#MŪRIS 7.sezona ir beigusies! Gudrības šeit vari lasīt vēl līdz 29.maijam!


2017.,2018.gadā darbojās mans oriģinālblakusprojekts 'PRUSAKS NO JĒKABPILS'. Tapuši daži skaņdarbi un personīgi man vismīļākais, kas tapis 2018.g. sākumā: šis te: 

Mani Visvislabākie draugi, draudzenes līdz šim bijuši/bijušas MEŽĀZIS , ZIVS un SVARI zīmēs. Nu izskatās, ka tagad šeit pievienojas arī ŪDENSVĪRS .  / #Interesants30gadesGadskaitļaIesākums)

Kopš 'Dj GONCHIX' DJmix darbības starta, paradoxx, kopš 2012.gada pirmie 3 mēneši paiet filozofiski izsakoties: Pamatīgā Čūsku Mudžeklī! Un 2023. nav izņēmums. un šis cikls vienmēr ilgst līdz 7.aprīlim!

Ir trīs intereses, bez kurām mana dzīve nav interesanta: MŪZIKA, ASTROLOĢIJA un DZELZCEĻŠ/VILCIENI . Bet ir vēl ceturtā: KULINĀRIJA.

Es esmu BRĪVS un NEATKARĪGS. Visas durvis uz manu pusi ir OPEN! ОТКРЫТО! Galvenais: Bez jebkādiem bullšitiem. Tas attiecas gan uz komunicēšanu, gan uz draudzību, gan visu pārējo tml. Man ir 29 un 29 gados uz realitāti skats vairs nav tāds pats kā 19, 24 vai 27 gados. Mani novērojumi liecina, ka cilvēki, kam ir vairāk par maniem 29 gadiem vēl nopietnāk skatās uz realitāti. To es otvičaju. ANALIZĒT vēlreiz, draugi: ANALIZĒT = tas ir manās asinīs un raksturā iekšā. Tipiski Jaunavām, varbūt ne visām, bet pa lielam točna.

Man nepatīk MELOT.

Es nekomunicēju ar visiem/visām pēc kārtas. Es komunicēju tikai ar tiem/tām, ar kuriem/kurām man ir interesanti un priekš manis: Diezgan Sakarīgi un Patīkami cilvēki.

Mana sapņu valsts ir ITĀLIJA.

JAUNAVA kā zināms ir Perfekcionisma Flagmane. Kā konkurentu šai ziņā es 100% varu nominēt ŪDENSVĪRU.

Es nekomunicēju ar visiem/visām pēc kārtas. Es komunicēju tikai ar tiem/tām, ar kuriem/kurām man ir interesanti un priekš manis: Diezgan Sakarīgi un Patīkami cilvēki.

JAUNAVA talantīgumā ziņā pārliecinoši pārspēj visas pārējās 11 zodiakzīmes.

Es Tevi Mīlu, SVĒTDIENA! Tieši tad, kad Tu biji mums visiem līdzās es kā reiz nācu šai saulē.

ps. 12.MARTS kā reiz: SVĒTDIENA un nākamā sērijā, kad #MŪRIM sprāgs ārā 100% patiesais es, ko demonstrēt pārējiem/pārejām
un vēl ps. #2 _ Vēl pēc pusgada #MŪRIM paliek 30! Jā, 30! Otvičaju!!!

Es kādu d**** pasūtīt varu visur, vienalga, kur es atrodos.
Lai tā nenotiktu, nekaitini mani pārmērīgi! JĀ!)

Man vislabāk patīk komunicēt aci pret aci, nevis pa telefonu, sarakstēm vai SMS. Tas nenozīmē, ka man nepatīk variants aiz vārda: nevis , vienkārši aci pret aci komunikācija man šķiet daudz interesantāka. Virtuāli = normāla štelle, bet man kaut kā nepiedur baigi tas.

Kamēr cilvēks neatdod man visu vai daļēji parādu, es ar viņu nekontaktējos un nedraudzējos!

J: Kas man visvairāk kaitina?
A: Neatbildēšana.

Visu #MŪRIS noskaņojumu draudziņ meklē viņa sejas izteiksmē!

#MŪRIS nedraudzējas ar tiem, kas neizdara tā kā apsolījuši vai sarunājuši. #MŪRIS draudzējas ar tiem, kas pasaka un izdara tā kā pateikts nedomājot it neko.

Mana pacietība neturas bezgalīgi. Tāpēc, ja Tu man esi kaut ko parādā vai kaut kas cits dēļ kā es uz Tevi turu savu pacietību = Nevilcienies pārāk ilgi! Kad mana Pacietība beigsies, tad sekos kaut kas līdzīgs CUNAMI viļņiem un es ceru, ka Tu to nevēlies, vai ne? Tā kā paturi to prātā!

Mani vecāki un es ir no 3 dažādām stihijām: UGUNS, ŪDENS un ZEME. Tāpēc nav jābrīnās, ka mans raksturs un viss pārējais dienu pēc dienas ir mainīgs un grūti izkontrolējams + paredzams. Vienu dienu varu justies kā AUNS, Otrā jau kā VĒZIS, Trešajā kā JAUNAVA, Ceturtajā kā visas 3 zīmes kopā un vēl nākamajā pat SHUFFLE stilā atkarībā no noskaņojuma. Neko paredzēt te nevar, otvičaju!

Es ar saviem Parādniekiem jokus nedzenu. Kad mana pacietība plīsīs, tad redzēs kā es varu viņus pie vietas nolikt. (un tur neies krastā nekādas atrunas...).

Vai tikai man neliekas, ka UGUNS stihijas zīmes ir vislielākie alkāni? UGUNS stihiju pārstāv AUNS, LAUVA un STRĒLNIEKS. Man: Visnesimpātiskākās zodiakzīmes.

Nekautrēšos atzīties, ka ar tiem/tām, kam soc.tīklos ir pieticīgs saturs (Bildēs, Profilbildēs utml.), man ir vislabākā sapratne. Ja vispār 0, tad nu absolūti lieliski!

Visnabadzīgākā Zodiakzīme viennozīmīgi ir STRĒLNIEKS. Par piemēru kaut vai paņemsim KRIŠJĀNIS KARIŅŠ.

JAUNAVA vispirms sakārto māju un tikai tad iet kaut kur ārpusē. Fakts, ko derētu iegaumēt pārējām 11 zodiakzīmēm.

Nervu sistēmā es esmu TAZMĀNVELNS. Nokaitini mani un Tu redzēsi savām acīm kāds ir TAZMĀNVELNS.


Robeža ierakstīšanai 'A16lv' radio https://radioa16.mozello.lv 

_________________________________________________________

Gribi mani izmainīt? HUJU! . . I . .
NEIZDOSIES!!!

Es cilvēku vērtēju arī pēc tā, ko viņš man raksta messengerī. Ja es izlasu kaut kādu hujņu', tad saprotu, ka viņš ir garīgi slims deģenerāts.

Tas, ka JAUNAVA ir visbagātākā Zodiakzīme par pārējām 11 nosaka divi faktori: Dzīvesstils un Tēriņu paradumi.

Vēlvienreiz, kam nav skaidrs: ES KATRU DIENU NEVARU BŪT VIENĀDĀ NOSKAŅOJUMĀ! To ģenerē apkārtējie apstākļi, kurus es uztveru kā radioviļņus un signālus un tas nenotiek manās smadzenēs, bet gan iekšējā nervu sistēmā, jo smadzenes man aizņemtas ar ko jēgpilnāku.

Ja Tu man velti ne tos labākos vārdus, tad Tu sevi pataisi par sūdačupu.

#morāleNeizrunājies!
#manIrLiecinieki!

Es NĒ! saku biežāk nekā JĀ! Ja domā, ka tā nav pareizi, ej *****!

Labākais veids kā sevi pasaudzēt ir 'Ieslēgt POHUJISMU'. Ja Tev nav iekšā Pohujisma,. tici man: Tu sevi momentā iznīcināsi!

BUHĀŠANA priekš manis ir pilnīgs Bullšits.

Vēlvienreiz, kam nav skaidrs: ES KATRU DIENU NEVARU BŪT VIENĀDĀ NOSKAŅOJUMĀ! To ģenerē apkārtējie apstākļi, kurus es uztveru kā radioviļņus un signālus un tas nenotiek manās smadzenēs, bet gan iekšējā nervu sistēmā, jo smadzenes man aizņemtas ar ko jēgpilnāku.

Katram radošam māksliniekam ir savs dopings, lai sevi motivētu kaut ko darīt: Vienam Kurīt, citam iedzert ko stiprāku, vēl kādam Fiziskas aktivitātes. bet man? Man laikam tā ir KOLA. Bet nopietni! Tiklīdz iedzeru Kolu, mana radošā fantāzija momentā paplašinās un tādu efektu es nesasniegšu ne ar kādu alkoholu utml. herņu.

Gribi mani izmainīt? HUJU! . . I . . NEIZDOSIES!!!

Publiskie pasākumi = Publiskais Fufelis. Tāpēc es turos pa gabalu no tādiem notikumiem.

Fakts, ka izklaidēties gribošu JAUNAVU sastapsi reti. Nu es točna neesmu šai kategorijā.

Fakts, ka izklaidēties gribošu JAUNAVU sastapsi reti. Nu es točna neesmu šai kategorijā.

Fakts tāds, ka es nevaru visu laiku būt vienādā noskaņojumā. Man ir jāeksperimentē, Gluži kā ūdeni HES = pazemināt, paaugstināt tml.

PohujDaBEST!!! #YES!!! #ShutUp!!!

Periodiski man iznāk Nostaļģija paklausoties savas zodiakzīmes radiniekus un radinieces. PINK, ALAN WALKER, AVICII, TATYANA KOTOVA, RENĀRS KAUPERS, RENĀRS ZELTIŅŠ, BIANKA u.c. https://www.youtube.com/watch?v=bdM1EO5LHt4&list=PLiL_rrov-bthr-9_ySI5e2IxuShO_-xWs&index=1&fbclid=IwAR2XsjiuZnQwiN35wUnO02cUdzo-Gh7YA44Nzy9iwi-YgdjTTYz3xn3IOv8

Man piestāt RADĪT, nevis DZIEDĀT vai REPOT.

Ja man būtu vairāk naudas, vismaz virs 1000, tad es tērētu kam vērtīgākam, nevis lai nodzertu, notrallinātu utml. Kategorija aiz nevis man nav saprotama, tiešām labāk naudu podā aizlaist, nevis lietderīgāk pielietot??? Murgs!

Jo vairāk man POHUJ uz pārējiem, Jo brīvāk jūtos es pats. Manos: 29! Vispareizākā attieksme un par to man prieks.

Ja vēl nezinājāt: SVĒTDIENĀ es piedzimu. Tāpēc man ir milzīga Mīlestība pret Svētdienām. Otra nedēļas diena, kuru es vienmēr dievinu ir TREŠDIENA, jo Trešdienā radās 'Dj GONCHIX'  http://

Neskatoties ne uz ko, es jebko daru un darīšu pārsvarā VIENATNĒ . To, vai patīk vai nē, man pilnīgi pie *******!

Man nepatīk 'PIRMIE RANDIŅI', 'Dj GONCHIX' gandrīz 11arpus gadu pastāvēšanas laikā gan ir bijuši 5 experimenti: 2014.g. Marta vidū (Veiksmīgi!), 2016.g. Novembrī, 2017.g. Martā (Veiksmīgi!), 2018.g. Martā un 2018.g. Aprīlī (Veiksmīgi!). Bet pēc tam sapratu: NAFIG! TAS NAV MAN DOMĀTS! Iespējams dēļ Mūzikas, no kuras patreiz tik drīzi netaisos atkāpties...

Mazliet: AUNS, Mazliet: VĒZIS, Mazliet: MEŽĀZIS, Mazliet: SKORPIONS un Mazliet: LAUVA . Tā es raksturiski pa mazumiņam sastāvu kā glazūra pa virsu savai JAUNAVA zodiakzīmei Personības un Rakstura ziņā.

Citējot ar manas mammas vārdiem: 'TIE CILVĒKI, KAS IECIKLĒJAS TIKAI UZ VIENU (vai Naudu, vai lietām, vai mašīnām, vai alkoholu, vai ballītēm utml.) ir DĪVAINI un VIENMUĻI cilvēki. Personīgi arī man tādi nepatīk. Man patīk tādi cilvēki, kuriem interesē vairāk nekā tikai viena konkrēta lieta.

Es bieži klusēju, bet ja Tu dzirdētu manu balss toni, kad es bļauju Tev gribēsies laisties vismaz 10 km tālāk.

Mans rīts bez KAFIJAS ir kā AUTO ar tukšu degvielas bāku.

Nākamais datums, kad no sevis 100% spridzināšu ārā savu patieso ES no A līdz Z = 12.marts! Tas būs arī datums, no kura paliks tikai pusgads līdz maniem 30!

Es pret visiem/visām neizturos vienādi. Es izturos pret katru attiecīgi tā kā tas attiecīgais ir pelnījis. Lielā mērā manas acis ir kā KAMERA kas fiksē ko otrs manā virzienā runā, kā rīkojās, kā uzvedās utt.

#BezSteigas = Pirmizrāde: 7.aprīlī! Jauns skaņdarbs, kurā tiks paciltāta visneglītākā šodienas pasaules lieta kā STEIGA. 'PIRDIENI PUTRAIMOS' = Manas mammas teiciens par pārmērīgi steidzīgiem un neprātīgiem cilvēkiem. Diezgan rūpīgi un bez forsa gan melodiski, gan līriski tiks pateiktas manas pārdomas par šo tēmu. Skaņdarbs sagaidāms diezgan nopietns un te nebūs vietas nekādiem Hi Hi Ha Haaa. Tātad: Jau drīzumā, Gončiki & Gončikas!

AZARTSPĒĻU heiteri ir vienā vārdā: IDIOTI. Jā, tās varbūt izraisa atkarību, bet pavisam to nolikt līdz ar zemi, nu tā nav normāla uzvedība. Tāpēc visi tie/tās, kas fano par spēlēm uz naudu = jūs esat vislabākie un neklausieties tos "POKEMONUS/PĪKSTĒTĀJUS"!


DJmix sākumposmā no 2011. līdz 2015. man bija pilnīgi POHUJ uz citiem. Tikai pēc milzīgā un sāpīgā zaudējuma un 'A16lvStudio' izveides, no 2015.g. rudens savu POHUJISMU mazliet noliku pavisam nost. (Lai gan domās aizvien to saglabāju...) Pēc gandrīz 8 patstāvības gadiem, oašlaik: 2023.g. Februāra 2.puses posmā joprojām 100% nav man sasniegti un tie varētu drīzāk līdz ar brīdi kad paliks man 30! 12.09.2023. = sasniegti. Patreiz mest mūziku, DJingu un radio pie malas būtu nerentabli, jo viss ko patreiz daru Mūzikas lauciņā ir kā Sistēma, kas uztur manu vēlmi dzīvot tālāk. Ar savu tuvāko cilvēku un draugu/draudzeņu atbalstu man nav pietiekami, pat ar mūziku un arī Astroloģiju man nav pietiekami. Jaunas nišas es meklēju un atrodu tikai caur virtuālo pasauli, jo realitātē 2/3 no 100% ir Sūds. Vot tak...


Par mani var domāt tā un šitā, bet raksturā es esmu un palikšu nelokāms un nebūs mana problēma, ja Tev kaut kas neapmierinās manī.

Es esmu NOSLĒPUMAINS un tas ir pilnīgi Normāli. Daudz labāk, nekā nemītīgā PLĀTĪŠANĀS.


Man patīk SKOPUMS. Es nesaprotu tos ,kas SKOPUMU sauc par kaut ko sliktu. Ir jābūt SKOPUMAM, jo bez šīs īpašības Tu nevari būt cilvēks.

AZARTSPĒĻU heiteri ir vienā vārdā: IDIOTI. Jā, tās varbūt izraisa atkarību, bet pavisam to nolikt līdz ar zemi, nu tā nav normāla uzvedība. Tāpēc visi tie/tās, kas fano par spēlēm uz naudu = jūs esat vislabākie un neklausieties tos "POKEMONUS/PĪKSTĒTĀJUS"!

Man patīk slēpties. Tā es jūtos BRĪVS.

Lai iet D***T , kas saka ka 05:00 celties ir Cool! Es esmu Gulētmīlošs cilvēks, kas var gulēt līdz pat pusdienaslaikam 12:00!

Man patīk SKOPUMS. Es nesaprotu tos ,kas SKOPUMU sauc par kaut ko sliktu. Ir jābūt SKOPUMAM, jo bez šīs īpašības Tu nevari būt cilvēks.

Par mani var domāt tā un šitā, bet raksturā es esmu un palikšu nelokāms un nebūs mana problēma, ja Tev kaut kas neapmierinās manī.

Es neuzticos nevienam, izņemot sevi, savus tuvākos cilvēkus un tuvākos draugus/draudzenes!

Ir viens iemesls kamdēļ es negribētu ielaisties draudzībā ar DVĪŅIEM (zodiakā) = Pārmērīga Tarkšķēšana bez apstājas + Bezkaunīgs lecīgums, kad kaut kas nepatīk! Āmen.

#DVĪŅI #tasIrNonsenssNr1priekšManis

RUNĀT tā ir laba lieta, bet riebums nāk no tādiem, kas nevar vismaz vienu reizi pa dienu aizvērties!

MANS MAINĪGUMS ir lieta, kuru es nevaru sevī izdzēst un tas saglabāsies manī mūžīgi. Tas ir tas pats, kas ko jau iepriekš teicu: 1.dienu: Okay, 2.dienu: Sūdīgi, 3.dienu: Viduvēji un tā SHUFFLE režīmā vai pat uz riņķi pēc atlases dienu pēc dienas.

Man nav jāiet ne uz kādu CIRKA IZRĀDI, lai saprastu, ka Vesels CIRKS, KLAUNU un FRĪKU balagāns kursē katru PIEKTDIENAS VAKARU!

Sekot TENDENCĒM ir tas pats, kas sēdēt uz poda un sekot līdzi katram izd*****m sūdam!

Es runāju maz, bet mana balss dusmu brīžos ir briesmīgi SKAĻA. Tāpēc, uzmanies! Es šādos brīžos svilinu nost visus tiltus un šķēršļus.


Man viss ir kārtībā! Tev nav kārtībā ar izteicieniem!

Man patīk slēpties. Tā es jūtos BRĪVS.


ZIVS un MEŽĀZIS zīmēs man ir visvairāk pazīstamu cilvēku, bet lai gan ZIVS friendloks ir lielāks par MEŽĀŽU friendloku, tomēr man besī ārā ZIVS periodiskie Untumi un Lecīgumi, ko nevarētu tml teikt par MEŽĀZI, kuram ar pa laikam uznāk kas līdzīgs, bet tas izpaužās krietni saprātīgāk par ZIVI. Tāpēc es vēlreiz atzīstu, ka ar MEŽĀZI draudzēties man ir vieglāk, nekā ar ZIVI. ZIVS zīmei nav nekāda vaina, bet.. nu tikko jau teicu...


Mākslinieki neņemās ar atvainojos: HUIŅĀM. Mākslinieki savu brīvo laiku izmanto lietderīgāk: LAI KAUT KO RADĪTU! Tā ir atšķirība starp TALANTĪGIEM un PELĒKIEM cilvēkiem.
Dari tā kā es. Velti vairāk laiku sev...


Tā svētā sajūta, ka no visas savas FAMILIJAS es vienīgais esmu nācis nevis no RĪGAS, bet gan JĒKABPILS.


16 gados (2009.,2010.) patstāvīgi tuvāk iepazinu RĪGU, bet 18 gados (2011.,2012.) patstāvīgi uzsāku DJmix darbību. Nu ir 2023. un kas sekos šoruden man 30 gadiem apritot? To Dievs izlems.


Visvairāk man riebjas PIEKTDIENAS!
Es neatbildu divu iemeslu dēļ: 1. kad esmu AIZŅEMTS un 2. kad es Guļu.


Nestrīdies pārmērīgi ar mani, jo man tad būs Pārmērīga vēlme uz Tevi skatīties šķībāk...
Ja nevēlies redzēt manu TAZMĀNVELNA uzvedību: NEKAITINI MANI PĀRMĒRĪGI!!!


Man garastāvoklis var mainīties gluži kā AUTOMAŠĪNAS SPIDOMETRA ātruma atzīme.


Vislabākā sajūta man ir DAUDZ KO DARĪT VIENATNĒ.


Ikdienas rosība 'A16lvStudio' liek man justies kā Karalim un Bosam savā Pilī!


ZIVIS un MEŽĀZIS = Tās ir divas Zodiakzīmes, ar vislielāko manu draugu, draudzeņu, paziņu loku. Sapratnes ziņā pārsvars liekams uz MEŽĀŽIEM.


Faktiski visas manas idejas realizējas PILNĪGĀ AIZKADRĀ nesludinot tos soc.tīklos, jo es neesmu PLĀTĪZERA TIPA cilvēks. Es varu vienīgais mājienu padot, ka kaut kas būs un tas arī viss. Konkrēti = nekas netiek izpausts.


2000šajos gados mani mīlēja uzrunāt Uzvārdā, bet kopš 2010to sākuma pseidonīmā aiz mana īstā uzvārda...


Man nav neviens uz vārda jāklausa, izņemot protams PRIEKŠNIEKUS un/vai PRIEKŠNIECES!


2023. ir manas 30gades gadskaitlis un šobrīd pastiprināti sekoju līdzi tiem vai tām, kas man kaut ko apsolīja. Jo ātrāk solīto izpildīs, Jo augstāk es novērtēšu konkrēto cilvēku, jo joki ar solījumu neturētājiem nebūs.


Mana redze ir kā METĀLA DETEKTORS. Es daudz ko protu fiksēt un pie sevis klusībā secināt. Tas ir par visu: Par cilvēkiem, Par apstākļiem, Par visu iespējamo.


Tas, kas ir citiem man pilnīgi pie ******,jo es esmu es, nevis es citiem.


Teikšu kā ir: JAUNAVA ir nr.1 Mājas Dzīvesstila ziņā no visām pārējām Zodiakzīmēm. Šai ziņā JAUNAVAI konkurenci var sastādīt vienīgi: VĒZIS.
Par visvieglākās draudzības zodiakzīmi es 100% nominēju MEŽĀZI. Tik stabili kā ar MEŽĀZI šķiet man nav ne ar vienu citu zodiakzīmi. No 10: 10! Punkts.
Savus lēmumus vienalga vai Pareizus vai Nepareizus pieņemu balstoties pēc savu iekšējo sajūtu Instinktiem.
Katrs Tavs ne tā pateikts vārds manā virzienā liks man saprast to, ka tavā prātiņā ir pilnīgs ķīselis. Tāpēc piedomā, ko saki man.
No manīm nav jābaidās! Baidies, ja Tu man kaut ko saki vai jautā un es klusēju! Vot tas nav labs signāls...
ALKOHOLU lietoju viena iemesla dēļ:
Lai vairotu savu radošo fantāziju!
Būsiet pārsteigti, bet savulaik man vismīļākais mācību priekšmets bijis VIZUĀLĀ MĀKSLA, bet visnīstākais: LITERATŪRA.
Ja es nesaku 'Blah! Blah! Blah!', tad es pats sevi necienu.
Par visuzbāzīgāko Zodiakzīmi es varu 100% nominēt: DVĪŅUS. Jā, ar viņiem ir patīkami komunicēt dzīvajā, bet virtuāli: NĒēēē'!!!
Kopš 'Dj GONCHIX' ēras sākuma 2011.gadā, daudzas ikdienas lietas man ir pamestas un aizmirstas, tāpēc šai 2023.gadā, kas ir manas apaļās 30.dzimšanas dienas gads plānojas tā teikt uztaisīt RIMEIKU no kādreiz tik ļoti sev iecienītām ikdienas lietām un piedzīvojumiem.
2023. ir manas 30gades gadskaitlis un šobrīd pastiprināti sekoju līdzi tiem vai tām, kas man kaut ko apsolīja. Jo ātrāk solīto izpildīs, Jo augstāk es novērtēšu konkrēto cilvēku, jo joki ar solījumu neturētājiem nebūs.
Mana redze ir kā METĀLA DETEKTORS. Es daudz ko protu fiksēt un pie sevis klusībā secināt. Tas ir par visu: Par cilvēkiem, Par apstākļiem, Par visu iespējamo.
Mani vecāki pārstāv AUNS un VĒZIS zodiakzīmes. Šīs divas zīmes ir diezgan negantas un ja vēl pielieku klāt savu JAUNAVA zīmi, tad... Izteikts augsta līmeņa EVIL standarts.
Pamēģini pastrīdēties ar JAUNAVU un dabūsi ****** ****** leksikas vienā laidā.
Es dievinu BARDAKU!
BARDAKS veicina manu radušumu.
to, ka JAUNAVA ir visveiksmīgākā no visām zodiakzīmēm izsaka tāds fakts, ka šī ir vienīgā zodiakzīme, kura pie visiem iespējamiem apstākļiem Vienalga vai labiem vai sliktiem = JAUNAVA vienīgā būs visu laiku tur, kur bija un arī turpmāk būs. Piemēri visspilgtākie par GATI TRUKSNI un IEVU JAUNZEMI...
Kad garīgais galīgā ***** es dzeru KOLU, ēdu KRĒJUMMAIZES vai uzlieku JŪDAS GRAŠUS, 2rbina2ista vai The Prodigy.

Patstāvīgi dzīvoju, kopš 21 gada vecuma.

Mākslinieki vienmēr brīvo laiku pavada vienatnē, ik pa laikam protams satiekoties ar sev atlasītiem cilvēkiem.

Ikvienu cilvēku, kuru es ieraugu savām acīm momentā nolasu un pie sevīm klusībā analizēju. Tā ir viegla misija man nolasīt cilvēkus un jau 30 sekundēs uzzināt daudz ko par viņu.

Ikvienu cilvēku, kuru es ieraugu savām acīm momentā nolasu un pie sevīm klusībā analizēju. Tā ir viegla misija man nolasīt cilvēkus un jau 30 sekundēs uzzināt daudz ko par viņu.

Mani saprast ir kā ikona: LABIRINTS.

Es bieži vien tēloju, ka daudz ko nevaru, kaut gan īstenībā es varu daudz, tikai to es bieži vien slēpju no pārējiem, jo tādos brīžos man nav tādas gatavības to citiem demonstrēt. Tā es daru jau pēdējos gandrīz 8 gadus & to procesu es pēc savām sajūtām vadu un regulēju = kad Jā, Kad nē!

Man ir Interesanta dzīve, tikai es neredzu pamatu to publicēt Storijos, kas ir trendā pacēlies pēdējā laikā. Es publicēju tikai tādas lietas, kas pašam šķiet jēgpilnas. Nekādus Bullšitus un citus stulbumus sen vairs Nereklamēju Storijos. Man pieder Reaktīvais Gulbis izklaides Facebook profils un tur arī notiek mana pamatdarbība tur nešķirojot it neko vai stulbi, vai nestulbi. Pārējās soc.tīklu platformās ļoti reti, kad sastapsi kaut ko iz manas privātās dzīves. Es esmu diezgan PRIVĀTS cilvēks un ar PRIVĀTU CILVĒKU strīdēties ir tikpat grūti kā ar Kailu Sievieti vai Priekšnieku/Priekšnieci darbā vai ar Mentiem.

Balsoties uz savas zodiakzīmes pirmajiem četriem burtiem, man patīk periodiski eksperimentēt. Gan ar izskatu, Gan ar frizūru, Gan ar paradumiem utt. J A U un N = Tie nav tikai pirmie 4 mana horoskopa burti = tie nozīmē ko vairāk - to pašu, ko jau tikko pateicu.

Manā uztverē: ATTIECĪBAS ir kā AZARTSPĒLES vai MOMENTLOTERIJAS. Var paveikties, Var Nepaveikties. Bet cik esmu dziļāk no malas novērojot papētījis kā pēdējā laikā cilvēki izturās pret terminu: ATTIECĪBAS = man ir pamatīgi jāšķielē un priekšroka labāk jādod spēlēm uz Naudu, jo tas ir daudz vērtīgāks pasākums, nekā līst tur, kur saproti, ka var norauties pa riktīgo, ja lien iekšā bez 100% gatavības.

Ja mans POHUJISMS būtu jāmēra % no 100, tad šobrīd tie ir 97%

Balsoties uz savas zodiakzīmes pirmajiem četriem burtiem, man patīk periodiski eksperimentēt. Gan ar izskatu, Gan ar frizūru, Gan ar paradumiem utt. J A U un N = Tie nav tikai pirmie 4 mana horoskopa burti = tie nozīmē ko vairāk - to pašu, ko jau tikko pateicu.

Vēl viena lieta, kura man ne visai patīk = tās ir EKSKURSIJAS. No 2001.g. rudens līdz 2006.g. Maija beigām tajās piedalījos ar savu pirmo klases kolektīvu. 2006.g. rudenī pēc 13.dzimšanas dienas man šī interese noplaka. Vēl vienu reizi ekskursijā biju tikai 2009.g. septembrī Rīgā pirms 16.dzimšanas dienas. Pašlaik pat savus atvaļinājumus es izvēlos pavadīt citādākā veidā nekā lielākā daļa līdzcilvēku.

Viens no iemesliem, kāpēc 2007.g. Oktobra beigās (tolaik 7.klasē mācoties) pametu savu pirmo klases kolektīvu ir tas, ka jau tolaik perināju savus DJmix debijas plānus, kas īstenojās nepilnus 4 gadus vēlāk.

Viena Krūzīte Kafijas manu radošumu paplašina 30x plašākā mērogā.

Es mīlu SPĒLES UZ NAUDU. Visiem/Visām, kas ir pret, ko es tml. daru PIGU JUMS!!! 

Es esmu NO MALAS VĒROTĀJS. Man nepatīk līst kādam/kādai klāt un sākt kaut kādu sviestu... Es esmu kā WiFi = mani var noķert tikai tā.