 7.klasē, aizgāju no saviem pirmajiem klasesbiedriem un novembra vidū uzsāku mājmācību un vairāk pieslēdzoties pie mūzikas un tā paša gada maija beigās dibinātās 'ZIRAF888' mūzikas kompānijas būvniecībai un attīstīšanai. Un tā līdz 2009.g. vasarai, kad nolēmu pavisam teikt ardievas Zvejniekciema Vidusskolai.

3.posms: 

2009 /rudens/ - 2011 /septembris/

Pēc 12 gadiem Saulkrastos, 2009.g. septembrī pirmo reizi jaunu mācību sezonu startēju ārpus Saulkrastiem - Rīgā. 2009.g. rudenī 'ZIRAF888' pirmo reizi uzsāka savu īsto eksistenci ar vairākām jaunām dz.izlasēm. 2010.g. septembrī startēju Galdniekos, Siguļos.

4.posms: 2011 /oktobris/ - 2015 /Jūnijs/ (Trakie DJ laiki)

2011.g. 29.septembrī - Zvejniekciemā, četrus gadus pēc aiziešanas no saviem pirmajiem klasesbiedriem atgriezos ar otro elpu: vairs ne tāds kā senāk, bet jau kā DJ un dziesmu miksētājs, ar pseidonīmu: DJ GONCHIX'

2011.g. beigās pārtraucu dalību dažādos skolas pasākumos.

no 2012.gada pilnībā pārgāju uz DJ statusu. 

2012.g. Jūlijā izveidoju savu 'MixCloud': https://www.mixcloud.com/djgonchiks/
 

2013.g. 17.Jūlijā debitēja 'RadioA16 Latvia'.  http://radioa16.mozello.lv 

un 3 dienas vēlāk, 20.Jūlijā, arī megamiksu sērija meitenēm: 'GIRLS MIX'.

2013.g. rudenī sāku rakstīt arī dziesmas, vēlāk izdodot arī savu pirmo albumu: 'TWENTY' /DIVDESMIT/'.

2014.g. sākumā kļuvu populārāks plašākam klausītāju lokam, radot savu pirmo balss singlu: 'LAUMA'.

2014.g. augustā iznāca: 'OTRAIS APLIS'.

2014.g. oktobra beigās, pēc 7 gadus ilga pārtraukuma, satikos ar savu seno laiku kompāniju (2001 - 2007 = Zvejniekciemā!)

2015.g. pavasarī iznāca: 'UNUSUAL BEATS (NEPARASTIE BĪTI)'.

5.posms: 

2015 /Jūlijs/ - 2016 /decembris/ 

(Milzu pārmaiņas manā dzīvē!) :(

2015.g. 17.Jūnijā saņēmu ļoti bēdīgas vēstis: Par to, ka mūžibā aizsaukta mana mamma. :(

Tās pašas dienas vakarā, piemiņai uz 24 stundām tika pārtraukta 'RadioA16 Latvia' darbība'.

Pēc bērēm 22.Jūnijā un klusajiem Līgo svētkiem, 25.Jūnijā ilgi lēmu, turpināt vai neturpināt DJ karjeru: Beigās nolēmu turpināt un savas noskaņas miksos pārvēršot mierīgākā noskaņā un tā - ar piemiņas dzirksti. 2015.g. Jūnija beigās izveidoju līrisko mīlas dziesmu projektu: 'LOVE HARMONY'.

2015.g. 10.augustā izveidoju jauno skaņu ierakstu studiju: 'RadioA16 studio', bijušajā mammas viesistabā = tagad to Jums ir iespēja atpazīt, ja redzat vaļā atvērtu studijas logu un tur skanošo mūziku, Zvejniekciemā, Atpūtas ielā 2a. )

Kopumā šis posms man bij': Cīnītāja posms, jeb: savu vislabāko draugu, radinieku un fanu motivēts, cenzdamies pāriet pāri šīm bēdīgajām nokrāsām un jo īpaši vēl tajā laikā, kad man bij' pēdējais gads skolā. Beigās tam veiksmīgi man izdevās pāriet pāri un pēc 'DJ GONCHIX' piecgades un sava ceturtā dz. albuma: 'PĀRMAIŅAS', septembra beigās pieņēmu lēmumu: 2016.g. izskaņā aiziet no sava ilggadējā tēla un jaunu gadu sākt pilnībā no nulles. 

Bez savas mammas es diemžēl vairs nevarēju eksistēt vecajā veidolā, jo tas nebūtu bijis ētiski un pareizi, tāpēc man bij' jābūt radošam un kreatīvi jāizdomā, kā savu dzīvi 2017.gadā, ar cerību progresēt 1000x straujāk, nekā 2016.g. = veidošu turpmāk!


6.posms: 

2017 /Janvāris/ - Pašlaik

Vairāk šai sakarā neatkārtošos, bet daudzi jau zin, ka tagad manā ikdienā uz nezināmu laiku ir iestājies miers, līdz tam brīdim, kad izveidošu savas pirmās attiecības. 

Šo gadu nolēmu sākt ar jaunām vēsmām, metot pie malas čomu būšanu un krietni vairāk uzmanības veltot meitenēm! 

12.Februārī man bij' pirmais dāmu sets, pēc tam 25.februārī, pirmo reizi pēc manas mammas nāves, ciemos bij' kāda vienpersoniska viešņa! (vārdu šeit neteikšu! :P) un visbeidzot 8.martā - 

Sieviešu dienā, Rīgā man bij' arī randiņš un es iepazinos ar otro Baibu: (Baibu Freidenfeldi), randiņš beigās izdevās veiksmīgs (Randiņa beigās Baiba mīļi mani apskāva ^^), dažas dienas vēlāk nejauši satikāmies Saulkrastos (pie Glābšanas stacijas) un pustumsā pastaigājāmies gar Jūras krastu. ^^ 

Pēc tam jau paliku neatkarīgs, taču interese par meitenēm turpināja augt un viņas turpmāk liku lietā, savos nākošajos DJmiksos un to coveros. 

29.maijā iznāca 'LOVE HARMONY' debijas albums: 'Time For You'

31.maijā: 'DJ Gonchix' labāko dziesmu izlase: 'LUCHSHIJ da BEST'.

Pašlaik joprojām esmu attiecību statusā: 'BRĪVS'.  

Savu otro pusīti sev pieņemšu tādu, kurai pietiks 100% drosmes pieņemt manus patreizējos plusus un mīnusus, manas stiprās un manas vājās puses'. 

Īsāk sakot: Meklēju sev tādu meiteni, kura ir 100% gatava pieņemt mani tādu, kāds esmu patiesībā, jo man nekā nav ko slēpt, jo mana ikdiena nav gluži tāda kā daudziem citiem, tāpēc priecāšos un augsti novērtēšu + cienīšu savas nākotnes otrās pusītes sapratni un dziļo līdzjušanu, pēc šī raibā stāsta izlasīšanas. 

2017.gads jaunajā veidolā līdz šim man ienesis neticami augstu progresu (šeit galvenokārt Paldies saku, saviem vistuvākajiem draugiem, jo viņi mani vienmēr iedvesmo!). :)

Tāds lūk tas manas dzīves stāsts, Gončikas & Gončiki! :)
Lai Jums jautra un pozitīva piektdiena! ;)

/DJ Gonchix/

***

23.08.2017.

Par to, no kurienes rodās manas intereses, jeb tās lietas, kas mani saista, simpatizē un īsāk sakot: viss tas, kas man pašam ļoti patīk kā arī par to: Kāpēc šogad man tik ļoti interesē sievietes?


Gandrīz 24 gadu laikā, kopš 1993.g. 12.septembrī, kad es nācu šai pasaulē  man ir bijušas dažādas intereses un dažādas uztveres uz apkārtējiem notikumiem. Pirmā no lietām, par ko šeit visvairāk pastāstīšu un ar ko arī iesākšu šo dienasgrāmatas lappusi - SIEVIETES!!!

Nesen iznākušajā slideshow filmā 'RG SAULKRASTU EVOLŪCIJA 1997-2017' bija iespēja novērot vairākas epizodes, kurās es esmu ar meitenēm kopā. Un tas ir likumsakarīgi, jo: 

Pirmkārt:  esmu 'JAUNAVA' pēc horoskopa.

Otrkārt: Mani allaž saukuši par smuku, piemīlīgu bumbulīti vai kaut kā tml.

Treškārt: Jau agrā bērnībā, komunicējot ar dāmām esmu allaž bijis džentlmenis, ar džentelmeņa cienīgām uzvedības un rakstura iezīmēt. Tā tas bij' toreiz un tā tas ir arī tagad. Esmu nācis no ļoti solīdas un inteliģentas ģimenes/radu saimes, kuri man iemācīja 100% labas dzīves gudrības (labu uzvedību, labu attieksmi utml.). Vairākumā gadījumu, kad es komunicēju ar meitenēm un sevi viņām stādu priekšā ar šādām iezīmēm, viņas allaž to ir respektējušas un vienmēr izteikušas mīļus, sirsnīgus komplimentus. Vēl pat tagad gribētu viņas visas mīļi nobučot. :* NOPIETNI!!! NEMELOJU!!! Es saku tagad visu to, kas man tik tiešām sakrājies uz sirds. Arī tad, kad beidzot satikšu savu īsto otro pusīti, savu mūža cerību un mīlestību, viņas dēļ esmu gatavs pat pārdot savu sirdi un savas intereses. Lab Lab: Pareizāk sakot: Cienīt, Respektēt, Tai pat laikā: Būt patiess un nekad neslēpties zem maskas. Sieviešu tēmas sakarā, vēl šajā dienasgrāmatas sadaļā, sīkāk par to, kāpēc šogad uz dāmām man ir tik milzīga interese?

Tagad, Gončeres & Gončeri: Par to, kādas un no kurienes rodās manas vismīļākās intereses, hobiji utml.


Mana interese uz kaut ko, rodās no savas pašsajūtas. Ja mana pašsajūta ir superjestra, tad man ļoti interesē un patīk dažādas trakas lietas: piem. Kaskadieru triki, Formula-1, Skriet pakaļ meitenēm, lab lab - tas bij' joks ), Sacensības uz ātrumu un dziesmu miksēšana (2011.gadā man bij' makten superjestrs garīgais).

Ja mana pašsajūta ir nomākta, tad man interesē viss tas, kas manu nomāktību momentā likvidētu. Piem. Tusiņi jautrā draugu kompānijā, foršs dialogs ar kādu dāmu (aktuāli: tagad! :(, agrāk: dialogā ar savu mammu), patīk jautra, dzīvespriecīga mūzika. (manā gadījumā: Deju vai Pop mūzika). Kopumā gan es piederos pie pozitīvā tipāža, bet skumjos brīžos lūk tā es sevi dziedēju! Diemžēl visas intereses vienā lappusē nevaru sastūķēt, bet ja par to: kas man vēl patīk (kaut vai īsāk izsakoties, ar pāris peimēriem). Man topā ir: Fotogrāfēšana, Astroloģija, Neparastā māksla (Zīmēt meitenes un ne tikai to vien...), Kulinārija. Dziļi sirdī esmu romantisks, šarmants un džentlmentisks Jēkabpils Patriots un Saulkrastu Dzirksteļnieks. :D Lab Lab būs jau gana! :)

Un tagad, dāmas & kungi! 

Par sievietēm - 2017! /RG izklāstā/


š.g. 1.Janvārī, kad atbraucu mājās pēc Gadu Mijas svinībām Carnikavā un jau tad es Vecgada vakarā visiem faniem, draugiem paziņoju par aiziešanu no visaktīvākā DJinga, nolēmu apsēsties pie PC un vēlreiz pārdomāt visus iepriekšējos gadus un savu lēmumu pamest visaktīvākā DJista statusu. Brīdi padomāju un man ienāca ļoti neparasta, jeb pareizāk sakot: mīļi 'fantastiska ideja: Beigu beigās, kā savu Gala lēmumu par to, kā aizvadīšu 2017.gadu mūzikā un ikdienā - Nolēmu turpmāk to saistīt ar sevi un krietni vairāk uzmanības (gan radoši, gan aci pret aci) veltot meitenēm. No iepriekšējā dzīvesstila sevi biju izsmēlis pilnībā, turklāt visu pilno 2016.gadu noturējies ikdienā viens pats, ar draugu, radu & fanu atbalstu. Tas 1 gads, kad vēl paliku tai nu jau likvidētajā formātā, tika dots, lai varētu pilnībā pāriet pāri šīm mūžīgajām sērām un bēdām, zaudējot savu mammu 2015.g. Jūnijā. :( 

Visu 2016.gadu nepārtraukti biju emocionāls un brīžiem sev biju teicis ļoti nejaukas frāzes (aiziet no šīs pasaules, noslīkt utml.), bet šīs sliktās domās pilnībā nolikvidēt un 100% iedvesmoties labām, pozitīvām lietām man palīdzēja visi radi, labākie fani un draugi/draudzenes. 

Visvairāk mani ievesmoja tieši dāmas, jo īpaši visas tās, kuras ar savu visdzīļāko līdzjušanu un fantastiski palīdzīgām rokām spēja mani aizvest līdz manas 15 gadus ilgās skolas ēras beigām, apsolvējot 'Pavāru Palīgus' Carnikavas pusē. Jums visām, pa vienai bučai no manis! :* :) Bet protams milzīgu paldies šai sakarā saku arī saviem, pašiem vistuvākajiem un visuzticamākajiem draugiem/draudzenēm un radiem par to, ka pašlaik esmu ticis neticami tālu, pateicoties pārejai uz savu jauno dzīvesstilu (Tūlīt sīkāks apraksts!). Jūs visi esat mans zelts. Visām meitenēm - :* un visiem maniem bratukiem (draudzēšanās ziņām), pa pliķim uz pleca. :D Tas tā... )

Un visbeidzot par tām sievietēm: 

Mana interese par meitenēm šogad turpina pieaugt, jo kā nekā esmu apņēmības pilns līdz š.g. beigām atrast savu īsto oto pusīti, kuru saukšu par savu vistuvāko sargeņģeli un vistuvāko nākotnes  cerību (gan priekos, gan bēdās)

Man pašam pašlaik ir 23 gadi un mana ikdiena gluži nav tāda kā daudziem citiem manā vecumā. :( 

Es tikai cienīšu un augsti novērtēšu jebkuru dāmu, kura tuvākajā laikā vēlēsies ar manīm tuvāk iepazīties, sadraudzēties vai pat veidot foršas, ilgstošanas attiecības - kad sevi pašu stādot priekšā atklāti izstāstīšu savu ne pārāk saulaino dzīvesstāstu no pēdējiem gadiem un kad viņas visas šo skaudro faktu sadzirdot un iespējams uz brīdi palikdams bez vārdiem: Respektēs un spēs iedvesmot mani = kļūt par vēl labāku cilvēku, nekā kāds esmu pašlaik. NOPIETNI! ES TIK TIEŠĀM NEMELOJU! Esmu vienmēr bijis labs un atklāts maļčiks un pat ja brīžiem viņām šķitīs, ka es varbūt par kaut ko meloju, tad nopietni: Izkāpšu no savas komforta zonas un pateikšu vienmēr tā, kā ir īstenībā, jo esmu taču esmu 'JAUNAVA' un es mīlu labas lietas! :) 

Tā, lūk!

/DJ Gonchix/

***

18.08.2017.

Turpinās tā saucamā 'G SUMMER' tūre - tiesa gan: 

ne tā kā sākotnēji iecerēts, bet gan pašplūsmā, novadot līdz galam iesāktos un līdz šim nepadarītos DJ un savus personīgos darbus līdz šī mēneša beigām, jo no 1.septembra 100% esmu atvērts jauniem pavērsieniem. 

Bet labāk pagaidām neskriesim notikumiem pa priekšu, jo manā patreizējā ikdienā situācija mainās nepārtraukti un ļoti strauji, teju uz sekundes tūkstošdaļām. 

Turpinājumā: 2014 Vs 2017

***

Lai arī iepriekš, tikpat apjomīgi rosīga vasara līdz šim bijusi 2014.gadā, tomēr šogad daudz kas atšķirās no 2014:

Pirmkārt: Pašlaik ikdienā dzīvojos viens pats un uz maniem pleciem ir pilnīgi viss, nekā 2014, kad toreiz varēju atļauties vieglāk pielāgot savus plānus un brīvāk plānot savus DJmixera setus, jo bijām divi (es & mana mamma).

Otrkārt: Šogad mana galvenā misija ir visu sakārtot tā, lai man pašam būtu patīkami, savā paradīzē uzņemt savu potenciālo nākotnes otro pusīti. 2014.g. vairāk varēju atļauties plezerēt.

Treškārt: Šogad salīdzinot ar 2014to, esmu kļuvis kā sacīt': Reāls, Mierīgs, vairāk domājošs, romantiskāks, seksapīlāks utml. 2014.gadā atzīšos: Biju galīgi pazaudējis smadzenes. Arī tā nejaušā satikšanās Jelgavā 2014.g. martā bij' mana tupā aizmāršība, bet tagad es to pilnībā esmu atzinis un sekoju sev, lai tā nekad vairs neatgadās!

Ceturtkārt: Atslēgu frāzes, veiksmīgai draudzībai ar mani, attiecīgi toreiz: 2014 & tagad: 2017:

2014 - 'Pieņem manu trako, atraktīvo raksturu, intereses un mums viss izdosies!"
2017 - 'Pieņem manus trūkumus un visu to, kas man patīk!' (galvenokārt attiecās uz manu sapņu meiteni!)

Rezumē: 3 gadu laikā, kopš 2014.g., kad radās slavenā  'LAUMA' daudz kas izmainījās manā domāšanā, interesēs utml. + šogad absolūti esmu kļuvis par miera putnu, kurš ikdienā dzīvojās mierīgi & un līdz šim absolūtā vairākumā tusējis tikai ar meitenēm un tikai vienu reizi 'ZIRAF888' radošajā paradīzē bijusi tāda minipasēdēšana, ar vienu viešņu (vārdu šeit neteikšu! :P).

Bet tā arī nebūs, ka uz visiem laikiem! 

To es izlēmu līdz tam momentam, kad izveidošu savas pirmās attiecības (ļoti tuvu, lai atkārtotu sava tēva jaunības sasniegumu, pirmās attiecībās 24 gadu vecumā) 

ps. Man '24' paliks 12.septembrī.

Šobrīd turpinu dzēst nepadarītos darbus, 

īsāk sakot: No 1.septembra varat atsākt domāt par mani, par iepazīšanos, par sadraudzēšanos utml. 

NOPIETNI! NEMELOJU! :) 

Esmu godīgs, jo es tak esmu 'JAUNAVA' pēc horoskopa. ;)

Jauku dienu, Gončeres & Gončeri! )

/DJ Gonchix/

***

12.08.2017.

Gada karstākā diena, gluži kā viena, no Jēkabpils šlāgergrupas: 'PĒC PUSNAKTS' jaunākajām dziesmām ar šādu nosaukumu. Ar savo karsto pseidonīmu: 'VirgoHotChix', lai arī daudz darāmā studijā un tai pat laikā saulīte spīd tur ārpusē un ir patīkami karsts, virs +30, šēžu un mēģinu izlemt ko labāk tagad darīt? Atzīšos, pēdējos gados esmu palicis neizlēmīgāks. Par manu aktīvismu, vasaras mēnešos, kopš debijas DJ apritē:

2011 = XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
             /Vēl zem 'DJ Cool' vārda./
2012 = XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
2013 = XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
2014 = XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
2015 = XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
2016 = XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
2017 = XXXXXXXXX

Lai arī ziņās mūs te baigi biedē, ar gaidāmajiem stiprajiem negaisiem, virpuļhujoniem utml. figņām, man ir pajāt par to un es ticu, ka Saulkrastus neskars nekāda turufuuuu, Asta la Vista = nu baigi nu Bargā vētra ar saviem hujaisiem, hrusām un hirhujhujpuļiem... :D


Nē, ar mani viss ir kārtībā - vnk es ticu tam, kas notiek dabā, nevis ko sinoptiķi burķšķ.
Karstu atpūtu, Gončikas & Gončiki! ;)

/DJ Gonchix/

***

11.08.2017. 

Par deju mūziku Latvijā un pasaulē: (no 90tajiem gadiem līdz šodienai!), manā izklāstā:


Daudzi noteikti zin, ka es par 'Dance' mūzikas žanru un arī 'Pop' - esmu megafanāts jau kopš dzimšanas. 

Nenoliedzami - man patīk jautra un dzīvespriecīga mūzika, nevis kaut kādi lēnie, jēlie 'Hip Hopi', seklas Balādes utml. garlaicīgas hujavas.

Turpinājumā: Kā pēc manām domām ir izmainījusies Pop un Deju mūzika Latvijā un Pasaule kā arī kādas atšķirības no 90tajiem gadiem un tagadnes:

............

Es: 'DJ Gonchix', jeb īstajā vārdā: Raivis Bebris - esmu viens no 90to gadu eksemplāriem. Mana interese par deju mūziku aizsākās 1995.gadā, kad pavisam maziņš būdams, Jēkabpilī noklausījos grupas 'CODEX' albumu: 'Lidojums' /'Eurodance' žanrā/ un vairākus gadus vēlāk, 2001.g. vasarā, kad tiku pie sava pirmā audiokasešu pleijera un  sāku pats klausīties mūziku, 'DANCE' & 'POP' žanri akceptējās kā mani pamata mūzikas stili.


Latvijā, deju mūzika savu debiju uzsāka 90tajos gados, kad 'LATVIJA' kļuva par neatkarīgu valsti. 

Līdz apm. 2003.gadam 'DANCE' ēra Latvijā dzīvoja un attīstījās jautri, jestri un piesaistoši, bet tad iestājās pārmaiņu laiks un tas 'DANCE' Latvijā, pie kā mēs jau bijām sen pieraduši, mistiski pārtapās par šlāgeri. 

Skumji, bet fakts! 

Ārzemju deju mūzikā, teorija tā pati - vienīgi atšķirās skanējuma tendences: 

Ārzemēs 90tajos gados vairāk dominēja: 'EURODANCE', bet Latvijā: standarta 'DANCE' ar retiem 'EURODANCE' pielietojumiem. 

Bet kā ir izmainījusies POP/DANCE mūzika pēdējos gados?

Pēdējos gados esmu novērojis pretēju tendenci: Mūsdienu deju mūzika, kura galvenokārt tagad balstās uz 'UNDERGROUND', 'HOUSE', 'EDM', 'DUBSTEP' utml. - ārzemēs pieaug, bet turpretīm Latvijā: Samazinās!

Pretējais ir arī tas, ka mūsdienu deju mūzikas ēra, uz 'UNDERGROUND' pamatnes, aizsākās tieši Ārzemju valstīs - ~2005.gadā, Savukārt Latvijā, 'UNDERGROUND' laiki pa īstam aizsākās 2007.gadā, kā piemēru ņemot: 'OTRA PUSE Vs ROBERTS LEJASMEIJERS - Pēc lietus 2007'.

Šogad novēroju arī dažas dīvainas tendences, ka daļa DJ'u ir pārgājuši uz lēnākiem ritmiem + uz Eirovīzijas formāta dziesmām, 3min. garumā un to visu kopā saliekot - rodas sajūta, ka tai deju mūzikai - tempi turpina samazināties & ja 90to gadu 1.pusē galvenokārt topā bij' BPM: 145 - 155 (apm.), tad tagad lielākoties tie ir samazinājušies līdz BPM: vidēji ~ 115 - 130. Arī manās dziesmās ir notikušas milzīgas pārmaiņas skanējumā. 

Ja līdz 2016.g. beigām vairāk piederējos oldskūlā, tad kopš š.g. sākuma, no standarta 'DANCE', esmu pārgājis uz dzīvīgākiem ritmiem, zem 'DANCE' apakšas kā arī uz 'LOVE SONGS', R&B' un 'CHILL' žanriem + šogad arī vairs neesmu tā saucamais 'Trakais reperis', jo kopš š.g. sākuma esmu pārgājis jaunā dzīvesstilā, 100% pārslēdzoties uz meitenēm & pats būdams jau vienpersonisks, brīvs un vieglāk iekarojams, ja runa iet par mīlestību un attiecībām!

Ja īsumā saliekam visu šo penteri kopā: Secinājums ir sekojošs:

Latvijā - ar deju mūziku ir pavisam švaki, bet tikmēr ārzemēs un arī krievijā - 'DANCE' turpina turēties lielā cieņā.

 Pēc manām domām, 'LATVIJA' ir pamatīgi atpalikusi mūzikas ziņā no 'ĀRZEMNIEKIEM' un arī 'KRIEVIEM'. (Manas domas protams).

Lai Jums jauka diena, Gončikas & Gončiki! )

/DJ Gonchix/

***

08.08.2017.

Šodien ir tā diena, kad pēc maza pieklusuma, kopš 20.Jūlija, esmu atgriezies DJ apritē ar 'NONSTOP FOR LZ', kur pēc vairāk kā 1,5 gadiem  pirmo reizi topā iekš soc. tīkliem atgriežas savulaik 2014., 2015.g. megapopulārais Jelgavas superduets: 'DJ Gonchix (Reaktīvais Gulbis)' & 'LZ (Linda Zdanova)'.

Pašlaik mana ikdiena ir ļoti sarežģīta, jo ir daudz vēl šogad īstenojamo DJ projektu, kā arī lēnām gatavojos nākošajiem randiņiem un par spīti savam aktīvisma pasīkumam (šogad mērams: 'XX' līmenī), maksimāli cik vien no sevīm ir iespējams izspiest - sakārtot savu ikdienišķo 'Shuffle' puzli...

Turpinājumā: cik liela man ir bijusi: 'PACIETĪBA / ATKLĀTĪBA 

('%' no 0 līdz 100!' , kopš 1997.gada (Saulkrastos):

1997 = 75 / 97

1998 = 89 / 46

1999 = 93 / 66

2000 = 57 / 36

2001 = 68 / 24

2002 = 81 / 68

2003 = 58 / 98

2004 = 21 / 76

2005 = 34 / 79

2006 = 76 / 13

2007 = 5 / 8

2008 = 2 / 12

2009 = 32 / 45

2010 = 65 / 76

2011 = 43 / 21

2012 = 74 / 57

2013 = 3 / 10

2014 = 89 / 96

2015 = 1 / 5

2016 = 12 / 4

2017 = 3 / 1

Šovakar ~20:00 iznāks 'GONCHIX PARTY vol.8' . Megamix gatavs, bet šoreiz klausot iepriekš uzrakstītajam 'Twitter' post šai sakarā, no ātrākais 20:00 pēc Latvijas laika!

/DG/

04.08.2017.

Šī vasara man ir ļoti netipiska, no visām pārējām vasarām, kopš 2007.gada.Sākotnēji iecerētā biežā DG iznākšana 'LIVE', jeb reālajā dzīvē ārpus studijas pakāpeniski sāk izpalikt, jo mana ikdienišķā situācija ir tāda, ka viņa mainās nepārtraukti un ar netipiski milzīgiem ātrumiem. 

Tādos pamatīgos čiliņos tuvākā mēneša, divu laikā mani ieraudzīt Jums nav izredžu, jo patreiz iekš 'ZIRAF888', 'SST', 'RadioA16 Latvia', 'VHpro', 'G Astro' & 'RadioA16 studio' rindā stāv neskaitāmi daudz darbu ap nākošajiem 'ZIRAF888' dziesmu izlašu, 'DJ Gonchix' DJmiksu un attiecīgi projektu: 'LOVE HARMONY' un 'CIRVIS' jaunajiem singliem kā arī tuvākās nākotnes ieceres, 

muzikālais duets: 'G POINTS', DG Sarkano efektu kolekcija (Krūzītes, Kaklarotas, Svārki, Kleitas, T-krekli, Topiņi utml.), 'DJ Gonchix' lyric video' megaprojekts 

kā arī YouTube humoršovs: 'GONČIKI' + personīgā atgriešanās dziesmu apritē - rudenī, ar jauno vārdu: 'VHpro'.

Tai pat laikā turpinu dzīvoties pārsvarā viens pats. 

'Tusiņi pašlaik nav mana #1 prioritāte, jo tagad cenšos līdz galam beidzot pabeigt kārtot savu ikdienu (pa plauktiņiem), kā arī lēnām gatavojos iepazīties ar vēl dažām, jaunām dāmām (1, nē: 2, nē, pat 3 randiņiem palēnām gatavojos). ^^ 

Kā arī esmu aizgājis prom no darba 'MAXIMA'. (lūgums, nejautāt: Kāpēc?) :P, 

bet lūdzu nereaģējiet uz šo pārāk asi, jo jaunnedēļ ceru atgriezties atpakaļ uz strīpas - jau jaunā darbā. (Lai nu dievs dod!)

Šobrīd turpinu miksēt iepriekš ntās reizes pieminēto 8.augusta trio.

Septembra mēneša vidusdaļā, kad man paliks 24, noteikti iekš 

'RadioA16 studio', Zvejniekciemā (Atpūtas2a) būs 'Party', bet arī šis plāns vēl nav ne akceptēts, ne arī noraidīts. Dzīvosim, redzēsim! :)

Kas būs tālāk? To laikam turpmāk vairāk nesteigšos pavēstīt, jo situācija mainās mežonīgi, nekontrolējamos tempos.

Īsāk sakot: Jauku dienu un sekojiet DG aktualitātēm, arī turpmāk! :)

/DJ Gonchix/

***

03.08.2017.

Šovakar, nesen atbrīvojies no pamatīgā miega, ņemos ar DJingu līdz pat pašam rītam, tapinot 'NONSTOP FOR LZ', 'GONCHIX PARTY vol.8' un 'DJ Gonchix PARTYSTARTER 062' uz 8.augustu, pēc tam mēģināt uztapināt 'PRĀTA VĒTRA' un 'TUMSA' miksus pēc 'DJ Valters (Valters Kivis)' ierosinājuma...

Turpinājumā - manas pārdomas par savu līdz šim aizvadīto mūžu, kopš 1993.g. 12.septembra:

Pirmie 23 gadi aizvadīti dažādi, interesanti utml.

Saulkrastos nejauši nokļuvu un sāku dzīvot 1997.gadā, 

tā paša gada rudenī sāku iet bērnudārzā (tā mana atmiņa teica...). 

Par meitenēm man nav žēl rakstīt daudz un bezgalīgi, bet skaidrs ir viens, jau uzsākot savas gaitas Bērnudārzā daudzas meitenes riktīgi ir skatījušās uz mani, flirtējušas un vēlējušās draudzēties ar mani... 

2001.g. rudenī sākdams iet 'Zvejniekciema Vidusskolā', nekas nemainījās... Dāmas pamatīgi meta skatus uz mani. Es protams nekautrējos un vienmēr iesaistījos flirtā ar viņām. 

Visā kopumā - vislabākais laika posms manā dzīvē ir bijis 1997 - 2007. Un tikai bēdīgi slavenais negadījums ar šūpolēm 2007.g. lieldienās, neveiksmīgā brīdī trāpoties to priekšā un saņemot pamatīgu triecienu pa galvu, šiem labajiem laikiem pielika treknu punktu (pavisam 2007.g. oktobra beigās, rudens brīvlaikā, pametot savus pirmos klasesbiedrus) un turpmākos gadus pavadot, mēģinādams rehabilitēties pēc šīs smagās nelaimes un vairāk laika veltīt mūzikai, iekš 'ZIRAF888', kuru dibināju 2007.g. 31.maijā.

2009.g. rudenī beidzot atgriezos atpakaļ uz normālajām sliedēm un uzsāku mācības jaunā kolektīvā, Rīgā! (arī jāsaka: līdzīgi pozitīvā gaisotnē kā 'ZVS (no 2001. līdz 2007.)'. Tai pat laikā 'ZIRAF888' uzsāka savu īsto eksistenci. 

Sākoties jaunai desmitgadei un pabeidzot 9.klasi, 2010.g. vasarā sāku iet uz DJ debijas pusi. 

Tajā laikā Zvejniekciemā/Saulkrastos valdīja klusums un panīkums 

& manās sajūtās joprojām figurēja pārpalikušās šūpoļnelaimes sekas. 

2011.g. 29.septembrī, 18 gadus nupat sasniedzis & ilgi domādams: Meklēt draudzeni vai sākt DJ karjeru, nolēmu startēt DJingā ar 'DJ Gonchix' vārdu. 

Pēc vairākiem gadiem šis lēmums nesa milzīgus panākumaugļus, jo piem. tagad noskaņas, kas valda Zvejniekciemā/Saulkrastos nu atkal ir veco laiku līmenī, nekā DJ debijas gadā 2011.gadā (uzsvars tiek likts uz š.g. moto: 100% par Jums, meitenes!), kad toreiz vēl nekas neliecināja, ka kādreiz senās noskaņas atkal atgriezīsies...

Pēdējos gados arī jaunas idejas man vairs nerealizējas tik ātri kā agrāk, jo tagad galvenokārt mēģinu uzturēt sevi pie maksimāli labas veselības, pašsajūtas (tagad ir oky).

Kopš tā nelaimīgā 2007.gada, kā man ir gājis iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem? 

Pirmo reizi tas notika 2009.g. rudenī startējot 9.klasi, Rīgas Sanatorijas Internātpamatskolā. Mēs klasē kopā bijām 9 (ja nemaldos). 

Pirmās divas nedēļas es biju iedzinēja lomā (vienīgais jauniņais), jeb pareizāk sakot: vēroju viņus un sākotnēji biju kautrīgs, jo no sākuma man bij' grūtības pierast atkal pie veco laiku līmeniskās noskaņas, bet pēc manas 16.dzimšanas dienas, šovs nu sākās: iepazinos vispirms ar divām klasesbiedrenēm, vēlāk arī ar pārējiem un arī no citām klasēm (vairākumā cik es savās domās saskaitīju - 'meitenes').

2010.g. rudenī, startēju Galdniekos (Carnikavā) un uz 3 gadiem, tie zelta laiki ļoti bieži trāpoties dāmu simpātiju mezglos mazliet izsīka, tomēr 2013.g. pavasarī, dēļ straujas Galdnieku profesijas intereses apsīkuma un momenta, kad mani atskaitīja, uz 7 mēnešiem atkal devos rehabilitēties un tad ar jauniem cilvēkiem turpināju iepazīties 2013.g. rudenī.

2014.g. martā iepazinos ar hotīgi, šarmantu čiku no Jelgavas: 'LZ'.

 Sākotnēji bij' kā bija, jo tolaik man bija traka domāšana (tagad esmu 1000x gudrāks un saprātīgāks), jo tas viss sākās pēkšņi, spontāni un ne tajos laikapstākļos. Protams saņēmu pārmetumus (tagad šos mīnusus esmu pilnībā atzinis), laikam ejot joprojām sākotnēji šaubījos vai izdosies sadraudzēties?!? Beigās tomēr viss bij' oky un līdz pat 2016.g. sākumam forši tusējām un forši viens otru iepazinām. 

Tagad pagaidām uz nezināmu laiku esam aizgājuši pa citiem vējiem (LZ: Īrijā, DG: joprojām 'LATVIJĀ').

Kā tagad vērtēju pasaulē notiekošo, salīdzinājumā ar pirmsākumiem...

Mūsdienās - Vairāk kritikas nekā uzslavas (par mūsdienu attiecību paradoksiem vispār nerunājot...)

Manuprāt agrāk cilvēki ir bijuši gudrāki, vairāk domājoši un vairāk domā par to labāko, nekā tagad, kad kur vien es lasu ziņās, vai redzu realitātē vai bla bla bla, hz kur vēl, bieži vien redzu un dzirdu ko tādu, ka man brīžiem vnk gribās aiziet uz tualeti un izvemties... Es uzskatu, ka tas nav normāli. 

Sakiet ko gribat - esmu nelokāms!

Lab Lab, es protams neesmu no tiem, kas savu viedokli par kaut ko izklāstīs smalki un detalizēti, bet īsāk sakot: Mūsdienu pasaule ir palikusi slima, ar dažiem labiem 'SuperTrouper' zelta ieradumiem 'Pēdiņās'. 

Labi, labāk nebojāšu Jums noskaņu, jo tomēr esmu cilvēks ar vislabāko raksturu (nopietni: NEMELOJU!!! ^^).

 Arī tad, kad savā dzīvē satikšu savu īsto otro pusīti - Būšu atklāts un tāds, kas neko netēlo... 

Esmu patiess un godīgs cilvēks, jo esmu 'JAUNAVA' zodiaka zīmes krustnesis. ;)

Viss pārējais iz manas ikdienas, dokumentālajā slideshow filmā: 'RG SAULKRASTU EVOLŪCIJA (1997 - 2017)' - jau drīzumā!

Jauku vakaru vēlot: DJ Gonchix (Reaktīvais Gulbis).

***

30.07.2017.

Īsumā aprakstīšu visām tām un visiem tiem, kuri tuvākajā nākotnē vēlēsies ar manīm iepazīties:

Tātad, jau n-tās reizes esmu jau griezis šo attiecīgo plati par to, ka esmu kļuvis pirmkārt: 1000x mierīgāks, nekā 2016.g. un 100% pārslēdzies uz meitenēm - pats kļuvis brīvs, neatkarīgs un vēsāk domājošs maļčiks

Tai pat laikā esmu kļuvis arī krietni trauslāks un brīžiem nepacietīgāks, nekā pērn.

Tātad apraksts par sevi:

Vārds: RaivisSegvārds: GonchixUzvārds: Pajautā man! Vecums: 23Zodiaka zīme: JAUNAVAMīļākā krāsa: SARKANA (agrāk: ZAĻA)Mana sapņu meitene: TUMŠMATE 

(nebūs iebildumu arī pret citu matu krāsu īpašniecēm).

Manas sapņu meitenes vēlamā zodiaka zīme: JAUNAVA (ar sava horoskopa pazīstamajām dāmām saprotos vnk lieliski, bet man nebūs nekādu iebildumu arī pret citām zodiaka zīmju krustnesēm).

Mīļākie mūzikas žanri: DANCE, POP (kopš dzimšanas) un arī 'COUNTRY'.

Dzimtā pilsēta: JĒKABPILS

Patreizējā pilsēta: SAULKRASTI (Zvejniekciems)

Intereses:  MŪZIKA, ASTROLOĢIJA, KULINĀRIJA, MEITENES, EKSTRANSENSU PASAULE, NEPARASTA MĀKSLA (zīmējot meitenes un ne tikai....), MOTORSPORTS, FOTOGRĀFĒŠANA, DZIESMU MIKSĒŠANA (DJings), PRODUCĒŠANA (Pāšmācības ceļā).

Personības raksturojums: KĀRTĪGS, DOMĀJOŠS, RADOŠS, ŠARMANTS, HUMORISTISKS, VIENMĒR POZITĪVS.

Cik ilgā laikā kļūstu dusmīgs: PIECĀS SEKUNDĒS (Ja nokaitināsi, būs pagalam sūdīgi, jo uz meganegatīvismiem reaģēju ļoti asi un nevis ar vārdiem, bet momentā ar žestiem. Jap, tā viš ir.).

Ja vēlaties uzzināt vairāk par manu EGO vai turufuuuu, manu īsto personību no matu galiņiem līdz papēžiem, klausieties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=iAQdVbBFP1k

Lai Jums jauka diena, Gončeres & Gončeri! )

/DJ Gonchix/

***

29.07.2017.

Joprojām turpinu būt neatkarīgs, joprojām turpinu stiprināt savu radošumu uz meitenēm un tā sajūta, kad jau gandrīz pusgadu neesmu pumpējis alkoholu ir vnk fascinējoša. ^^

Tā tam arī ir jābūt un labi vien ir, jo statistiskajās rindiņās turpina izplesties 'VIŅA' ailītes un par to esmu sarkastiski priecīgs. )

 Just do it, DG! Turpini, kopš š.g. sākuma iedibināto jauno dzīvesstilu - būt brīvs un vienpersonisks un 1000x vair

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .