21.03.2018.'LIELDIENĀS 2018' un godinot DG mātes piemiņu 7.aprīlī, 'DJ GONCHIX' piedāvā:
***18.03.2018.Jaunas dziesmas no 'VHpro' aka 'DJ Gonchix' = jau drīzumā!
15.03.2018.Pēc 13. un 14.marta negaidīti izbaudītiem Superpavērsieniem, kopš vakardienas stingrāk esmu pieslēdzis savu skatu uz realitāti un uz to, kas notiks tuvākajā laikā. Lakoniski izsakoties: Man šādi brīži patīk! ^^ /DG/***Tuvākajos mēnešos līdz Jāņiem, no 'DJ Gonchix' sekos:/ps. Vēl vienai daļai, no topošā līdz LĪGO 2018, 'COVER' bildes vēl ir tapšanas procesā...


***


***


***

Foto: 'GR24'


Man patīk būt daudzpusīgam. 

Kopš 2017.g. sākuma savu radošo un domājošo dzirksteli, 1000x vairāk, nekā iepriekš, pasniedzu galvenokārt tikai meitenēm, kuras man ir kā sava veida dvēseles autoritātes, ņemot vērā to, cik daudz savā mūžā esmu bijis kopā un draudzējies ar viņām un arī sapraties fantastiski labi, teju nekad nepiedzīvojot sliktus brīžus. 

Arī šodien nekas nav mainījies. 

Jau izsenis, dāmu acīs esmu bijis vienmēr simpātisks, ar izcilu humoru, šarmu un neticami augstu džentlmeņa līmeni

Es pašlaik esmu 'BRĪVS'. Es gribu atrast savu īsto un vienīgo 2.pusīti, kuru saukšu par sava mūža mīļumiņu, vistuvāko sargeņģeli un tuvāko izejas punktu, kad mani pārņems drūmas domas un noskaņojums. 

Ar savu radošo artavu DJmiksu Coveros un 'ZIRAF888' dziesmu izlašu dizainos, es gribu uzskatāmi parādīt pretējam dzimumam, ka es protu radīt kaut ko vairāk, nekā daudzi citi mani līdzīgie brāļi (filozofiski izsakoties), ne tikai no jau gatavām fotkām, bet arī pašam ar savu roku zīmēdams skaistas un tik tiešām seksīgas, šarmantas būtnes, kuras sauc par meitenēm, piemēram to Jūs varat pamanīt, projekta 'GIRLS MIX' 2014., 2015. un 2016.g. miksu Coveros. 

SIEVIETES mūsdienās ir pelnījušas vairāk uzmanības, tāpēc es arī jau vairāk kā 1 gadu realizēju sava mūža plānu, pretīm veiksmīgai un laimīgai dzīvei, jau tuvāko gadu laikā. 

Pirmie rezultāti: Fantastiski! ^^

Par Jums, Dāmas! :* :)

/DJ Gonchix (VHpro)/


***

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .