2018.gada sākums 100% gaidāms identisks kā š.g. (2017.g.) sākums. 

Tikpat daudz uzmanības meitenēm, tikpat daudz radošuma no manis. 

2018.gada būtiskākā atšķirība no 2017 = par spīti visiem šķēršļiem, viedokļiem utt. aiziet līdz galam uz savu pirmo attiecību izveidi, realitātē. 

Ar katru 2017.g. aizvadītu mēnesi, mani panākumaugļi jaunā dzīvesstilā turpina palikt arvien lielāki. 

Redzētais soc. tīklos un realitātē liek secināt to, ka es ar 'JAUNAVA' zodiaka zīmes goda krustu turpinu šai dzīvē nest veiksmi un lielisku saikni komunikācijā ar citiem cilvēkiem. 

Secinājums viens: "Jāturpina iesāktais kopš Janvāra. 

2017.gadā vien esmu jau kļuvis stabili par 80% labāks, nekā kāds biju pērn, 2016.

Arī mana 'ROMANTISKĀ' daba, savā iekšienē = liek man tagad uz šo ārpasauli skatīties optimistiskāk, pa laikam bišk nosarkstot, bet tas tā... :) 

2018.gadā offic tapināsies: 

'DG Sarkanais Efekts Suvenīru/Apģērbu kolekcija', ar kuru gatavojos bezkautrīgi dalīties ne tikai ar Jums, draugi & fani, bet arī ar savu otro pusīti. 

Būšu reālists: "Man nav ko slēpt un baidīties! Ja vēl 2016ajā nekas par to neliecināja, tad tikai pateicoties dažiem labiem cilvēkiem un viņu zelta padomiem un iedvesmas, nu pilnīgi cits cilvēks tagad esmu." 

Ikdienā, Jā dzīvoju viens, bet ar visu svarīgāko es galā tieku ļoti labi un par savu ikdienu nesūdzos. Jā, es ļoti ilgojos piepildīt šo savu lielo sapni, ko sākumā šeit pieminēju, bet protams uz to visu skatos uzmanīgi, neforsēti, pārdomāti un liekot lietā 'Gudrības' eliksīru! :)

 Kopš 2015.g. vasaras, vēlreiz Pateicības un Pagodinājumi visiem man pazīstamajiem draugiem, draudzenēm, radiem, skolotājām, skolotājiem un jo īpaši visām 'JAUNAVĀM' par līdzjūtību, pacietību un respektu

Tas viss man ļauj uz ikdienu skatīties krietni optimistiskāk, nekā kā es pats to spētu izdarīt. 

Negribu neko pārāk daudz solīt = par to kā tad būs tai 2018ajā, bet skaidrs uzreiz ir viens: 'ATTIECĪBAS', 'SARKANO EFEKTU KOLEKCIJA', divas lietas, kuras esmu apņēmies 100% īstenot un tos realitātē arī piepildīšu. 

Uz pagātni centīšos saņemties un vairs neatskatīties. Tas tā... )

Tā kā jauns dzīves posms turpina plaukt, ziedēt un attīstīties. Papildus visam šim penterim vēl pateikšu, ka pēc 6 gadu pauzes, atjaunošu savu dalību dažādos pasākumos, konkursos vai kaut kā līdzīgi, kur vēl vairāk varētu mani ievērot un saskatīt. 

Nopietni, nemeloju = mana 'BAIĻU' ēra ir sen beigusies, jo man nav, no kā baidīties. Pat pretējā dzimuma dēļ būtu gatavs darīt vairāk, nekā pats sākumā iedomātos. Tas tā...

'

Ar cieņu: 'DJ GONCHIX (VHpro)'.


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .