https://zvaigznutulks.lv/sis-lietas-sapratis-tikai-jaunava/31527/2

https://www.tvnet.lv/4574640/kam-var-aizdot-naudu-un-kam-ne-ko-par-to-stasta-horoskopa-zime

http://www.nookforeveryone.com/2018/12/30/virgo-yearly-horoscope-2019/
https://www.horozo.com
https://zvaigznutulks.lv/jaunavas-psihologiskais-portrets/39765


Foto: 'ZIRAF888' /Sep, 2018.g./

***
https://dieviete.lv/jaunie-raksti/44575-viss-kas-tev-ir-jazina-par-navam-kadas-tas-ir-seksa-draudziba-un-sadzive-izlasi/

https://magichoroscope.com/virgo

https://spoki.tvnet.lv/mistika/Viss-kas-jazina-par-jaunavu/827019

https://skaties.lv/izklaide/sievietei/kas-jazina-tiekoties-ar-virieti-jaunavu/

https://www.astrologi.lv/horoskopi_prognozes/zodiaks/zodiaka_zimes/kads_es_esmu/Jaunava/?

http://www.la.lv/10-iemesli-kapec-jaunava-ir-labaka-horoskopa-zime/


***

/07.09.2018./

https://dieviete.lv/jaunie-raksti/44575-viss-kas-tev-ir-jazina-par-navam-kadas-tas-ir-seksa-draudziba-un-sadzive-izlasi/

http://www.delfi.lv/orakuls/horoskopi/jaunava/raksturojums/

http://www.dzivei.lv/jaunavas-speks-ir-prata-personibas-un-veselibas-horoskops-sai-zime-dzimusajiem/


/11.06.2018./

Attiecības ar Jaunavām var būt laba pieredze. Lūk kas jums būtu jāzina:Jaunavas parasti uzskata par pārlieku kritiskām. Ja jūs satiekaties ar vīrieti vai sievieti Jaunavu, tad noteikti jau ziniet, ka mīlulītēm Jaunavām ir ļoti daudz dažādu īpašību. Piemēram, kas citiem var šķist uzmācīgi, patiesībā ir tikai Jaunavas centienu atspulgs palīdzēt citiem. Metodiskās un efektīvās Jaunavas ir dzimušas, lai kalpotu citiem un, ja viņas jūs mīl, jums būs daudz priekšrocību.
Veiklajām un asprātīgajām Jaunavām ir ļoti daudz enerģijas – gan garīgās, gan fiziskās. Tas ir tāpēc, ka Jaunavas pārvalda Merkurs – planēta, kas atbild par gudrību un savstarpējām attiecībām.Jaunavas vislabāk sader ar citām Zemes zīmēm, jo tām ir vienādas vērtības un ar ūdens zīmēm, jo tās arī ir jūtīgas. Vērši, Vēži, Skorpioni un Mežāži labi saprotas ar Jaunavām, bet Gaisa un ūdens zīmes attiecībās var gūt virsroku.
Attiecībās ar Jaunavām jūs varēsiet gūt  labu pieredzi, ja vien zināsiet šīs lietas:
  1. Jaunavas visu dara pēc saraksta
Kad Jaunavas plāno randiņu, viņas pievērš uzmanību sīkākajām detaļām. No visām Zodiaka zīmēm tieši Jaunavas, visticamāk, aizsūtīs jums vakara programmu, izplānotu pa minūtēm. Tas ir tāpēc, ka Jaunavas dievina kārtību. Tā palīdz viņām justies drošībā. Neskatoties uz to, ka Jaunavas ir jūtīgas un romantiskas, viņas nepārsteigs jūs ar spontānu randiņu. Un ja nu tomēr pārsteigs, tad variet būt droši, šīs romantiskā žesta cītīgā plānošana viņām aizņēma vismaz pāris dienas.
Ja jūs esiet no aktīvajām Zodiaka zīmēm, tad , visticamāk, jums būs nedaudz jāpiebremzē sava spontanitāte attiecībā uz mīļajām Jaunavām. Ceļojuma plānošana kopā ar Jaunavām var izvērsties par mocībām, jo viņas var sagribēt uztaisīt tabulu ar visām pieturas un apskates vietām.
Jaunavas ir labestīga zīme un atbild ar pretmīlu pēc principa kā tu man, tā es tev.
  1. Jaunavas ļoti rūpējas
Jaunavas ir tā zīme, kuras uzdāvinās jums uz dzimšanas dienu kafijkannu. Un ne tāpēc , ka jūs to bijāt lūguši, bet tāpēc, ka viņas padomāja, ka jums to vajag. Un ja jūs neesiet spējīgi saskatīt skaistumu un pat romantiku šajā praktiskajā lietā, tad Jaunavas var kļūt vēsas pret jums savās jūtās. Bet tikko, kā jūs sapratīsiet, ka Jaunavas tikai grib, lai jūsu dzīvē viss ietu gludi, jūs nevarēsiet būt pret viņām vienaldzīgi.Jūs vienmēr variet paļauties uz Jaunavu palīdzību ikdienas dzīvē. Jaunavas aizvedīs jūs pie ārsta, ja jūs viņām palūgsiet, nopirks produktus. Ja Jaunavas kavēs tikšanos, tad  vienmēr uzrakstīs vai pazvanīs, lai pabrīdinātu. Iemīlējušās Jaunavas nekad neliks jums gaidīt. Jūs variet uz viņām paļauties, un pretī viņas sagaida to pašu.
  1. Kritika – Jaunavu vājība
Jaunavas visu pārbauda un ievēro visas detaļas.  Lai  arī jūs jūtiet, ka tieciet novēroti, Jaunavaspret sevi izturas vēl stingrāk nekā pret jums.  Ja jūs esiet attiecībās ar Jaunavu, tad jums nāksies pierādīt savu maigumu un rūpes, ko bieži vien viņas pašas nespēj. Pati lielākā Jaunavu vājība ir tā, ka viņas nepiedod sev savas kļūdas. Kā viņu partneris jūs variet viņas atbalstīt un viņām palīdzēt.
Tāpat Jaunavas pret jums būs ļoti uzmanīgas. Viņas ir uzticīgas, un ja Jaunavas ir nolēmušas būt ar jums kopā, tad variet būt droši, ka viņas jau ir izanalizējušas visus jūsu trūkumus un sapratušas, ka var ar jums dzīvot kopā.  Taču gatavojieties saņemt no Jaunavām daudz padomu, pat ja neesiet tos prasījuši. Dažreiz gan padomi pamatoti un noderīgi. Pārējos gadījumos var šķist, ka Jaunavas bāž degunu ne savās darīšanās. Apzinieties, ka viņas vienkārši grib uzlabot jūsu dzīvi, taču nebaidieties ievilkt robežas, lai šie padomi nekļūtu nogurdinoši.
  1. Jaunavas – darbaholiķi
Jaunavas ir Zemes zīme un tas nozīmē, ka viņas dzīvo fiziskajā un materiālajā pasaulē. Viņas ir arī perfekcionistes, tāpēc atraut Jaunavu no darba nav viegli. Varbūt citas zīmes arī beidz savu darbu sešos vakarā, bet tas nav par Jaunavām. Gatavojieties tam, ka Jaunavas būs ļoti norūpējušās par projekta pabeigšanu un var likties vairāk atsvešinājušās, kā parasti.
Tiekoties ar Jaunavām, svarīgi ir saprast, ka darbs viņām ir ļoti svarīgs. Ja viņām vajag strādāt brīvdienās, tad neplānojiet tikšanos, lai novērstu viņu domas no darba. Jaunavasvienmēr cenšas uzlabot apkārtējo vidi, un kā Zemes zīme, vienmēr cer uz materiālo atbalstu. Nebrīnieties, ja jūsu Jaunava sagribēs iegūt papildus izglītību. Lai arī ko viņas nemācītos, variet būs droši, ka tās būs praktiskas zināšanas , kas palīdzēs viņām karjeras izaugsmē.
  1. Cieniet savu Jaunavu personīgo telpu
Jaunavas ir mājās sēdētājas.  Viņām telpa ir ļoti svarīga. Jaunavām ir pārāk lielās tīrības mīļotājas reputācija, ko nosaka viņu praktiskais, orientētais uz detaļām raksturs. Jaunavas gan nebūt nav tik apsēstas ar kārtību, kā par viņām mēdz domāt, taču plānveidīgu organizēšanu no viņām jūs sagaidīt variet. Pat tām Jaunavām, kas izskatās nevīžīgi ir katrai lietai sava vieta, pat ja tā neliekās.
Jaunavas var būt ļoti noslēgtas un viņas ne vienmēr labi jūtas sabiedrībā. Tāpēc svarīgi ir arī cienīt to, ka Jaunavām ir jāatvēl laiks pabūt vienatnē ar sevi, lai uzlādētos. Jūs savukārt šai laikā variet tikties ar draugiem. Jaunavas sapratīs, ka jums katram ir vajadzīga sava telpa un, kad viņa iznāks no savas noslēgtības, viņas ar lielu prieku pieņems jūs atpakaļ.
Attiecībās ar Jaunavu var nebūt tik daudz uguns kā ar Lauvām, taču to, kā viņām trūkst šajā sfērā, viņas kompensē ar stabilitāti un atbildību attiecībās. Tās nav tās attiecības, pret kurām var izturēties vieglprātīgi, jo vairums Jaunavu ļoti nopietni izturas pret savām jūtām un sāk satikties tikai tad, ja ir  tālejoša perspektīva. Ja jūs esiet gatavi visām tām rūpēm un atbalstam, kuru jums var sniegt Jaunava, tad jums abiem var būt ilgas un laimīgas attiecības.
/04.05.2018./
http://www.delfi.lv/orakuls/horoskopi/jaunava/raksturojums/
/21.03.2018./
(avots: http://www.dziednieks.lv)
Saderība
Jaunavas kopdzīve būs laimīga ar Vērsi un Mežāzi. Vislabākā ir Jaunavas savienība ar Vērsi. 
Veselība
Cilvēka organismā Jaunava valda pār vēdera dobumu un iekšējiem orgāniem. Pēc izskata Jaunavas ir vai nu skaistas, vai, tieši pretēji - neglītas, nereti pat nepareizi veidotas un parasti nav pārāk garas. 
Talismani
Smaragds, jašma, kristāls, safīrs, granāts − nosaka zodiaks. Topāzs, smaragds, karneols, jašma − nosaka valdošo planētu ietekme (Merkurs). 
http://www.la.lv/lielais-2018-gada-horoskops-jaunavai-milestiba-veseliba-nauda/
https://skaties.lv/horoskopi/jaunava/
/18.03.2018./

Lai vai kā, lai Jums interesanta lasīšana! 
Jaunava (23.08. - 23.09.)
Pozitīvās rakstura īpašības: mierīgums, diženums, nosvērtība. Pašapzinība un pašpaļāvīgums, takts un pieklājība. Liela darba mīlestība un strādātspēja, centība, čaklums, metodiskums, pedantisms un pragmatisms, akurātums un apzinīgums. Labi māk pieslieties vajadzīgajiem cilvēkiem un lietām, nepieciešamajiem apstākļiem un situācijām. Lieliska domāšana, filozofiska prāta spējas, brīnišķīga atmiņa, trāpīgi spriedumi, attapība un asprātība. 
Dzīvesstils: 
Saskarsme ar Jaunavu: jāizturas brīvi, jautri un nepiespiesti. Var būt pietiekami dāsna, ja, protams, izdodas iekarot viņas simpātijas, labvēlību un uzticību.
Attiecības: mīlestība rada daudz šķēršļu un kavēkļu, vēl vairāk uztraukumu un ciešanu, bet laulības un ģimenes dzīve − tās ir ķildas, skandāli, sarūgtinājums un bēdas, atsvešināšanās, šķiršanās vai atraitnība.
Sirds vīrietim darbojas kā elektronu skaitļojamā mašīna, pie tam − nesavtīgi dienu un nakti, darbā un mājās un, saprotams, arī sievas meklējumos. 
Jaunava sieviete ir kārtīguma, centības, uzticības, precizitātes, akurātuma un uzticamības paraugs. 
Organisma un ķermeņa vājās vietas: 


Pasaulē nav nekā perfekta.
Kārtībā ir visu lietu sāls.
Dievs. Daba. Darbs.
Bez darba paēdis nebūsi.
Labāk zīle rokā, nekā mednis kokā.
***
Viss, kas tev ir jāzina par Jaunavām. Kādas tās ir seksā, draudzībā un sadzīvē?
 /no: dieviete.lv/
Periods:
23 augusts – 22 septembris.
“Dzīve pūlī – nav mana izvēle” – šis sauklis visas dzīves garumā pavada
doto horoskopa zīmi.
Jaunavām nepatīk tusiņi, spīdumi, viņām nepatīk strīdēties, viņas nedzīvo
ar brāzmām vai emocijām.
Viņas dod priekšroku komforta zonai,
redzeslokā patur tikai “savus cilvēkus”
un var izturēt daudz vairāk nekā jebkura cita horoskopa zīme.
Stipri cilvēki ar cietu raksturu.
Jaunavas skaidri redz kādi trūkumi
piemīt viņu sarunas biedram, kolēģiem,
draugiem, paziņām un radiniekiem,
bet ir aklas pret savām kļūdām.
Pašas iedvesmoti kritizē, bet sev adresēto kritiku nepieņem nekādā veidā.
Viņas nav egoistiskas, bet par
“vientiesēm” viņas arī nosaukt nevar.
Sniedzam jums īsu 
vīrieša – Jaunavas raksturojumu:
Auksts, Praktisks, Pašaizliedzīgs,
Uzticams, Disciplinēts, Godīgs, spējīgs sevi upurēt, ja ir nopietni iemīlējies,
Uzticams, Mīlams.
Īss sievietes – Jaunavas raksturojums:
Sievišķīga, Punktuāla, Izmeklēta,
Augstsirdīga, Seksuāla,
bet ne vienmēr uzticīga, Gādīga,
Pedantiska,
māk turēt mēli aiz zobiem.
* Jaunavas un darbs.
Jaunavām droši var piešķirt vimpeli
“labākais mēneša darbinieks”.
Viņas ir disciplinētas, punktuālas, kārtīgas un atbildīgas.
Viņām ir svarīgi mīlēt to, ko viņas dara un viņām viss izdosies.
Viņas ir uzmanīgas pret citu cilvēku
novēlējumiem, tāpēc no viņām sanāk
lieliski psihiatri, ārsti, šefpavāri, dizaineri, asistenti.
Viņām nepatīk nekārtība,
tāpēc viņas visu tur vajadzīgajās mapēs, kuras novietotas vajadzīgajos plauktos
un vajadzības gadījumā,
darba jautājumos, Jaunavas vienā mirklī atrod visu.
Viņām nepatīk melot,
tāpēc vēl godīgāku darbinieku jums būs grūti atrast.
Ja jums rodas vēlēšanās pieņemt darbā Jaunavu – tad jūs nekad nebūsiet vīlušies savā izvēlē.
* Jaunavas un mīlestība.
Vīrietis – Jaunava.
Viņa uzmanības parādīšana atšķiras no citām Zodiaka zīmēm.
Viņš ir praktisks un neies velti tērēt laiku uz nevajadzīgu romantiku.
Darbs viņam bieži vien izvirzās
pirmajā plānā, bet tas nenozīmē,
ka jūs viņam neesat vajadzīga.
Vienkārši viņš zina, ka ir jūs ieguvis
un mīlas frontē viņam viss ir kārtībā.
Viņa jūtās nebūs “saspringtu lēcienu”,
lieku greizsirdības scēnu
vai nesaprotamu siltuma un aukstuma uzliesmojumu.
Viss ir mierīgi, viss ir stabili.
Vīrietis – Jaunava
pēc neveiksmīgām attiecībām
bieži ieraujas sevī un
aizveras jaunām attiecībām.
Viņš kļūst neuzticīgs un uzmanīgs.
Katra jauna vilšanās atstāj pēdas
viņa dvēselē un viņš kļūst arvien
prasīgāks pret kārtējām partnerēm.
Viņš māk lieliski flirtēt, bet mīlestība tiecas tikai pēc kvalitātes, tāpēc flirts
ar viņu parasti beidzas ar “neko”, ja jūs neesat izturējusi “kvalitātes kontroli”.
Sieviete –Jaunava.
Jaunava vienmēr izvēlēsies dvēseli, nevis maku.
Viņa ir patiesu jūtu piekritēja,
nevis materiālo labumu meklētāja.
Nekādu scēnu vai saplēstu trauku.
Viņa pienācīgi saņems jebkuru
dzīves sitienu.
Viņas skaidrais skatiens uz dzīvi neļaus
partnerim aptīt viņu ap pirkstu.
Viņa ir ar mēru gudra,
ar mēru emocionāla,
ar mēru atbrīvojusies.
Viņā ir savāktas visas labākās īpašībās
ideālās proporcijās.
Ja jūs savas izredzētās priekšā esat
nogrēkojies, tad atvainoties
vajag lakoniski un par lietas būtību,
viņa nemīl glaimus un ciena savu laiku.
Makaroni viņai uz ausīm neturas,
tāpēc pat nav vērts sākt viņai melot.
Ja Jaunava ir izvēlējusies jūs,
tad viņa ar jums būs līdz galam,
galvenais – nelieciet viņai vilties.
Rēķinieties ar viņas lēmumiem, domām
, vēlmēm un jūs kļūsiet par laimīgu pāri,
dzīvosiet bez skandāliem
un itāļu greizsirdības scēnām.

Jaunavas un gulta.
Jaunavas ir pretinieki standarta pozām
un scēnām savā gultā. Š
īs Zodiaka zīmes pārstāvji ciena oriģinālu un nestandarta pieeju.
Viņas zina, ko nozīmē “labs sekss”,
viņas dāvā visspilgtākās sajūtas un
sniedz tik baudas, kuru
jūs nekad neiegūsiet ne ar vienu citu
Zodiaka zīmes pārstāvi.
Jaunavas ļoti ciena savu ķermeni,
savu seksualitāti, savu izvēli un
savus partnerus.
Viņas neguļ “ar ko pagadās”,
Jaunavas dāvā savu
seksualitātes pasauli tikai izredzētajiem. Bet šo dāvanu jūs baudīsiet ilgu laiku.
Jaunavas erogēnās zonas.
No visām Zodiaka zīmēm
Jaunavas ir visvairāk jūtīgas vēdera zonā. Tas nozīmē, ka var izdomāt šai ķermeņa daļai visdažādākās pieejas:
skūpsti, vaska pilieni, spalvas, ūdens strūklaka, ledus gabaliņi un citas oriģinālas,
uzbudināšanas metodes.
Atcerieties, jo vairāk uzmanības
jūs veltīsiet Jaunavas vēderiņam,
jo pateicīgāka viņa būs vēlāk.
Jaunavas un draudzība.
Šīs zīmes pārstāvjiem nav vajadzīgi
padomdevēji, viņas paši zina ko grib
un kur dodas. Tāpēc uz draugiem
viņas skatās kā uz izklaides objektu.
Jaunavām ir svarīgi izlādēties kopā
ar draugiem, jo tad viņas pa īstam
nolaiž tvaiku.
Periodiski Jaunavām patīk padižoties
un te lieti noder brīvās draugu ausis.
Lūk, īstie iemesli, kāpēc šai Zodiaka zīmei ir vajadzīgas tuvas attiecības
ar draugiem.
Jaunavas mīl patiesus un cēlsirdīgus cilvēkus, tāpēc ka mīl patiesas attiecības.
Viņām nav īpaši daudz draugu, jo viņas vairāk ir vientuļnieces nevis skaļās kompānijas dvēsele.
Viens īsts draugs un daži paziņas – tā izskatās ideālā Jaunavas draugu kompānija.
Jaunavām nepatīk ja kāds kavējas.
Viņas ciena savu laiku,
tāpēc cilvēkiem nepiedod to faktu,
ka viņas aizkavē un zog brīvās minūtes.
Vēl Jaunavām nepatīk slinki un
bezatbildīgi cilvēki,
tāpēc, ja jums piemīt tādas īpašības,
nav vērts veidot ar viņām kontaktu.
Pazīstamas personības Jaunavas: 
Čads Maikjs Marejs,
Paulo Koelju,
Tims Bertons,
Klaudija Šīfere,
Šons Konneri,
Zemfira,
Faina Raņevska,
Bogdans Stupka,
Māte Terēze,
Johans Volfgangs Gēte,
Maikls Džeksons,
Kamerona Diaza,
Ričards Gīrs,
Aleksejs Čadovs,
Selma Haijeka,
Jevģēnijs Ļeonovs,
Čārlijs Šīns,
Bejonse,
Fredijs Merkūrijs,
Pink
un citi.
Svarīgi atcerēties.
Katrai Zodiaka zīmei ir savs raksturojums, kas apraksta personības iezīmes
un uzvedību, bet katrs cilvēks ir
individuāls un unikāls.
Katram no mums ir svarīgi atcerēties, ka dzīvē akcents ir jāliek uz
sevis apzināšanos un pašattīstību.
Kādreiz, mums vieglāk ir visu vainu uzvelt dzimšanas datumam, nevis savaldīties
vai meklēt risinājumu.
Bet tas nenozīmē, ka horoskopi cilvēkiem kļūst mazāk interesanti.
Horoskopus lasīja, lasa un lasīs,
tāpēc, lai iepazītu kādu “tuvāk”
vai lai attaisnotu kādu muļķīgas rīcības
iemeslu.
Rekomendācija:
“Mīliet savus trūkumus un savu tuvinieku kļūmīgos soļos, jo tieši tas padara mūs par unikāliem un neatkārtojamiem cilvēkiem”.
Dzīvojiet jau šodien un apzinieties,
ka katrs no mums ir brīvs savā izvēlē
un savos lēmumos.
Cieniet apkārtējos un tad jūs
nesastapsieties ar
“nesaderīgajām Zodiaka zīmēm”.
avots: cluber.com.ua

Pirmās dekādes Jaunavas zīmē dzimušo raksturojums Tie jubilāri, kuri savas dzimšanas dienas svin laikā no 24. augusta līdz 1. septembrim, skaitās pirmās dekādes Jaunavas. Pirmās dekādes Jaunava nenovērtē sevi, tāpēc var justies dzīvē nepilnvērtīgi. 

Neticība sev var būt pretrunā ar vēlmi cilvēkos tomēr parādīt savas spējas, radošo potenciālu. Vienmēr dzīvē tiecas pēc pilnveidošanās, nekad nav apmierināta ar sasniegto. 

Dzīvē mīl skaisto, bet nereti pārāk nododas darbam, nepaspēdama izbaudīt pārējo. Var gadīties, ka pati sev uzliek dažādus ierobežojumus, baidās no lielām pārmaiņām, nezināmas nākotnes. Reizēm savus talantus aprok jau bērnībā, uzskatot, ka tāpat neko nesasniegs. Nevajadzētu būt tik nopietnai attieksmei pret dzīvi, tad veiksies labāk. 

Otrās dekādes Jaunavas zīmē dzimušo raksturojums Tās Jaunavas, kuras dzimušas laikā no 2. - 11. septembrim, skaitās otrās dekādes Jaunavas. Šie cilvēki ir mainīgi pēc dabas, viņiem grūti kontrolēt savas emocijas. Tas gan vairāk attiecas uz iekšējo būtību. Šo Jaunavu raksturs tomēr ir jauks, viņas nav ambiciozas. Tie ir cilvēki, kas grib nest citiem labumu. Parasti šīs dekādes Jaunavas veiksmīgi darbojas finanšu jomā, var sasniegt augstu sociālo stāvokli, darbs viņu dzīvē ieņem lielu lomu. Tomēr tas nenozīmē, ka viņas būtu mantrausīgas. Māk līdzi just cilvēkiem, palīdzēt viņiem. 

Trešās dekādes Jaunavas zīmē dzimušo raksturojums Tās Jaunavas, kuras savas dzimšanas dienas svin laikā no 12. - 22. septembrim, skaitās trešās dekādes Jaunavas Trešās dekādes Jaunavas ir spēcīgas personības, bet tas nenozīmē, ka viņu raksturs ir stiprs. Viņām varētu būt daudz talantu un spēju, bet traucē kautrība, neticība saviem spēkiem, lai tās realizētu dzīvē. Jaunava labāk iet uz visu gatavu, nekā pati kaut ko veido. Viņa visu dzīvi ir norūpējusies par savu materiālo stāvokli, tāpēc dara visu, no finanšu aspekta raugoties. Daudz un neatlaidīgi strādā, baidoties zaudēt jau reiz iegūto. Mīl stabilitāti, harmoniju. Ir kritiska pret sevi un apkārtējiem, kas reizēm ir visai traucējoši. Mēdz apspiest savas jūtas, emocijas, vēlmes un prasības, kas rada pamatīgu spriedzi. Vecākiem jāmāca trešās dekādes Jaunavām būt atklātākām, izrunāties ar sev tuviem cilvēkiem, nekautrēties lūgt padomu vai aizstāvēt savu taisnību. Jāmāca analizēt sevi, savas spējas, dusmu vai baiļu iemeslus. Jābūt vienkāršākām, jo samākslotība tikai kaitēs saskarē ar apkārtējo vidi.

Abas šīs Zemes zīmes ir praktiskas pēc dabas, ar vienādiem uzskatiem un ļoti līdzīgi domājošas. Drošākais pamats viņu attiecībām ir stabila un laimīga ģimenes dzīve. Zināmi mīnusi ir tie, ka Vērsis ir emocionālāks un šajā savienībā var būt cietējs, ja Jaunava nepievērsīs tam lielāku uzmanību. Savukārt Vērsim būtu jāpārvar savs slinkums. Šajā savienībā būtu jāizvairās no ikdienas rutīnas. Biežāk jāapmeklē kādi pasākumi, vairāk vienam ar otru jādalās. Tomēr neskatoties arī uz mīnusiem, šī ir ideāla savienība. Arī finansiālajā ziņā viņiem problēmu nebūs. Jaunava var labi sadzīvot arī ar Mežāzi, bet šajā savienībā lielāks ieguvējs būs Mežāzis. Neļaujiet viņam uz sava rēķina taisīt karjeru. Arī viņiem ir kopīgas domas par budžeta veidošanu, un starp abiem pastāv spēcīgas fiziskas attiecības. Šajā savienībā Jaunavai būtu jāizvairās no tai piemītošās tieksmes kritizēt. Meklējiet kopīgus draugus un pielāgojieties viens otram cik vien varat. Parasti mīlestība šo cilvēku starpā uzplaukst acumirklī. Viņi ciena viens otra uzskatus, un labprāt sapņo par komfortu. Abi pēc dabas ir uzticīgi, tāpēc greizsirdības scēnas nav gaidāmas. Draudzība iespējama ar Vērsi, Jaunavu, Mežāzi. Savukārt sekss − ar Vērsi, Jaunavu, Mežāzi. Bet Jaunavas sievietei arī ar Svariem, Skorpionu un Ūdensvīru. Darbā labi sastrādāsieties ar Vērsi, Dvīņiem, Vēzi, Jaunavu un Mežāzi.

Fiziskā ziņā viņas dažreiz ir nedaudz atpalikušas, jo vēlu attīstās. Tomēr, sasniedzot pusaudžu gadus, Jaunavas panāk savus vienaudžus. 

Jaunavas zīmē dzimušie vīrieši ir veselīgi. Viņi vienmēr ievēro diētu un gādā par savu ķermeni, regulāri trenējot to. 

Nogurumu Jaunavai visbiežāk izraisa pārliekā strādāšana un tai sekojošā nervu pārslodze. Tomēr Jaunava jau nav tā, kuru sastapsiet ārsta uzgaidāmajā telpā. 

Viņa reti slimo un vēl retāk iet pie ārsta, labāk gaida, līdz slimība pāriet. 

Plaušas un muskuļi Jaunavām nav pārāk labi attīstīti, toties lieliskā nervu sistēma un pašsavaldīšanās palīdz Jaunavai tikt galā ar šīm nepilnībām. 

Jaunavām raksturīgais pedantisms izraisa viņās bailes no netīrības, mikrobiem, saslimšanas. Šā iemesla dēļ Jaunavas reizēm atsakās no seksuāliem kontaktiem. 

Jaunavas uzskata, ka, nododamās pasaulīgiem priekiem, ir izpelnījušās dieva dusmas un līdz ar to slimību. 

Jaunavai iespējamas biežas vēdera sāpes un zarnu spazmas, no kuriem gan uz laiku var atbrīvoties, bet ne izārstēties. 

Tas tāpēc, ka šīs vainas pārsvarā izraisa nervi, uztraukumi. Galvenais, ko Jaunavai būtu jāievēro, ir pareizs uzturs, diēta un jāseko, lai regulāri izietu vēders. Jaunavai vajadzētu daudz laika pavadīt svaigā gaisā, ieviešot regulāras pastaigu reizes pirms gulētiešanas.

Baltais hovlīts jeb baltais tirkīzs, jašma (gremošana, vielmaiņa, svars) − šo akmeņu pielietojumu nosaka veselības problēmas. 

Ahāts un kalnu kristāls (veiksme biznesā), 

nefrīts - nosaka profesija.

Jau vairāk kā 1 gadu, visas DG aktivitātes soc. tīklos galvenokārt vadās pēc 'JAUNAVA' horoskopa tulkojuma, tas ir piem. savu radošo pusi gan DJmiksu, gan 'ZIRAF888' dz.izlašu dizainos, liekot tā saucamo 'SIEVIŠĶO MOZAĪKU' = pasniedzot Dāmu auditorijai, jo 'JAUNAVA' - Tā ir skaista, šarmanta Dieviete, kura ar savu pasakaini žilbinošo šarmu, augsto seksapīlismu un megaInteliģences dabu, atšķirībā no citām zīmēm, visbiežāk spēs sevi izcelt ar kaut ko neparastāku, pretēji citām zīmēm. 

'JAUNAVA' ir arī tas Zodiaks, kur no savas pieredzes teikšu (es esmu dzimis 12.09.1993.), salīdzinot ar citām zīmēm, nekad nav bijuši izteikti konflikti, kašķi savā starpā un arī iepazīšanās + sadraudzēšanās = kā no rokas, F-1 pitstopa ātrumos = vienmēr! 

Protams daudziem man pazīstamajiem draugiem/faniem pašā sākumā /2017.g. 1.pusē/ bij' baigais sūkstiens par to, kāpēc pametu savu sākotnējo DJstilu, lai jau tagad maksimāli, radošā ziņā 1000x vairāk piesaistītu Sievietes. 

Ir jāsaprot to, ka tagad es dzīvoju viens pats. 

PIrms gandrīz 3 gadiem (2015.g. Jūnijā) mūžībā aizgāja mana mamma. 

2016.g. izskaņā, kad pakavējos atmiņās par to, ko ar savu mammu savulaik kopā esmu darījis, kādus piedzīvojumus piedzīvojis utt. Gudrāk bij' vnk pamest plendermāniju DJingā un piemiņas cieņas vārdā, no 2017.g. sākuma sākt uzmanību veltīt tikai meitenēm (gluži kā 90tajos gados, tikai šoreiz: Virtuālā). Vnk cienot cilvēku, dēļ kura es tai tālajā 1993.g. 12.septembrī = Jēkabpilī, nācu šai pasaulē.

'JAUNAVA' - Tā ir Dieviete. 

Viņa vienmēr būs skaista

vienmēr būs draudzīga

vienmēr klusēs sliktos brīžos

visātrāk JAUNAVU ir iespējams nokaitināt

tāpēc pirms sāc komunicēt ar viņu, 

apdomā visus riskus un sekas, ja JAUNAVAI Tu darīsi pāri, jo viņa tavu pāridarījumu nekad neaizmirsīs un Tevi atcerēsies ilgi un dikti. 

'JAUNAVA' arī visvairāk prot glabāt noslēpumus un ļoti labi spēj atcerēties visus negatīvos brīžus. 

'JAUNAVA' ir kā staigājošā Kamera.

'JAUNAVA' - tā ir Inteliģence. 

'JAUNAVA' - tā ir vislabākā draudzība. 

'JAUNAVA' - vislabākā priekš Seksa. 

'JAUNAVA' - nekad nebaidīsies no skūpsta un noskūpstīs momentā Tevi atpakaļ.

 'JAUNAVA' - Tas ir veselīgs dzīvesveids'

'JAUNAVA' - tā ir būtne, kura ļoti reti lieto alkoholu, pīpē arīdzan ļoti reti vai vispār nemaz. 

'JAUNAVA' ir mazrunīga.

Visu kopā saliekot, 'JAUNAVA' - tā ir būtne, 

kurai ik pa pāris dienām, nedēļām, mēnešiem un gadiem, mainās intereses, mainās paradumi, mainās stils, mainās uztvere uz ārpasauli.

Šai 'JAUNAVA' sadaļā, Tu varēsi uzzināt vairāk (zemāk, sākot no virsraksta: 'JAUNAVA (24.08. - 23.09.)', 

kāda viņa ir patiesībā un ko par to raksta Astrologi. 

Varu pateikt vienu: visbiežāk JAUNAVĀM, Horoskopa tekstos blakus figurē 'SKORPIONS' un 'ZIVIS'.

Visiem nezinīšiem par to, kas tagad notiek manās DJ un arī Reālās dzīves aktivitātes

esiet laipni lūgti 'JAUNAVA' sadaļā, 'DJ Gonchix' oficiālajā mājas lapā. 

Temperaments: melanholisks.

Vislabākais analītiķis no visa Zodiaka.

Negatīvās rakstura iezīmes: 

mūžīgs iekšējais nemiers. Neizlēmība, egocentrisms un savtīgums, piesiešanās sīkumiem un kritiska attieksme, skepticisms un kašķīgums, neapmierinātība ar sevi un citiem, viltība, meli un ļaunprātība. Pārmērīga klīrība un smalkums, kaprīzums un dīvainības. Citu cilvēku darba izmantošana savtīgos nolūkos.

Profesionālās darbības sfēras: 

vislielākais labums ir valsts dienestā un zinātnes pasaulē, skaitļošanas darbos un komercstruktūrās, drošības orgānos, mācību iestādēs. Padodas matemātika, fizika, ķīmija, dabaszinātnes, medicīna, farmācija, filozofija, reliģija, psiholoģija, socioloģija, filoloģija, vēsture, astronomija un astroloģija. 

Starp Jaunavām ir arī spilgti mākslas pasaules pārstāvji. Vairākums Jaunavu ir sastopams tirdzniecības sektorā, grāmatvedībā, korespondences un ārzemju valodu nodaļās, reģistratūrās, valsts inspekcijās, redakcijās un izdevniecībās, korektūras nodaļās un tipogrāfijās, bibliotēkās un grāmatu veikalos, bankās un krājbankās. 

Īpaši talantīgi kritiķi jebkurā nozarē. 

Starp Jaunavām ir daudz mediķu un dziednieku, homeopātu

Sievietes ir brīnišķīgas medmāsas un laborantes, svešvalodu skolotājas, lietišķās mākslas pasniedzējas. Savā profesijā ir gudri un zinoši, autoritātes, īsti sava amata meistari.

piemīt labas intelektuālās un izpildītāja spējas. Visīstākie darbarūķi. Jaunava ātri iekaist un uzbudinās, bet vēl ātrāk gan ar iemeslu, gan bez tā apvainojas uz visiem un visu. Vienmēr ir ar kaut ko neapmierināta. Ļoti sīkumaini meklē, kur piesieties un kritizēt. Sava pedantiskuma un pragmatisma dēļ bāž degunu, kur nevajag. Reālisms un praktiskums ņem virsroku, jo materiālie labumi un nodrošinātas vecumdienas vienmēr ir pirmajā vietā. Ekonomiskums un taupīgums var pārvērsties skopumā, rijībā un alkatībā. Patīk sarunas un pārrunas, disputi un debates. Pēc spēcīgiem likteņa triecieniem un ačgārnībām nereti nošķiras no citiem, kļūst vientuļniece. Dzīvē palīdz iedziļināšanās un tālredzība, skaidrs un vēss spriedums, mērķtiecīgs un tiešs trāpījums desmitniekā. Liela laime dzīvē uzsmaida reti un arī tad visbiežāk vienkārši pārpratuma dēļ. Draugu un paziņu ir daudz, kaut arī patiesu – divi trīs, kuriem ir liktenīga loma.

Ko meklē Jaunava

Pēc pašizmaksas nedārgu un kopumā ar retu talantu, spējām apveltītu sievu, kas vienā personā apvienotu mājsaimnieci, kolēģi un biedru, salona dāmu un sekretāri, māti un finanšu nodaļas priekšnieci. 

Laulības notiek tikai pēc ilgstošas un mokošas svārstīšanās, rūpīgas kandidātu atlases un proves pārbaudes. 

Laulībā Jaunava cenšas būt uzticams partneris. 

Kaislības ir smagās važās ieslēgtas dziļākajā dvēseles stūrītī. 

Jaunavām ir vismazākais šķiršanās procents. 

Ja kādreiz arī pūš miglu acīs, tad tikai pašaizsardzībai. 

Bērnu jautājums, mīlestības augļu un pēcnācēju problēma parasti spēlē nenozīmīgu lomu. 

Galvenais no zemapziņas iznirstošais iemesls − nevēlēšanās tērēties un draudi personīgajam nodrošinājumam vecumā.

Ne tikai gudra un saprātīga, bet arī skaista, patīkama un pievilcīga. Pati rada savu ideālu, pati to meklē un izvēlas. Diemžēl mīlestības un laulības jomā laimīga ir visai reti.

Lai cik gudra arī viņa būtu, ja mīlestībā nav spēcīgu jūtu, nebūs arī laimes. Pat tad, ja Jaunavas partneris būs svētlaimīgs kā bērna asara, ar laiku Jaunava jutīsies vīlusies. 

Ārēji tas viss paliks teju nemanāms. 

Daudzas sievietes līdz laulības gultai ir šķīstas un sterilas kā medicīnas ampulas pirms izsaiņošanas. Daļu tā arī mūžam neatver vai tas notiek krietni vēlu. 

Ievērojamo vecmeitu procentu rada neiedomājamā neizlēmība. Galīgā lēmuma pieņemšana Jaunavai ir pati grūtākā un sarežģītākā problēma.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .